Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jihočeští policisté pátrají od konce minulého týdne po dalších dvou dívkách

 
středa, 3. února 2016, 11:26

Další dvě dívky hledají jihočeští policisté od 31. ledna. V jednom případě se jedná o čtrnáctiletou mladistvou z dětského domova na Strakonicku, v tom druhém jde o patnáctiletou dívku z Tábora.

Po čtrnáctileté Jenifer Nečesalové vyhlásili českobudějovičtí policisté pátrání poté, co se nevrátila z povolené dovolenky zpět do dětského domova. Dívka totiž neutekla poprvé a ráda se toulá po České republice. „Dívka je hubené, asi 145 až 150 centimetrů vysoké postavy, má hnědé oči, dlouhé rovné načerno obarvené vlasy a černou barvou domalované obočí. Pohřešovaná je zdánlivého stáří 15 až 16 let,“ popisuje mluvčí policistů Lenka Kozoňová.

V době, kdy byla naposledy spatřena, na sobě měla černou zimní bundu, hnědé zimní boty a kalhoty s přední stranou v černé barvě a zadní stranou v bílé barvě. Oblečena byla i do dlouhých halen. 

Na oznámení její matky pátrají táborští policisté po patnáctileté Izabele Dankové, která byla naposledy viděna minulou neděli kolem 21. hodiny u provozovny Kebab ve Volgogradské ulici na Sídlišti nad Lužnicí v Táboře. Od tohoto okamžiku se nevrátila do svého domu a ani druhý den nepřišla do školy.

„Pohřešovaná dívka je zdánlivého stáří 16 až 17 let, štíhlé, asi 160 centimetrů vysoké postavy, má černé, středně dlouhé vlasy a modré oči. Oblečena byla do tmavě modrých riflových kalhot a tmavě zelené zimní bundy s kapucí s kožíškem,“ přidává mluvčí policistů Miroslav Doubek

Není to její první zmizení. Podle všeho by se mohla vyskytovat jak v Táboře, tak případně v Praze. Informace, které by mohly pomoci k nalezení dívky, volejte táborským policistům na telefon 974 238 700. U obou případů však rovněž můžete využít tísňovou linku 158.

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
Foto Policie České republiky
 


 

Kam dál?

VIDEO: Táborští kriminalisté objasnili dvě loupežná přepadení...

úterý, 2. února 2016, 15:04

Skvělou práci odvedli v posledních dnech táborští kriminialisté. Podařilo se jim dopadnout pachatele dvou loupežných přepadení...

Vítězství hokejistů oslavil jízdou na kapotě vozu, strážníkům...

pondělí, 1. února 2016, 18:14

Zvláštní oslavu vítězství Motoru nad Šumperkem předvedl muž, kterého chtěli zadržet strážníci budějcké městské policie. Kolem...

Ve Vltavě utonul muž. Našel se zaklíněný v česlech elektrárny na...

neděle, 31. ledna 2016, 16:07

Dnes před dvanáctou hodinou polední vyjeli policisté ověřit informaci, podle které se mělo v hrubých česlech elektrárny na...

Přes 15 minut musel resuscitovat sebevraha. Zachránil mu život

neděle, 31. ledna 2016, 11:51

Letos v květnu to bude rok, co policista Michal Bašta našel sebevraha zamknutého ve voze v bezvědomí. Po vyproštění musel čekat...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.