Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Policie hledá Roberta Oláha z Českých Budějovic

 
pondělí, 16. října 2017, 12:04

Českobudějovičtí kriminalisté hledají šestadvacetiletého Roberta Oláha z Českých Budějovic. A žádají o spolupráci širokou veřejnost.

Šestadvacetiletý Robert Ohál z Českých Budějovic je 180 centimetrů vysoký, má plnoštíhlou postavu, váží zhruba devadesát kilogramů. Je snědé pleti, má hnědočerné vlasy, po stranách hlavy je má vystřihané, nosí nagelované takzvané číro. Má hnědočerné oči, černé výrazné, lomené a husté obočí. Nosí černou úzkou bradku a úzký plnovous, který přechází do úzkých kotlet. Má malé uši, levé ucho mu odstává. Na obou stranách krku má výrazné tetování.

„Kdo by měl jakékoli informace o místě jeho současného pobytu, zaměstnání, eventuálně i zahraničí, kontaktujte policisty na Územním odboru České Budějovice, Služba kriminální policie a vyšetřování, I. oddělení obecné kriminality, Plavská 2, České Budějovice, telefon 974 226 319 (v pracovní době pondělí až pátek  od 7:00 do 15:30 hodin), případně na lince tísňového volání 158," žádá o spolupráci policejní mluvčí Milan Bajcura.

Napsal Yvetta Chmelová | Foto koláž Budějcká Drbna; Policie ČR

Kam dál?

SOUTĚŽ: Upřímná muzika Stráníku rozezvučí Metropol

pondělí, 16. října 2017, 10:07

Folkový cyklus Na návštěvě u Nezmarů prokračuje koncertem Stráníků už ve středu, 18. října, od 19:00 hodin. Díky soutěži s...

Za výrobu a prodej drog hrozí muži z Českých Budějovic až deset let...

neděle, 15. října 2017, 14:55

Třicetiletý muž z Českých Budějovic měl od ledna letošního roku v minimálně třiceti případech nabízet a prodat až čtyřicet gramů...

Mladík se svým podezřelým chováním prozradil městské policii

neděle, 15. října 2017, 12:47

Šestnáctiletý mladík se v pátek, 13. října, večer snažil velmi nápadným způsobem vyhnout hlídce městské policie, která prováděla...

Motor zničil Přerov a prodloužil domácí neporazitelnost

sobota, 14. října 2017, 20:05

Jeli na zápas přes půl republiky, dostali výprask a vrací se zpátky. Na led Motoru Českých Budějovic se Přerov trmácel skoro 300...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • V budějckém Mercury centru zasahovali...

  • Dopravní nehoda zablokovala silnici u...

  • Stavba obchvatu Budějc by měla začít už v...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Když máte uprchlíky tak rádi, nastěhujte si je domů. Známý hejt si teď Češi můžou sami vyzkoušet

Do Česka přichází poněkud se zpožděním projekt „Uprchlíci, vítejte“. Ten zprostředkovává bydlení lidem na útěku v zemích, kde našli útočiště; pokud možno co nejblíž starousedlíkům, tedy rovnou u nich doma. S českou verzí projektu pomáhá Michal Sikyta, který byl před třemi lety u zrodu stejné platformy v Rakousku. „Nejsme sluníčkáři. My jenom nevítáme, ale nabízíme řešení,“ říká v rozhovoru pro HlídacíPes.org.

KOMENTÁŘ: Kauza Cambridge Analytica zahltila média. Kdo další zachází s našimi údaji?

Pravděpodobně nikdo nepřehlédnul kauzu úniku dat z Facebooku, která se neoprávněně dostala do rukou firmě Cambridge Analytica. Únik dat se týkal 87 milionu uživatelů z nichž 2,7 milionu jsou občané členských zemí EU. Začátkem dubna byl Mark Zuckerberg předvolán před americký senát, nicméně slyšení před tímto výborem nepřineslo žádný zásadní posun. Tomu, jak sociální sítě zachází s našimi údaji, se však opět dostalo zvýšené pozornosti nás všech.

Nemám pocit, že by tady byl ohrožen tisk, říká Andrej Babiš o zprávě týkající se svobody tisku

Opoziční strany souhlasí se zprávou organizace Reportéři bez hranic (RSF), podle které se v Česku zhoršila svoboda tisku. Kritizují hlavně to, že část médií přes svěřenské fondy vlastní premiér v demisi a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Piráti také varují před útoky politiků na veřejnoprávní média. SPD naopak tradiční média kritizuje, podle ní pošlapávají svobodu slova. Babiš v reakci na zprávu RSF řekl, že média jsou svobodná, a zkritizoval práci novinářů.