Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Zraněný muž schytal v baru ještě pár ran navíc

 
neděle, 12. listopadu 2017, 12:12

Značně podnapilý návštěvník jednoho z barů na Žižkově třídě skončil v sobotu 11. listopadu nad ránem v rukou zdravotníků. Při pádu na barovou židličku zranil sebe a málem i další návštěvnici baru. Za to si pravděpodobně od jejího druha vysloužil několik ran navíc.

V sobotu 11. listopadu krátce před čtvrtou hodinou ráno vyjížděla hlídka městské policie na oznámení o napadení muže v jednom z místních barů. Jednatřicetiletý muž s krvácejícím zraněním na hlavě čekal na strážníky na místě, kde jim oznámil, že byl napaden dalším návštěvníkem baru.

Dotyčný muž se ukázal o několik minut později. Ten také strážníkům popsal průběh celé události. Zraněný muž měl vlivem značné podnapilosti upadnout na jeho přítelkyni a přitom se zranit pádem na barovou židli. To také potvrdili další svědci. Údajný útočník však popřel, že by zraněného muže udeřil,“ popsala pruběh události tisková mluvčí Věra Školková.

Na místo dorazila i záchranná zdravotnická služba, která u zraněného muže naměřila 2,07 promile. Následně byl muž převezen do českobudějovické nemocnice k ošetření.

Celým případem se nyní bude zabývat správní orgán. Třicetiletý muž bude čelit obvinění z přestupku proti občanskému soužití. Za ten mu hrozí pokuta do 20 tisíc korun,“ uzavřela Školková. 

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ | Foto Jan Luxík

Komentáře

Vladimír Havlík

A čeština to schytává taky....

neděle, 12. listopadu 2017, 13:11
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Nejmladší Babišův ministr je z Budějc a bude...

  • Nad Českem proletěl bolid. Dva největší kusy...

  • Pojišťovna odmítla mladému tatínkovi...

  • Posledních pár hodin si můžete v Budějcích...

Reklama
 
 

Kam dál?

Vánoční strom pro Budějce se jmenuje Gigaska a je jí třicet sedm let

sobota, 11. listopadu 2017, 18:27

Do adventního období zbývá přesně dvacet dní. Regály v obchodech už praskají pod náporem vánočního zboží, ulice v...

V Budějcích je k vidění rekordní obří Chodský koš. V Jindřichově Hradci chtějí vytvořit nejdelšího hada z lidí na bruslích

pátek, 10. listopadu 2017, 19:01

S rekordy se na jihu Čech doslova roztrhl pytel. Jeden se už povedl dnes, v pátek 10. listopadu, odpoledne v Českých...

České Budějovice plánují další opravu krytého bazénu

pátek, 10. listopadu 2017, 14:12

České Budějovice plánují další opravu krytého plaveckého areálu, který po rekonstrukci 1. listopadu otevřely. Důvodem...