Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policisté chystají velkou dopravně bezpečnostní akci

 
úterý, 17. dubna 2018, 16:35

Policisté budou v rámci akce s názvem Speed marathon měřit rychlost na stovkách míst po celé České republice a do akce se zapojí i jihočeská policie. S vytipováním míst, na kterých se bude ve středu 18. dubna kontrolovat rychlost, policistům pomohla široká veřejnost. Na těchto úsecích tedy bude rozumné držet čísla tachometru v povolených limitech.

Ve středu 18. dubna budou v průběhu čtyřiadvaceti hodin policisté měřit rychlost na různých místech Jihočeského kraje. Další kolo dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kontrolu rychlosti vozidel s názvem Speed marathon se uskuteční v rámci celé Evropy.

Seznam míst, kde se v Jihočeském kraji vyplatí sundat nohu z plynu:

Napsal(a) Nikola Franková s využitím TZ | Foto Policie České Republiky
 


 

Kam dál?

Táborští zastupitelé věznici na letišti Všechov nechtějí

úterý, 17. dubna 2018, 10:19

Táborské zastupitelstvo nesouhlasí se stavbou věznice na nedalekém bývalém letišti Všechov. Areál o rozloze 41 hektarů patří mezi...

Kdybych kontaktoval příbuzné v Sýrii, mohl bych jim způsobit problém,...

úterý, 17. dubna 2018, 08:06

V noci na sobotu podnikly Spojené státy, Británie a Francie koordinovaný vojenský úder v Sýrii. Nálety byly odpovědí na údajný...

Jihočeský kraj chce z evropských peněz obnovit šestnáct úseků silnic...

úterý, 17. dubna 2018, 06:56

Evropské dotace ve výši 350 milionů korun chce získat Jihočeský kraj na opravu zhruba třiceti kilometrů silnic druhých tříd....

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kukadla jak ze Shreka. Minú, Eliška a Mourek čekají...

pondělí, 16. dubna 2018, 19:23

Mínu je sice kočičí slečna, pohled ale umí typicky pohádkový. Kdo by jí nechtěl domů? Stejně tak rozkošná je ale Eliška nebo...

 

Komentáře

Jan Řehoř Husinecký
Jan Řehoř Husinecký

Dám Vám radu cennou, křižovatku projížděj vždy to green.

středa, 18. dubna 2018, 20:09
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Obyčejné ženy jsou nejkrásnější. Nahá dívka...

  • To je Beny, řekl muž kolemjdoucímu mladíkovi...

  • Do budějckého babyboxu někdo odložil...

  • Archeologové našli u Starých Hodějovic...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Sluchátka jsou součástí telefonu, rozhodl soud a nařídil prodejci vrátit peníze

Domoci se svého práva bývá někdy složité. Příkladem může být spor z nedávné doby. Zákaznice po třetí reklamaci nefunkčních sluchátek, které byly zakoupeny společně s novým telefonem, žádala o odstoupení od smlouvy. Prodejce však jejímu požadavku nevyhověl. Celý spor proto skončil až u soudu. Ten nakonec rozhodl ve prospěch zákaznice a nařídil prodejci vrátit přes 18 tisíc korun.

Poloviční Japonec u vás bojuje proti islámu? Takové „úlety“ mají i jinde, říká muslimská socioložka

„Brexit vyslal signál, že rasistické a xenofobní chování se bude tolerovat,“ shrnuje své vlastní zkušenosti muslimky žijící ve Velké Británii socioložka Amina Easat-Daasová z univerzity v Leedsu. Nová studie, na které se podílela, se snažila najít kořeny islamofobie v různých evropských státech. Řadu konkrétních závěrů nabízí i pro Česko.

Padlý voják a kynolog z Hrádku pracoval srdcem, říká podplukovník Andrej Vítek

Zesnulý voják Tomáš Procházka, který padl při útoku v Afghánistánu, byl výborným vojákem, kynologem, ale také parťákem pro své kolegy.

 
 
-->
-->