Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Po Janu Laichmanovi se slehla zem. Jak kamarádi, tak policie neví, kde se nachází

 
úterý, 25. října 2016, 16:59

Zatím neúspěšné je pátrání po Janu Lachmanovi, který se pohřešuje od minulého pátku. Jak policie, tak ani jeho kamarádi nemají žádné informace o tom, kde by se mohl šestatřicetiletý Budějčák nacházet.

Jan Laichman měří něco mezi 165 až 170 centimetry, má střední postavu, hnědé krátké vlasy, zelené oči, hnědočerné vousy, prořídlé a zastřižené na bradku a knír.

Naposledy se měl Jan Laichman pohybovat v okolí Malého jezu a Havlíčkovy kolonie. V pondělí se nalezla jeho peněženka s doklady ve Vltavě u Voříškova Dvora. Další informace ale o pohřešovaném nikdo nemá.

Pokud ho někdo spatří, měl by kontaktovat tísňovou linku policie 158. 

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

U budějckého Bauhausu nalezli v pondělí tělo mrtvého muže

pondělí, 24. října 2016, 17:39

Českobudějovičtí policisté v pondělí odpoledne nalezli u Bauhausu v Českém Vrbném tělo mrtvého muže. Na místě zasahovalo několik...

U obce Záblatí vyhasl další život řidiče. Příčiny se šetří

sobota, 22. října 2016, 23:22

V pátek večer pravděpodobně nezvládl průjezd zatáčkou řidič osobního vozidla Renault a s vozem skončil na střeše. Muž z...

Paraglidista nepřežil pád kluzáku na Dačicku

sobota, 22. října 2016, 17:21

Tragická událost se stala dnes odpoledne nedaleko obce Malý Pěčín. Šlo o muže středního věku.

Sražený senior zemřel v nemocnici. Policie hledá svědky nehody

sobota, 22. října 2016, 10:02

Jihočeští kriminalisté hledají svědky dopravní nehody, která má tragický konec. V pátek 14. října ráno se stala v Budějcích...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.