Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

U náměstí byla ráno bitka. Dva muži skončili v nemocnici

 
sobota, 23. září 2017, 16:13

Velké "haló" způsobila dneska ráno potyčka u náměstí Přemysla Otakara II. Na rohu ulic Karla IV. a Kněžská se u baru poprali dva muži. Na místě zasahovalo osm vozidel Integrovaného záchranného systému.

U rohového baru nedaleko Jihočeské filharmonie ráno zasahovaly vozy policie, městské policie a záchranné služby u rvačky dvou mužů. Jeden z nich udeřil druhého sklenicí do hlavy a způsobil mu řezné rány. Po ošetření na místě byl převezen do nemocnice,“ uvedla mluvčí jihočeské policie Lenka Krausová.

Na místě zasahovaly tři vozy státní policie, tři vozy městské policie a dva sanitní vozy. Některá media hovořila i o střelbě, ale to policie vyvrátila. Stejně tak použití nože.

Napsal Michal Heřman | Foto Dominik Svoboda
 


 

Kam dál?

Strážnici chytili u plovárny dva zloděje při krádeži kola

sobota, 23. září 2017, 15:48

Městská policie chytila v týdnu dva zloděje, kteří se na Sokolském ostrově pokoušeli odcizit jízdní kolo. Pozorný operátor si...

Policie převzala do útulku psa, kterého muž pověsil na plot

sobota, 23. září 2017, 07:38

Operátorka kamerového systému viděla ve čtvrtek v noci nevybíravé chování muže k psovi na vodítku. K případu jeli městští i...

Incident v soběslavském baru skončil smrtí

pátek, 22. září 2017, 12:56

Hodně smutný konec má incident, který se odehrál v jednom z barů v Soběslavi na Táborsku. Při potyčce tam zemřel...

Na dva muže se převrátily traktory. V rozmezí jedné hodiny, na dvou...

čtvrtek, 21. září 2017, 18:03

Jako vejce vejci jsou si podobné nešťastné události, ke kterým ve středu 20. září odpoledne vyjížděli jihočeští záchranáři. V...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lidé se pohoršují nad fotografií pořízenou u...

  • (NE)OBYČEJNÍ: Díky Beátce máme spokojenější...

  • U Vodňan se srazila dodávka s autem. Čtyři...

  • Muž posprejoval nadchod. Tvrdil, že má...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.