Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dvě opilé ženy si před barem vyřizovaly účty. Jedna z nich skončila v poutech

 
pondělí, 18. září 2017, 12:35

V pátek 15. září vyjížděla hlídka městské policie ke dvěma ženám, které se před barem v Krajinské ulici rozhodly poměřit své síly. Předtím se ale posilnily alkoholem.

Kolem půl dvanácté večer obdržela městská policie oznámení o ženě, ležící před jedním z barů v centru města. Poté, co hlídka dorazila na místo, objevila dvě ženy, z nichž jedna držela druhou násilím na zemi. „Strážníci útočnici vyzvali, aby vstala a ženu pustila. Ta však odmítala uposlechnout jejich výzev a pokusila se o výpad i proti zasahujícím strážníkům. Ti museli proti ženě použít donucovací prostředky a nasadit jí služební pouta,“ popsala tisková mluvčí Věra Školková.

Důvodem sporu obou žen byla hádka o přítele jedné z nich, která začala už v baru. Z něj byla agresorka vyvedena, na napadenou ženu ale čekala před podnikem, kde chtěla pokračovat ve vyřizování účtů. „Napadená naštěstí neutrpěla žádné zranění ani žádnou škodu na majetku a rozhodla se, že proti své sokyni nebude činit žádné kroky. Strážníci útočnici sejmuli pouta a dohlédli na to, aby se z místa bez dalšího incidentu odebrala,“ uzavřela Školková.

V orientační dechové zkoušce, kterou na místě strážnici provedli, nadýchala dvaadvacetiletá útočnice 1,86 promile, napadená šestadvacetiletá žena dokonce 2 promile alkoholu.

Napsal(a) Ell Plate s využítím TZ | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Echt pivo, fest hudba – to bude letošní Pardál Fest

pondělí, 18. září 2017, 11:28

Skvěle ošetřené pivo, populární kapely a kvalitní doprovodný program – to vše přinese třetí ročník Pardál Festu. Rockeři z české...

Halová sezona na tenisových kurtech LTC TONSTAV-SERVICE pomalu klepe...

pondělí, 18. září 2017, 09:14

Léto je pryč a před blížící se zimou je potřeba na kurtech udělat spoustu příprav, aby se mohlo hrát i v chladných měsících....

Dynamo uhrálo s Frýdkem-Místkem pouze bod

neděle, 17. září 2017, 20:10

Jednoznačnou ztrátou skončil domácí zápas Dynama proti Frýdku. Jihočeši byli prakticky po celý zápas jasně lepším týmem, přesto...

Strážníci vyjížděli k vzácnému kouhoutovi a toulavé ovci

neděle, 17. září 2017, 15:51

Vzácný druh kohouta a toulavá ovce. Přesně k těmto zvířatům, která se procházela po budějckých ulicích, vyjížděli strážníci...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lidé se pohoršují nad fotografií pořízenou u...

  • (NE)OBYČEJNÍ: Díky Beátce máme spokojenější...

  • U Vodňan se srazila dodávka s autem. Čtyři...

  • Muž posprejoval nadchod. Tvrdil, že má...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.