Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Krimi

V Trhových Svinech shořelo kvůli neopatrnosti auto na plyn

pátek, 11. května 2012, 12:10Krimi
 

U garáží v Trocnovské ulici v Trhových Svinech vzplanula ve čtvrtek nedlouho po 17. hodině Škoda Octavia na LPG. Na místě zasahovaly osádky HZS Jihočeského kraje i místní dobrovolní hasiči.

 

Pilot zříceného letadla u Hosína je mimo nebezpečí

pátek, 11. května 2012, 07:35Krimi
 

Pilot letadla, které se v úterý zřítilo u Hosína do rybníka, je ve stabilizovaném stavu v českobudějovické nemocnici. Jeho zranění jsou středně těžká a operace nebyla nutná.

 

Zloděj odešel s prázdnou, dům proto vytopil

čtvrtek, 10. května 2012, 19:19Krimi
 

Výtečník si z neobydleného domu na Českobudějovicku neodnesl žádný lup, a tak se vzteky pomstil – pustil vodu a utekl. Majiteli objektu, kde se propadl strop, tak vznikla škoda v řádech několika desítek tisíc korun.

 

Opilá dala policistovi facku, dalšímu podvrtla zápěstí

čtvrtek, 10. května 2012, 10:06Krimi
 

Na svoje hlučné sousedy si v pondělí před půlnocí stěžoval městské policii obyvatel domu v Loucké ulici na Máji. I když se zdálo, že strážníci všechno vyřeší bez jakýchkoliv problémů domluvou, opak byl pravdou.

 

Tragédie dostala nový rozměr, mrtvému chodci bylo 15 let

úterý, 8. května 2012, 19:42Krimi
 

Dnes ráno jsme vám informovali o tragédii, ke které došlo v Dubném nedaleko jihočeské krajské metropole. Pod koly automobilu tam zahynul chodec. Budějcké Drbně se podařilo zjistit, že šlo o patnáctiletého chlapce.

 

U Hosína spadlo sportovní letadlo, pilot naštěstí přežil

úterý, 8. května 2012, 15:02Krimi
 

Úterní sváteční den je plný špatných zpráv. Těsně před 13. hodinou odpolední spadlo u Hosína na Českobudějovicku letadlo.

 

Chodce zabil neznámý řidič a z místa nehody ujel

úterý, 8. května 2012, 07:59Krimi
 

Tragická událost se odehrála v úterý brzy ráno u obce Dubné poblíž Českých Budějovic. Chodec zemřel poté, co ho srazil řidič, který z místa nehody ujel. Tuto informaci potvrdil operační důstojník českobudějovické policie.

 

Sebevrah z Mercury o víkendu zemřel v nemocnici

pondělí, 7. května 2012, 10:07Krimi
 

Smutnou informaci jsme obdrželi v závěru minulého týdne od několika našich čtenářů. V sobotu, i přes veškerou péči lékařů, svým vážným zraněním podlehl osmnáctiletý mladík, který 2. dubna letošního roku spadl z druhého patra obchodního centra...

 

Ukradl strážníkovi kolo, potom mu vyrazil z ruky vysílačku

neděle, 6. května 2012, 12:19Krimi
 

Člen cyklohlídky českobudějovické Městské policie prosil ve čtvrtek odpoledne tísňovým voláním o pomoc, když byl napaden neznámou osobou, která se pokoušela utéci Novou do Riegrovy ulice.

 

Důchodce zamlčel smrt manželky a dál pobíral příspěvky

sobota, 5. května 2012, 08:13Krimi
 

Čtyřiasedmdesátiletý důchodce z Českobudějovicka zamlčel smrt ženy a dostal na příspěvcích celkem 180 tisíc korun. Za tento čin jej stíhá policie.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pražská integrovaná doprava dostane novou vizuální identitu. Zdůrazní rozšiřování do Středočeského kraje

Pražští radní schválili na svém pondělním zasedání vypsání designérské soutěže na sjednocení vizuální identity Pražské integrované dopravy (PID) a dopravy ve Středočeském kraji, se kterou se pražská doprava stále intenzivněji překrývá. Soutěž připraví hlavní město Praha ve spolupráci se společností Czech Design.

Nejstarší MHD v Česku slaví 150 let. Česká pošta vydala k výročí městské dopravy v Brně speciální známku

Město Brno si letos připomíná 150. let koněspřežné tramvaje v Brně. K výročí vytvořila Česká pošta ve spolupráci s Klubem filatelistů Alfonse Muchy novou poštovní známku. Hlavním motivem se stala právě tramvaj zvaná koňka. Zájemci si mohou známku zakoupit na kterékoli přepážce, a to až do vyprodání zásob.

Babišova vláda po 17 hodinách jednání ustála hlasování o nedůvěře

Vláda ANO a ČSSD ustála i druhé hlasování o nedůvěře. Opozici, která schůzi iniciovala kvůli unijním auditům na téma střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), se podobně jako před půl rokem nepodařilo sehnat ve Sněmovně potřebných 101 hlasů proti kabinetu. Kromě poslanců ANO a ČSSD podpořili vládu také poslanci KSČM, kteří se zdrželi hlasování. Pro vládu i proti ní hlasovalo 85 zákonodárců. Zasedání začalo ve středu dopoledne a skončilo ve čtvrtek v ranních hodinách, trvalo zhruba 17 hodin.