Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na Dlouhé louce startuje druhá etapa výstavby

 
úterý, 18. prosince 2012, 14:35

Výstavba bytového projektu DLOUHÁ LOUKA byla zahájena přibližně před dvanácti měsíci. Na místě zpustlé sodovkárny, která bývala útočištěm narkomanů a bezdomovců v krajském městě, stojí dnes dokončená hrubá stavba první etapy jednoho z nejzajímavějších bytových projektů v Českých Budějovicích.

Jak uvádí investor, o byty na Dlouhé louce je v Českých Budějovicích zájem: 40 procent bytů z první etapy je již prodáno. Díky zájmu o kvalitní bydlení může v rámci druhé etapy výstavby odstartovat stavba dalších dvou bytových domů najednou. První obyvatelé se do domů na Dlouhé louce nastěhují již na podzim roku 2013.

Dlouhá louka: jedinečné místo v centru města

Bytové domy na Dlouhé louce nabízejí nadstandardně řešené moderní byty v jedné z nejlepších lokalit v centru Českých Budějovic. Majitelé bytů získají výbornou dopravní dostupnost i krásné výhledy na Vltavu a z vyšších pater i na panorama historického centra města. Bezprostřední okolí domů nabízí kompletní občanskou vybavenost - školy, školky, obchody, divadlo, poštu, hotely, restaurace, plavecký stadion, sportovní vyžití všech směrů i síť cyklostezek.

K jednotlivým bytům náleží terasy nebo balkony o velikostech 10 až 66 metrů čtverečních. Chytrá orientace jednotlivých domů nabízí krásné výhledy i dostatek soukromí na terasách. Vysoký standard podtrhuje dostatek parkovacích míst, moderní technologie domů a profesionálně řešený systém pro zapracování klientských požadavků na změny v bytech před dokončením.

Výhodné financování s Českou spořitelnou

Díky partnerství s Českou spořitelnou, která se stala financující bankou celého projektu, mohou získat zájemci o byty na Dlouhé louce nadstandardní podmínky financování. Při rezervaci do 31. prosince 2012 můžete využít akční nabídky - zaplatit 15 % při podpisu smluv a zbytek až po dokončení bytu!

Česká spořitelna nabízí majitelům bytů v rezidenčním komplexu DLOUHÁ LOUKA i další výhody: možnost financovat až 100 % pořizovací ceny bytu, při splnění podmínek slevu na úrokové sazbě až 0,95 % p.a., zvýhodněné podmínky vedení osobního účtu klienta u České spořitelny či zpracování hypotečního úvěru a odhad ceny kupovaného bytu zdarma.

Skvělé bydlení i jistá investice

Trvalou hodnotu nemovitosti v novém bytovém komplexu zajišťuje nejen výjimečná lokalita, ale také řada dalších výhod, které nejsou v jihočeském regionu zcela běžné. Mimo jiné jsou byty vybaveny moderními podlahovými konvertory pod francouzskými okny a v garážích bude instalován nepřetržitý monitoring kamerovým systémem.

V rámci standardu získá každý majitel bytu na Dlouhé louce také domácí videotelefon s elektronickým vrátným, optickou přípojku pro internet s rychlostí 100 Mb/s, přípravu pro IP telefon se zvýhodněnými tarify nebo kabelovou televizi v HD kvalitě s balíčkem základních televizních programů zdarma.

Přehled volných bytů, dispozic i kontaktů na realitní kanceláře naleznete na internetových stránkách www.dlouha-louka.cz.

PR text

 


 

Kam dál?

Budějce mají první český obchod s bubble tea

čtvrtek, 29. listopadu 2012, 16:12

Před několika dny si Budějcká Drbna vyrazila do města na procházku. Jen tak se promenádovala po Lannovce, když ji najednou do očí...

Budějovický Budvar rozšiřuje vývoz do USA o tmavý ležák

pátek, 23. listopadu 2012, 11:44

Pivovar Budějovický Budvar významně rozšířil sortiment piva vyváženého do USA o tmavý ležák. První zásilka lahví o celkovém...

Dáte si čerstvé těstoviny? Olivier si je vyrábí sám

středa, 21. listopadu 2012, 12:18

Přijdu do restaurace, mám chuť na nějaké lehčí jídlo, držím dietu - dám si tedy těstoviny. Za pár minut je dostanu na stůl....

Temelín letos vyrobí historicky největší množství elektřiny

pátek, 16. listopadu 2012, 10:06

V závěru roku dosáhne výroba Jaderné elektrárny Temelín historického ročního maxima. Poprvé od svého spuštění plánuje překonat i...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.