Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policisté chystají velkou dopravně bezpečnostní akci

 
úterý, 17. dubna 2018, 16:35

Policisté budou v rámci akce s názvem Speed marathon měřit rychlost na stovkách míst po celé České republice a do akce se zapojí i jihočeská policie. S vytipováním míst, na kterých se bude ve středu 18. dubna kontrolovat rychlost, policistům pomohla široká veřejnost. Na těchto úsecích tedy bude rozumné držet čísla tachometru v povolených limitech.

Ve středu 18. dubna budou v průběhu čtyřiadvaceti hodin policisté měřit rychlost na různých místech Jihočeského kraje. Další kolo dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kontrolu rychlosti vozidel s názvem Speed marathon se uskuteční v rámci celé Evropy.

Seznam míst, kde se v Jihočeském kraji vyplatí sundat nohu z plynu:

Napsal(a) Nikola Franková s využitím TZ | Foto Policie České Republiky
 


 

Kam dál?

Táborští zastupitelé věznici na letišti Všechov nechtějí

úterý, 17. dubna 2018, 10:19

Táborské zastupitelstvo nesouhlasí se stavbou věznice na nedalekém bývalém letišti Všechov. Areál o rozloze 41 hektarů patří mezi...

Kdybych kontaktoval příbuzné v Sýrii, mohl bych jim způsobit problém,...

úterý, 17. dubna 2018, 08:06

V noci na sobotu podnikly Spojené státy, Británie a Francie koordinovaný vojenský úder v Sýrii. Nálety byly odpovědí na údajný...

Jihočeský kraj chce z evropských peněz obnovit šestnáct úseků silnic...

úterý, 17. dubna 2018, 06:56

Evropské dotace ve výši 350 milionů korun chce získat Jihočeský kraj na opravu zhruba třiceti kilometrů silnic druhých tříd....

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kukadla jak ze Shreka. Minú, Eliška a Mourek čekají...

pondělí, 16. dubna 2018, 19:23

Mínu je sice kočičí slečna, pohled ale umí typicky pohádkový. Kdo by jí nechtěl domů? Stejně tak rozkošná je ale Eliška nebo...

 

Komentáře

Jan Řehoř Husinecký
Jan Řehoř Husinecký

Dám Vám radu cennou, křižovatku projížděj vždy to green.

středa, 18. dubna 2018, 20:09
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Mám se vrátit do Číny? přemítá český podnikatel. Řeší trest smrti pro Kanaďana i kauzu Huawei

Zděšení bylo první pocit, který mne napadl, když jsem si prvně přečetl o rozhodnutí soudu ve městě Dalian, píše v autorském textu pro HlídacíPes.org Tomáš Hülle. Právník, publicista a zakladatel společnosti European Centre For Career Education Čínu pravidelně v posledních deseti letech pracovně navštěvuje.

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.

Mediální magnát zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Mediální podnikatel Jaromír Soukup zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Chce bránit národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy. Majitel mediálních firem Médea Group a Empresa Media to dnes oznámil ve své televizi Barrandov v pořadu Moje zprávy.