Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na Dlouhé louce startuje druhá etapa výstavby

 
úterý, 18. prosince 2012, 14:35

Výstavba bytového projektu DLOUHÁ LOUKA byla zahájena přibližně před dvanácti měsíci. Na místě zpustlé sodovkárny, která bývala útočištěm narkomanů a bezdomovců v krajském městě, stojí dnes dokončená hrubá stavba první etapy jednoho z nejzajímavějších bytových projektů v Českých Budějovicích.

Jak uvádí investor, o byty na Dlouhé louce je v Českých Budějovicích zájem: 40 procent bytů z první etapy je již prodáno. Díky zájmu o kvalitní bydlení může v rámci druhé etapy výstavby odstartovat stavba dalších dvou bytových domů najednou. První obyvatelé se do domů na Dlouhé louce nastěhují již na podzim roku 2013.

Dlouhá louka: jedinečné místo v centru města

Bytové domy na Dlouhé louce nabízejí nadstandardně řešené moderní byty v jedné z nejlepších lokalit v centru Českých Budějovic. Majitelé bytů získají výbornou dopravní dostupnost i krásné výhledy na Vltavu a z vyšších pater i na panorama historického centra města. Bezprostřední okolí domů nabízí kompletní občanskou vybavenost - školy, školky, obchody, divadlo, poštu, hotely, restaurace, plavecký stadion, sportovní vyžití všech směrů i síť cyklostezek.

K jednotlivým bytům náleží terasy nebo balkony o velikostech 10 až 66 metrů čtverečních. Chytrá orientace jednotlivých domů nabízí krásné výhledy i dostatek soukromí na terasách. Vysoký standard podtrhuje dostatek parkovacích míst, moderní technologie domů a profesionálně řešený systém pro zapracování klientských požadavků na změny v bytech před dokončením.

Výhodné financování s Českou spořitelnou

Díky partnerství s Českou spořitelnou, která se stala financující bankou celého projektu, mohou získat zájemci o byty na Dlouhé louce nadstandardní podmínky financování. Při rezervaci do 31. prosince 2012 můžete využít akční nabídky - zaplatit 15 % při podpisu smluv a zbytek až po dokončení bytu!

Česká spořitelna nabízí majitelům bytů v rezidenčním komplexu DLOUHÁ LOUKA i další výhody: možnost financovat až 100 % pořizovací ceny bytu, při splnění podmínek slevu na úrokové sazbě až 0,95 % p.a., zvýhodněné podmínky vedení osobního účtu klienta u České spořitelny či zpracování hypotečního úvěru a odhad ceny kupovaného bytu zdarma.

Skvělé bydlení i jistá investice

Trvalou hodnotu nemovitosti v novém bytovém komplexu zajišťuje nejen výjimečná lokalita, ale také řada dalších výhod, které nejsou v jihočeském regionu zcela běžné. Mimo jiné jsou byty vybaveny moderními podlahovými konvertory pod francouzskými okny a v garážích bude instalován nepřetržitý monitoring kamerovým systémem.

V rámci standardu získá každý majitel bytu na Dlouhé louce také domácí videotelefon s elektronickým vrátným, optickou přípojku pro internet s rychlostí 100 Mb/s, přípravu pro IP telefon se zvýhodněnými tarify nebo kabelovou televizi v HD kvalitě s balíčkem základních televizních programů zdarma.

Přehled volných bytů, dispozic i kontaktů na realitní kanceláře naleznete na internetových stránkách www.dlouha-louka.cz.

PR text

 


 

Kam dál?

Dárek čtenářům: Třetí občasník Budějcké Drbny vychází!

úterý, 11. prosince 2012, 15:35

Po několikaměsíční pauze vydává Budějcká Drbna další číslo svého tištěného občasníku. V pořadí již třetí celobarevný časopis...

Budějce mají první český obchod s bubble tea

čtvrtek, 29. listopadu 2012, 16:12

Před několika dny si Budějcká Drbna vyrazila do města na procházku. Jen tak se promenádovala po Lannovce, když ji najednou do očí...

Jaká je budoucnost projektu The Action v jižních Čechách?

úterý, 27. listopadu 2012, 11:32

Aby životní příběhy nekončily v černých pytlích. To není jen název článku Budějcké Drbny, věnovaného multimediálnímu představení...

Aby životní příběhy nekončily v černých pytlích. The Action

pátek, 23. listopadu 2012, 12:53

Fakt super mejdan. Muzika na plný pecky. Dej sem tu flašku, kámo, tak co je, chlastáme, ne? Se musí ty tvý devatenáctý narozky...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Díky sbírce vydala Iva Volková knihu. Pomůže pejskům v útulcích po celé republice

Díky sbírce na internetovém portálu Hit Hit mohla Iva Volková, majitelka dočasného domova pro týrané pejsky Rafael o.p.s, vydat knihu Příběhy statečných. Peníze z prodeje pomůžou registrovaným útulkům v České republice hradit například nákladné operace.

Do České republiky se dostalo na deset tisíc pstruhů z Itálie se zakázanou látkou

Veterináři zjistili, že deset a půl tisíce pstruhů z Itálie mělo ve svalovině zakázanou leukomalachitovou zeleň, povolený limit vzorky přesáhly sedmkrát. Se zbytky této látky se veterináři v posledních letech setkávají spíše sporadicky, sdělil mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček.

Na Srí Lance zrušili po útocích zákaz vycházení, obětí je již 290

Úřady na Srí Lance dnes ráno zrušily zákaz vycházení, který byl vyhlášen v neděli kvůli atentátům. Při nich zemřelo na 290 lidí a dalších asi 500 bylo zraněno. Policie v této souvislosti zadržela 24 lidí, k útokům se ale zatím nikdo nepřihlásil. Agentura AP s odvoláním na forenzního odborníka uvedla, že útoky podle dosavadního vyšetřování spáchalo sedm sebevražedných atentátníků. Před cestami na Srí Lanku varovaly své občany USA, podle nichž na ostrově hrozí další útoky.