Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Na jihu Čech během silvestrovských oslav zapálila petarda stodolu

 
neděle, 1. ledna 2017, 10:44

Na jihu Čech měli policisté během silvestrovských oslav desítky výjezdů, řešili hlavně výtržnosti. Krátce po půlnoci zapálila petarda stodolu v Nítovicích u Kardašovy Řečice, majiteli vznikla škoda za 100 tisíc korun. Po setmění zemřel turista pod vrchem Javorník, který nešťastně upadl na zledovatělé silnici. Vyplývá to z informací, které poskytli mluvčí krajské policie a hasičů.

V Nítovicích hořela stodola s vraky osobních aut, obytnou část stavení se před plameny podařilo uchránit. Příčinou požáru byla nedbalost při použití zábavní pyrotechniky, sdělila mluvčí krajských hasičů Vendula Matějů. Během noci jinak hasiči v Jihočeském kraji v souvislosti s oslavami hasili jen několik popelnic.

Policisty zaměstnávali výtržníci i opilci. Asi hodinu před půlnocí zasahovali ve Volyni proti jednadvacetiletému muži, který nožem napadl nevlastního otce. Nikdo nebyl zraněn, útočník je nyní v policejní cele, sdělil mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.

Od silvestrovského poledne také policisté vyjížděli ke třem náhlým úmrtím osob, u nichž nepředpokládají cizí zavinění. Další dva lidé zemřeli krátce před 16. hodinou při dopravní nehodě u Třeboně. Na železničním přejezdu se střetlo osobní auto s vlakem, nepřežili dva muži z automobilu.

Zdroj ČTK

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Dopravní nehoda u Vodňan, kde se osobní auto...

  • U Vodňan se čelně srazilo osobní auto s...

  • Nad Českem proletěl bolid. Dva největší kusy...

  • VIDEO: Po nárazu do stromu zemřel u Milevska...

Reklama
 
 

Kam dál?

Silvestrovská noc byla v nemocnicích na jihu Čech poměrně klidná

neděle, 1. ledna 2017, 10:01

Oslavy příchodu nového roku neskončily v jihočeských nemocnicích žádným závažným poraněním. Nejvíce lidí ošetřili...

Prvním miminkem roku 2017 je v jižních Čechách Vojtěch z Českých Budějovic

neděle, 1. ledna 2017, 09:30

Symbolickou štafetu mezi prvními novoročními miminky v Jihočeském kraji přebírá v roce 2017 Nemocnice České Budějovice....

V obci Holičky u Třeboně zemřeli na železničním přejezdu dva lidé

sobota, 31. prosince 2016, 17:27

Ani poslední den roku 2016 se neobešel bez tragické nehody. Na přejezdu v obci Holičky došlo ke střetu osobního auta...