Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jihočeský hejtman poděkoval nové České Miss 2011 Jitce Nováčkové za reprezentaci kraje

 
čtvrtek, 31. března 2011, 13:52

Novou Českou Miss 2011, kterou se stala Jitka Nováčková, přijal ve čtvrtek ve své pracovně na Krajském úřadě v Českých Budějovicích hejtman Jiří Zimola (ČSSD). Poděkoval ji za reprezentaci kraje v soutěži a předal ji stříbrnou medaili a dárkový koš.

“V soutěži jste vystupovala jako velký jihočeský patriot. Za to vám moc děkuju,“ pochválil vystupování vítězky soutěže Česká Miss 2011 a rodačky z Českých Budějovic hejtman Zimola.

“Budějovice a jižní Čechy jsou moje srdeční záležitost. I když teď budu pracovně hodně v Praze, vždycky se sem budu ráda vracet,“ popsala svůj vztah k regionu Miss Jitka Nováčková.

Soutěž podle ní byla hodně náročná, ale přesto je ráda že do ní šla.“ Dostala jsem se do Mexika, na Miss Univers pojedu do Brazílie. Teď je důležité s prací a povinnostmi Miss skloubit školu. Musím hodně plánovat a koordinovat. Dnes mě třeba čekají další čtyři pracovní povinnosti,“ komentovala studentka oktávy Gymnázia Jírovcova změny ve svém životě způsobené vítězstvím v soutěži krásy.

Miss Jitka Nováčková už má také první zkušenosti s bulvárním tiskem. "Například jsem se dozvěděla, že jsem anorektička,“ okomentovala se smíchem Jitka Nováčková. “To jsem taky četl, a proto jsem si pro vás připravil dárek, který jistě uvítáte. Dárkový koš s potravinami oceněnými značkou Chutná hezky Jihočesky,“ dodal s úsměvem hejtman Zimola.

Dalším dárkem, který si ze setkání s prvním mužem kraje Česká Miss 2011 Jitka Nováčková odnesla, byla stříbrná medaile vydaná ve sto kusech u příležitosti Rožmberského roku 2011.

“Jste třetí člověk, který ji dostává. První darovaná medaile je v kanceláři prezidenta, druhou obdrželo první jihočeské miminko narozené v roce 2011 a třetí dostáváte teď vy,“ okomentoval dar hejtman.

V minulém týdnu už vítězku soutěže krásy přivítal ve své pracovně českobudějovický primátor Juraj Thoma (OPB).

 

René Kekely

 


 

Kam dál?

Zraněná žena při nehodě u Dolního Dvořiště zemřela na následky zranění

čtvrtek, 31. března 2011, 13:46

Seniorka, která utrpěla v úterý při dopravní nehodě u Dolního Dvořiště na Českokrumlovsku vážná zranění, později na jejich...

Českobudějovická Černá věž s opravenou vstupní věžičkou zahájí novou...

čtvrtek, 31. března 2011, 09:25

Nejen hrady, zámky, kláštery, ale i dominanta Českých Budějovic Černá věž zahájí od 1. dubna novou návštěvnickou sezónu. Jak pro...

Jihočeské památky chystají letos pro návštěvníky řadu novinek

středa, 30. března 2011, 09:47

Sezóna na jihočeských hradech a zámcích začíná 1. dubna. Celý rok 2011 je ve znamení oslav významného výročí 400 let od úmrtí...

V Českých Budějovicích začne soud s Ivanou Hrabcovou obžalovanou z...

středa, 30. března 2011, 08:34

Soud v Českých Budějovicích začne ve středu ráno projednávat případ čtyřiadvacetileté Ivany Hrabcové obžalované z vraždy...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.