Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Nepřipoutaný muž za volantem nezvládl řízení a s autem po kotrmelci skončil ve strouze

 
úterý, 10. října 2017, 18:42

Přes střechu se přetočilo osobní auto a skončilo ve strouze, poté co jeho šofér nezvládl řízení na silnici u Strunkovic nad Blanicí na Prachaticku. Dopravní karambol odnesl muž za volantem i jeho spolujezdec újmou na zdraví.

„Dopravní policisté vyjížděli k havárii, která se stala na silnici II. třídy číslo 141 v katastru obce Strunkovice nad Blanicí v pondělí před třináctou hodinou," uvedla policejní mluvčí Martina Joklová. 

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Peugeot, který nedbal zvýšené opatrnosti, najel s vozidlem na pravou krajnici a dostal smyk. S autem se pak nekontrolovaně vřítil vlevo do protisměru a dál pokračoval mimo silnici. Tam se auto přetočilo přes střechu a po kotrmelci skončilo ve strouze.

„Při dopravní nehodě utrpěl řidič, který nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem, zranění, se kterými byl převezen do nemocnice. Rychlou záchrannou službou byl do špitálu odvezen i jeho zraněný spolujezdec. Alkohol u řidiče vyloučila dechová zkouška," upřesnila informace mluvčí Joklová s tím, že škoda na vozidle činí asi třicet tisíc korun.  

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Policie ČR

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Vánoční strom pro Budějce se jmenuje Gigaska...

  • VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do...

  • České Budějovice plánují další opravu...

  • Zraněný muž schytal v baru ještě pár ran...

Reklama
 
 

Kam dál?

Agresivní mladá dívka kradla, ničila cizí majetek a zranila pracovníka ochranky

úterý, 10. října 2017, 08:22

Ublížení na zdraví, poškození cizí věci a krádež. To jsou trestné činy, které má s největší pravděpodobností na svědomí...

Řidič nezvládl u Lišova průjezd zatáčkou a srazil na pastvině krávu

neděle, 8. října 2017, 16:46

Dnes ráno usmrtil řidič osobního vozu Kia Sportage u města Lišov krávu na pastvě, kterou svým nárazem poslal do studny....

Silnici z Prachatic do Libínského sedla uzavřela nehoda

sobota, 7. října 2017, 08:50

Střet dvou vozidel na spoji mezi Prachaticemi a Libínským sedlem uzavřel dnes ráno kolem půl osmé silnici v obou...