Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Díky vybavení obchodů od profesionálů vaše tržby porostou

 
pondělí, 10. listopadu 2014, 14:37

Chystáte se začít s podnikáním? Chcete rozjet vlastní obchod s potravinami, prodejnu s designovým oblečením a doplňky, květinářství nebo opravnu aut? Ať už je váš podnikatelský záměr jakýkoli, vaše tržby porostou směle vzhůru v kombinaci s dobrou reklamou.

Nejde však jen o reklamu uveřejněnou v novinách, televizi, rádiu nebo na internetu. Bezpochyby sem patří i spokojení klienti, kteří se u vás budou cítit dobře a doporučí vás dál. K tomu přispějete nejen kvalitou svých služeb a zboží, ale také pokud jim nabídnete dostatek prostoru v příjemném, čistém prostředí a možnost v klidu si prohlédnout veškerý nabízený sortiment.

Vybavení obchodů

Finanční náklady na nájem komerčního prostoru umístěného na dobré adrese nejsou nejnižší, proto je třeba i malé rozměry prodejny využít efektivně a s ohledem na praktičnost. Díky chytrému vybavení obchodů ušetříte dostatek místa pro pohyb zákazníků, a přesto budete mít dokonalý prostor na prezentaci zboží.

Regály a regálové systémy

Koutové nebo rohové regály ideálně využijí prostor v rozích místnosti a snadno je propojíte s dalšími typy například přístěnnými regály do vlastního regálového systému šitého vaší prodejně na míru. Regály, které vybíráte, by svým vzhledem neměly zastiňovat vaše zboží.

Kvalitní regál se vyznačuje nízkou hmotností, aby se dal snadno přemístit dle vaší potřeby. Dbejte na dostatečnou nosnost a stabilitu, abyste zajistili bezpečnost vašich zákazníků. Při koupi regálu se také zamyslete nad jeho snadnou údržbou, která by vám jinak zbytečně zabírala čas.

Ve větších prostorech si můžete dovolit rozčlenit prostor oboustrannými regály, které se dají obcházet. Regálové systémy nabízejí řadu možností například s využitím háčků na zavěšování produktů, hrazení na okraji polic proti vypadávání zboží, drátěných košů nebo polic uzpůsobených na prodej tiskovin. Většina regálů také nabízí držáky cenovek, které vám usnadní změny akčních cen.

Mrazící a chladící technika

Pro obchody nabízející chlazené a mražené potraviny využijte moderních chladících vitrín a mrazících boxů, které podléhají nevyšším normám kvality dle nařízení Evropské unie. Chladící vitríny jsou vyrobeny tak, aby vašim zákazníků zajistily co nejvíce komfortu při nákupu.

Velké prosklené plochy a osvětlení vnitřního prostoru zvyšují přehled o zboží. Produkty jsou pro zákazníka snadno dostupné. Obchodníci ocení především nízkou spotřebu a automatické odtávání. Údržba je velmi snadná díky nerezovým povrchům.

Skladové zásoby

Když pořizujete vybavení obchodu, nezapomeňte na skladové prostory. Usnadněte si práci se skladovací technikou díky přehledně a dostupně uloženým zásobám zboží ve skladu. Skladové regály se vyznačují jednoduchostí. Hlavním kritériem pro výběr je nosnost a odolnost proti poškození v každodenním provozu.

Řešení pro malé obchody i velké supermarkety nabízí společnost Obchodní vybavení s.r.o. Sortiment firmy zahrnuje vše od jednoduchých skladových regálů až po vysoce výkonné chladící vitríny kvalitní a léty prověřené značky Magma. Společnost si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkovi, proto jsou ceny příznivé i pro maloobchody.

PR text

 


 

Kam dál?

Češi nejradši nakupují v budějckém e-shopu levneELEKTRO.cz

pátek, 7. listopadu 2014, 13:56

Téměř čtvrtstoletí uplynulo od momentu, kdy podnikavý Jihočech založil malou firmu s prodejem elektrospotřebičů, aby uspokojil...

Valná hromada teplárny nepřijala žádné usnesení

pátek, 7. listopadu 2014, 10:13

Bez přijetí jakéhokoliv usnesení skončila pondělní valná hromada akciové společnosti Teplárna České Budějovice, svolaná na návrh...

Nové centrum pomůže spojit síly podnikatelů a vědců

středa, 5. listopadu 2014, 00:28

Podnikáte, máte sídlo na jihu Čech a chystáte se vyvíjet a zavádět na trh nové produkty nebo technologie? Pokud ano, zbystřete!...

Porovnejte vaši spotřebu energie a vyhrajte auto

pondělí, 3. listopadu 2014, 10:00

Spotřebujete doma více energií než jiné české domácnosti podobné té vaší? Vyzkoušejte novou aplikaci Energometr a vyhrajte auto!

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní film o hlavní osobnosti pražského jara 1968 Alexandru Dubčekovi s názvem Lidská tvář. Zatím není jasné, kdo bude hrát hlavní roli. Jako nejvyšší představitel Sovětského svazu Leonid Brežněv by se měl ve filmu objevit francouzský herec s ruským občanstvím Gérard Depardieu. Novinářům o tom informoval producent Andrej Antonio Leca. Natáčení filmu je plánované na rok 2021, o rok později by měl mít světovou premiéru.

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny. Za rok jich udělá kolem pěti stovek, pracuje i v sobotu, řekl v rozhovoru. Nejnáročnější a nejzodpovědnější pro jsou podle něj operace nosů, lidem ale nejvíc mění život.

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a zelí. Kromě zeleniny ale spotřebitelé platí více také za vepřové maso, pečivo a těstoviny. Proti loňskému červenci naopak zlevnily máslo, vejce, cukr a ovoce. Vyplývá to z červencových průměrných cen, které zveřejnil Český statistický úřad. Statistici každý měsíc sledují a zveřejňují ceny šesti desítek potravin.