Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Viscofan CZ: Firma, která si cení svých zaměstnanců

 
neděle, 10. září 2017, 18:45

Společnost Viscofan CZ, výrobce a dodavatel kompletního sortimentu umělých střívek, je jedním z největších zaměstnavatelů v Českých Budějovicích. To ví každý druhý. Při pohledu zblízka lze ovšem zjistit i to, že Viscofan CZ už přes dvacet let nabízí kvalitní pracovní podmínky a prostředí.

Po celém světě naleznete síť továren skupiny Viscofan, která je největším výrobcem umělých střívek na světě. Společnost Viscofan CZ je součástí této silné mezinárodní skupiny a její výrobky se staly součástí každodenního života většiny populace. Bez střívek z Viscofanu by si nikdo nemohl pochutnat na párku s hořčicí, grilované klobáse, šunkovém chlebíčku nebo dobrém suchém salámu. 

Viscofan patří mezi společnosti živící světovou populaci, protože dodává střívka do více než 100 zemí světa. Společnosti se daří i v České republice. Českobudějovický závod aktuálně zaměstnává přes sedm set lidí a nadále se rozrůstá. Vedení firmy si uvědomuje, že za jejím úspěchem jsou právě zaměstnanci, proto se snaží dělat maximum pro jejich spokojenost. 

„Nastavili jsme atraktivní systém odměňování a doplňkových benefitů, mzdy navyšujeme pravidelně. Neustále pracujeme na vylepšování pracovního prostředí. Přímo v areálu jsme například vybudovali moderní podnikovou restauraci, kde je zajištěno stravování i pro pracovníky v nepřetržitých provozech, to znamená snídaně, oběd a večeře po sedm dní v týdnu. Zároveň pro naše lidi pořádáme řadu mimopracovních akcí a podporujeme různé volnočasové spolky a aktivity zaměstnanců a jejich rodin,“ doplňuje manažerka personálního oddělení Jana Kalkušová.

PR text

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Vánoční strom pro Budějce se jmenuje Gigaska...

  • VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do...

  • Zraněný muž schytal v baru ještě pár ran...

  • Rozšíření placených parkovacích zón v...

Reklama
 
 

Kam dál?

Velké finále E.ON Junior Cupu ovládl belgický Anderlecht, jihočeským týmům se nedařilo

neděle, 10. září 2017, 17:53

Čtyřicet týmů, šest ze zahraničí. I další ročník Velkého finále E.ON Junior Cupu měl špičkové obsazení. Ve finále...

VIDEO: Antonio Vivaldi opět prožil svůj životní příběh. Tentokrát na budějcké náplavce

neděle, 10. září 2017, 11:40

Audiovizuální festival Vltava žije je v letošním roce minulostí. Tisíce lidí se znovu sešly na budějcké náplavce u...

Kraj schválil memorandum o spolupráci s městem na přípravě vědeckého centra v Budějcích

sobota, 9. září 2017, 17:37

Zatraktivnit přírodovědné a technické obory mezi širokou veřejností či vytvořit vyhledávané turistické místo v...