Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Elektrospotřebiče s cenou ohlodanou až na kost nabízí prodejna 2. jakost i v květnu

 
pondělí, 1. května 2017, 15:22

Rozbila se vám pračka? Chladnička odmítá chladit? Nebo snad vysavač nezvládne uklidit, co by měl? Přestaňte hledat místo, kde svůj elektrospotřebič levně opravíte. Raději si kupte nový za bezkonkurenční cenu! Navštivte prodejnu 2. jakost na Borku u Českých Budějovic a zvolte si podle vašich potřeb. Elektrospotřebiče s cenou ohlodanou až na kost nabízí prodejna 2. jakost i v květnu.

Nabídka elektrospotřebičů prodejny 2. jakost je dostatečně široká na to, aby si zde každý vybral, co se mu nejvíce hodí do domácnosti. A určitě nebude vadit poškozený obal nebo drobná kosmetická vada, které výrobky mají. Díky tomu jsou také ceny tak nízké.

S kostí je spojený také věrností program prodejny. Do něj se může přímo na prodejně nebo prostřednictvím webových stránek zařadit každý. Výhodou je každý měsíc speciální nabídka elektrospotřebičů za ještě výhodnější ceny než v běžném prodeji. KoSt-KaRtA se prostě vyplatí.

Doporučí vám ji i vyškolení pracovníci, kteří kdykoliv pomohou s jakýmkoliv nákupem v prodejně 2. jakost na Borku u Českých Budějovic. Na základě vašich potřeb doporučí nejvhodnější spotřebič do domácnosti. Nestane se tak, že byste si ještě někdy zvolili špatně.

V květnové věrnostní nabídce je tahákem kombinovaná chladnička Beko za 5990 korun. Opomenout nelze ani kondenzační sušičku Beko za 9490 korun nebo vestavnou myčku nádobí Candy za 7490 korun. Dále díky KoSt-KaRtĚ můžete koupit za zvýhodněné ceny automatickou pračku Beko, sáčkový vysavač Hoover nebo ruční šlehač Sencor.

Není potřeba nadále váhat. Nejspolehlivější elektrospotřebiče za ceny ohlodané na kost získáte na Borku u Českých Budějovic. Prodejna 2. jakost nabízí jejich nejširší nabídku. Vydejte se do ní ještě dnes a sami se přesvědčte.  

 


 

Kam dál?

Výborná čísla zdobila jihočeské nemocnice i v loňském roce

čtvrtek, 27. dubna 2017, 06:48

Jihočeské nemocnice mohou rok 2016 prohlásit za úspěšný. Vyplývá to z loňských čísel sedmi krajských zdravotnických zařízení....

Jediný šlechtitelský chov hus v Česku je na Novohradsku. Teď se tam...

středa, 26. dubna 2017, 08:01

V jediném šlechtitelském chovu hus v Česku v Byňově u Nových Hradů na Českobudějovicku se líhnou nová housata. Zatím se jich...

Ředitelem Budějovického Budvaru je Petr Dvořák. Nový šéf, který se...

pondělí, 24. dubna 2017, 16:22

Posílit pozici Budvaru na mezinárodních trzích a vrátit mu silnou pozici v České republice v prémiovém segmentu chce nový ředitel...

Swietelsky dokončil stavbu výrobní haly Kern-Liebers CR v Českých...

čtvrtek, 20. dubna 2017, 10:31

Po osmi měsících práce společnost Swietelsky stavební předala výrobní halu strojírenské firmy Kern-Liebers CR v jejím závodě...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na webu Mirošovic byl zveřejněný výsledek eurovoleb,už byl stažen

Na webu Mirošovic byl včera odpoledne krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci. Výsledky hlasování o Evropském parlamentu lze přitom v celé EU, tedy i v České republice zveřejňovat až v neděli před půlnocí, kdy už odhlasují voliči ve všech členských státech. Podle kraje šlo o chybu volební komise. Výsledky z webu po upozornění krajského úřadu zmizely, řekla vedoucí oddělení správních agend Středočeského kraje Eva Jůzová.

Reklamace v kadeřnictví? Lépe jí předcházet

Nepovedená úprava vlasů je něco, co se řada spotřebitelů a spotřebitelek bojí reklamovat. Zákazník si nemusí nechat líbit to, co mu kadeřník na hlavě napáchal. Nápravu může žádat za křivý sestřih, špatně obarvené vlasy nebo tehdy, když prodloužené vlasy vypadávají. Nespokojenost s výsledkem je třeba oznámit kadeřníkovi co nejdříve.

Před půlnocí budou zveřejněny výsledky českých eurovoleb

Hodinu před půlnocí by dnes měly být zveřejněny výsledky letošních voleb českých europoslanců. I když hlasování v ČR skončilo už v sobotu, Český statistický úřad může výsledky zveřejnit až po 23:00. Důvodem je to, že ve většině států unie si budou voliči své europoslance vybírat až v tento den, jako poslední skončí hlasování v Itálii.