Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

S prodejnou Barvy–Laky komplet to všem natřete

 
neděle, 19. srpna 2018, 17:02

Budějcký obchod Barvy – Laky Komplet letos slaví desáté výročí od svého vzniku. Své dvě pobočky nedávno sloučil do jedné a rozšířil nabídku sortimentu o pár novinek. Nejen o nich jsem si povídala s manažerem prodejny Robertem Szó.

Prodejna nabízí v Budějcích už od roku 2008 veškerý sortiment k malování a natírání. „Máme víceméně všechny barvy, na které si vzpomenete, tedy kromě auto laků. Najdete u nás všechny malířské a fasádní barvy včetně omítek, barev na podlahy, ale i lazur na dřevo,“ vysvětluje Robert Szó. Letošní novinkou je barva na lajnování travnatých hřišť.

Tím ale nabízený sortiment nekončí. „Na co jsem opravdu pyšný je i velmi slušný výběr aplikačních pomůcek, štětců, válečků, prostě všeho, co k malování potřebujete,“ vyzdvihuje.

K desátému výročí ale žádné změny nechystají, kvalitní služby se snaží nabízet pořád. „Sortiment, který u nás najdete je z velké části stejný jako před deseti lety. Potrpíme si na kvalitu již od začátku, takže pokud něco časem měníme, je to z toho důvodu, že nás produkt neoslovil nebo nebyl tak kvalitní, jak jsme si představovali,“ vysvětluje manažer prodejny s tím, že změnami neprochází ani personál. „Za tu dobu se u nás vystřídal jen jeden člověk, jsme tady zajetá dobře fungující parta,“ říká s úsměvem.

Na přání dokážou v obchodě namíchat téměř každou barvu. „Máme vzorníky, kde najdete přes pět tisíc odstínů, takže na výběr určitě je. Radost z toho mají hlavně ženy, i když se tím jejich výběr často dost protáhne. My chlapi rozeznáme sedm barev, ze kterých vždycky vybereme,“ popisuje s úsměvem Robert Szó. Lidé podle něj ve většině případů sáhnou po barevné variantě. „Bílá barva patří mezi ty méně oblíbené,“ dodává.

V České republice máme dalších šest poboček. „V Budějcích jsme měli dva obchody, které jsme minulý rok v lednu přestěhovali pod jednu střechu na Rudolfovskou. Byl to podle mě skvělý nápad,“ prozradil manažer obchodu.

Oproti velkým řetězcovým prodejnám dokážou v obchodě Barvy-Laky Komplet individuálně poradit každému. „Specializujeme se na jednu určitou oblast, v čemž vidím obrovskou výhodu. Nakupují u nás nejen jednotlivci, ale i firmy, a všichni se vždy rádi vrací. To je pro nás ta nejlepší reklama,“ uzavírá Robert Szó.

Vizitka autora

 

Elmira Talířová

Šéfredaktorka portálu Budějcká Drbna

kontakt: talirova@budejckadrbna.cz

Budějcká Drbna je v prvním z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
PR text | Foto Archiv Barvy–Laky Komplet
 


 

Kam dál?

Chlad z teplárny? V tropickém vedru dobrá volba, ale firmy i úřady...

úterý, 7. srpna 2018, 18:10

Nejen v tropických dnech lidé ocení dodávky netradiční komodity Teplárny České Budějovice, kterou je chlad. Městská teplárna ho...

Českobudějovické Piano otevřeno: nabízí kvalitní kanceláře, které...

pátek, 29. června 2018, 18:13

V červnu 2016 začala na českobudějovické křižovatce ulic Mánesova a Lidická výstavba moderního multifunkčního centra Piano. Ani...

Stát půjčí mladým rodinám na bydlení až dva miliony korun

středa, 20. června 2018, 08:02

Stát půjčí mladým rodinám do 36 let na rekonstrukci nebo pořízení nového bydlení až dva miliony korun. Úroková sazba bude jedno...

Burza Filantropie prověří štědrost podnikatelů a zároveň připravenost...

sobota, 16. června 2018, 13:29

V pořadí druhá Burza filantropie, platforma pro podporu neziskových projektů, se bude konat 18. června ve velké zasedací...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany, řekl novinářům ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Návrh na zrušení 17 z 26 organizací v Ostravě předložila moravskoslezská ČSSD, zdůvodnila ho špatným výsledkem strany v posledních komunálních volbách a obavou, že mají mezi členy takzvané černé duše. Ostravská ČSSD tvrzení označila za účelová, její předsedkyně Jana Vajdíková řekla, že většina z 293 dotčených členů do jiných organizací jít nechce, a strana tak zřejmě ve městě ztratí většinu členů.

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a drog k ekonomické trestné činnosti. Mafie se nyní vedle tradiční kriminality zabývají zejména praním špinavých peněz, daňovými podvody, zneužíváním dotací, zakládáním fiktivních firem či manipulacím s tendry, řekl ředitel Institutu pro kriminologii a sociální prevenci (IKSP) Miroslav Scheinost. K ruským a ukrajinským skupinám, které v ČR působí podle institutu v podstatě již od sametové revoluce, přibyly záhy české a po roce 2000 i albánské a vietnamské gangy.