Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Krimi

Lup na vánoční cukroví zarazila ostraha. Cílem bylo máslo

neděle, 29. října 2017, 15:02KrimiČeskobudějovicko
 

Tak trochu netradiční loupež chtěl uskutečnit v jednom z budějckých obchoďáků muž, který měl políčeno na kostky másla. Hrozí mu trest odnětí svobody.

 

Padlý strom zničil cisternu vimperským hasičům

neděle, 29. října 2017, 13:35Krimi
 

Krizová situace pokračuje a hasiči evidují další a další hlášení o problémech na jihu Čech. Aktuální číslo je již téměř 400. Na Vimpersku padl na cisternu strom. Naštěstí se žádné osobě nic nestalo.

 

Jindřichohradečtí hasiči likvidují další požár. Hoří v Kamenném Malíkově

neděle, 29. října 2017, 12:25Krimi
 

Po dopoledním požáru v obci Plasná musí jindřichohradečtí hasiči likvidovat další oheň. Před polednem začala hořet stodola a stavení v obci Kamenný Malíkov. Na místě museli hasiči zachraňovat jednu osobu.

 

Situace se nelepší. Hasiči evidují na 300 škodných událostí

neděle, 29. října 2017, 11:53Krimi
 

Během dopoledne měli jihočeští hasiči nahlášených na tři stovky událostí jako popadané stromy, uvolněné solární panely nebo střešní krytiny. Počasí se odpoledne bude pravděpodobně ještě zhoršovat.

 

Na jihu Čech vítr vyvrací stromy, bez proudu je 15 000 domácností

neděle, 29. října 2017, 09:48Krimi
 

Silný vítr vyvrací na jihu Čech stromy do silnic i na koleje, bez dodávek elektrického proudu je okolo 15 000 domácností. Hasiči vyjeli k více než 60 událostem, odstraňovali spadlé stromy a zajišťovali uvolněnou krytinu na střechách. Vyplývá to z...

 

V Plasné došlo k požáru rodinnému domu. Hasičům komplikuje výjezd silný vítr

neděle, 29. října 2017, 09:37Krimi
 

Profesionální hasiči z Jindřichova Hradce a další čtyři jednotky dobrovolných hasičů ráno zasahovali u požáru rodinného domu v obci Plasná. Požár je již pod kontrolou.

 

Hasiči zasahují po celém kraji. Vítr způsobuje vícečetná poškození

neděle, 29. října 2017, 09:17KrimiSpolečnost
 

Jihočeští hasiči mají stejně jako jejich kolegové po celé České republice plné ruce práce. Kvůli silnému větru padají stromy a dochází i k častému poničení střešních krytin.

 

Dušičkové období je tady. Lidé více navštěvují hřbitovy a houstne i provoz na silnicích

pátek, 27. října 2017, 18:12KrimiDopravaSpolečnost
 

V nadcházejících dnech budou lidé v mnohem hojnějším počtu navštěvovat hřbitovy, protože ve čtvrtek 2. listopadu budeme uctívat Památku zesnulých. Hřbitovy jsou většinou na odlehlých místech a nejen parkoviště se tak v tomto období stávají...

 

Rodiče, kteří unesli své děti ze Strakonic, se přihlásili policii

pátek, 27. října 2017, 10:38Krimi
 

Rodiče, kteří unesli své syny ze strakonického dětského centra, se ve čtvrtek 26. října večer na Slovensku přihlásili policii. Děti jsou v pořádku. Rodiče skončili v cele. Chlapci ve věku čtyři a deset let jsou momentálně v dětském krizovém...

 

Žena z Písku se obává o život svého manžela

čtvrtek, 26. října 2017, 18:29KrimiPísecko
 

O život a zdraví svého manžela se obává žena z Písku. Ta dnes, ve čtvrtek 26. října, v pět hodin ráno viděla svého muže naposledy. Opouštěla totiž domov, tak jako vždy dříve, její manžel odcházel do práce o něco později. Jenomže do zaměstnání...

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Vánoční strom pro Budějce se jmenuje Gigaska...

  • VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do...

  • Zraněný muž schytal v baru ještě pár ran...

  • Rozšíření placených parkovacích zón v...

Reklama