Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Je libo originální design obojku, postroje a vodítka pro hafana? Přání splní Airo

 
úterý, 20. června 2017, 19:00

Co člověku i pejskovi na očích vidí, splní Airo.  To je firma, která je zkušeným mazákem ve výrobě a v prodeji obojků, postrojů, vodítek a podobných potřeb pro čtyřnohé štěkající mazlíčky. Vždyť na trhu je už dlouhých sedm let.

A své úsilí, které přináší výsledky na poli internetového obchodu, majitelka Romana Vlčková nyní přetavila v první kamenný obchod, jakýsi showroom vlastní výroby. Ten potvrzuje výjimečnost ryze české firmy, která je vyhledávanou mezi chovateli nejen po celé České republice, ale i v některých evropských zemích.

„Na prodejně si chovatelé a majitelé pro své pejsky, od těch nejmenších až po ty největší, můžou vybrat obojek, vodítko, postroj v jakékoliv barevné kombinaci, s výšivkou podle přání. Prostě pro svého čtyřnohého miláčka výbavu v originálním designu. A pokud není výrobek momentálně hotový, nebo jej chovatel chce ještě nějak vylepšit, vyzdobit, na počkání vše uděláme,“ říká ke svému prvnímu kamennému obchodu v Jírovcově ulici v Českých Budějovicích Romana Vlčková.

Pejskaři si mohou vybrat z nejrozmanitějších typů obojků, postrojů i vodítek. A ty ve velice široké škále barev. „Teď frčí hlavně neónové barvy, růžová a army. A my trendům samozřejmě přizpůsobujeme nabídku. Jezdím na klasické módní veletrhy, kde se dozvím, jaká barva se bude v další sezoně nosit. Ale zachováváme a i klasické, stále oblíbené barvy. A vše dokážeme nakombinovat podle přání,“ podotýká obchodnice. Ta chovatelům splní jakékoliv přání i pokud se týká výzdoby obojku, postroje či vodítka. Nejčastěji páníčkové žádají například otisk tlapky, jméno, telefonní číslo nebo název chovatelské stanice.

Prim hraje neopren. Má spoustu výhod

Romana Vlčková zároveň připomíná, že se snaží vše zhotovovat z českých materiálů. Nejčastějším je neopren, kterým se obojky podšívají a který se pejskařům pro své vlastnosti velmi osvědčil. Je tak hodně vyhledávaným. I tak je Airo jedinou firmou v České republice, která z neoprenu obojky a postroje pro psy vyrábí. „Neopren je velice lehký, takže pejsek ani nevnímá, že na sobě něco má. Navíc dlouhosrstým plemenům neplstnatí a nedreduje srst. A co ocení hlavně páníčkové pejsků vodomilů, velice rychle uschne. A proto je i snadná jeho údržba,“ vyjmenovává výhody materiálu.

Majitelka obchodní značky Airo, kterou zájemci najdou i na Facebooku, nabízené potřeby pro hafany sama šije a vyrábí. A také si ochotně sama pejska změří, pokud dorazíte do obchodu s ním. V příjemném prostředí obchůdku poradí s výběrem, splní „barevné“ přání a vše vyšperkuje požadovanými výšivkami. A do hodinky páníček odchází s vyfešákovaným hafanem. A nejen, že mu to bude slušet, jeho nová výbava splní i tu důležitější úlohu, praktičnost.

Za všechno může černá labradorka

Romana Vlčková prozradila, že chtěla být módní návrhářkou, ale sen se jí nesplnil a tak se realizuje šitím potřeb pro pejsky. A práce ji velice baví, což je vidět a na člověka její nadšení dýchne hned, jakmile otevře dveře jejího obchodu v Jírovcově ulici v Českých Budějovicích. První myšlenka na výrobu chovatelských potřeb ji napadla po pár měsících společného soužití se štěnětem labradora, Aireen.

„Nepodařilo se nám najít to, co jsme pro Aireenku sháněli a tak došlo na vlastní výrobu. Řekli jsme si, že by bylo dobré přinést na trh něco nového, a s tím přišel i nápad na podnikání,“ upřesnila Romana Vlčková. A to už je sedm let. Z Aireenky je nádherná psí dáma, která je své paničce fantastickou a hlavně trpělivou modelkou. „Testuji na ní vše nové, co vymyslím. A tak i proto musela být součástí názvy firmy. Značka Airo je spojení prvních slabik Aireenky a mého jména,“ vysvětlila Romana Vlčková, která kromě zmiňovaných aktivit má ještě energii účastnit se mezinárodních psích výstav. Se svou čtyřnohou parťačkou  jezdí po výstavách v České republice, Rakousku, Nizozemsku, Belgii. A zanedlouho tuhle sehranou a nerozlučnou dvojici čeká světová výstava psů v Německu.  

Napsal Yvetta Chmelová | PR text | Foto Jakub Matoušek
 


 

Kam dál?

Plaťte pouze za obsah. Prodejna elektrospotřebičů 2. jakost na obal...

pondělí, 12. června 2017, 16:21

Věděli jste, že když se vám rozbije jakýkoliv domácí spotřebič, najdete nový v prodejně 2. jakost? Ne, není to nějaký méněcenný...

Nové a větší IGY zpestří život v Českých Budějovicích i v celém kraji

středa, 7. června 2017, 11:01

Obchody v IGY Centru stále plní čerstvé kolekce a jsou připraveny pro každého, kdo se chystá obléknout do nové sezony. Stejně tak...

Tunely propojující Temelín s Vltavou prošly rekonstrukcí

neděle, 4. června 2017, 12:07

Rozsáhlou rekonstrukcí prošla dvě klíčová potrubí, která propojují Jadernou elektrárnu Temelín s Vltavou. Během ní energetici...

V Temelíně vyvezli z reaktoru palivo, teď ho čeká kontrola

sobota, 3. června 2017, 11:44

Všech 163 palivových souborů vyvezli technici Jaderné elektrárny Temelín z reaktoru druhého bloku. Vyvážení trvalo čtyři dny....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.