Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Středa 29. března je ten pravý den pro výběr zaměstnavatele na Burze práce

 
pátek, 17. března 2017, 14:26

V Českých Budějovicích se i letos uskuteční Burza práce, která již tradičně umožní významným a stabilním regionálním zaměstnavatelům navázat spolupráci s uchazeči z řad učňů, studentů, absolventů a samozřejmě také zájemců ze široké veřejnosti.

Nezávazné konzultace se zástupci firem jsou jedinečnou příležitostí, kdy uchazeči o zaměstnání či praxi získají cenné informace týkající se pracovních možností v daném regionu. Na druhé straně je tato akce výbornou příležitostí pro zaměstnavatele, jak oslovit uchazeče, kteří mají opravdu zájem pracovat.

Organizátoři z Jihočeské hospodářské komory doporučují, aby si zájemci hned 29. března přinésli svůj profesní strukturovaný životopis, a to v několika kopiích z důvodu zapojení deseti zaměstnavatelů.

 


 

Kam dál?

Na trh jde pátý ročník speciálního piva z čerstvého chmele

čtvrtek, 16. března 2017, 16:40

V ležáckém sklepě Budějovického Budvaru dozrál již pátý ročník speciálního piva z čerstvého chmele. Pivní speciál byl uvařen loni...

Nepodceňte přípravu na jaro. Nechte si auto zkontrolovat v MP...

úterý, 14. března 2017, 10:30

Jaro je za dveřmi, a tak už je nejvyšší čas myslet na přípravu na toto roční období. Ta se netýká jen vašich šatníků, ale i aut....

FOTO: Budvar buduje lávku pro přepravu piva. Jeřáb už zavěsil...

neděle, 12. března 2017, 16:33

Střední část tubusu technologické lávky, která v budoucnu propojí výrobní a logistický areál Budějovického Budvaru v sobotu...

V Českých Budějovicích se staví obchodní centrum za 47 milionů korun

středa, 8. března 2017, 15:55

V českobudějovické čtvrti Rožnov se otevře na přelomu června a července obchodní centrum, kde vznikne patnáct až dvacet...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera zaznamenala na jatkách ve Všeticích ve středních Čechách brutální zacházení se zvířaty. Případem se už zabývá krajská veterinární správa, kam podnět podalo sdružení Zvířata nejíme, které záběry natočené letos v létě rozeslalo do médií.

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za výroky, které o žurnalistovi pronesl prezident Miloš Zeman. Dnes o tom rozhodl soud, verdikt však není pravomocný. Vnučka Terezie Kaslová nadále trvá na tom, aby omluvu zveřejnilo na webu jak ministerstvo, tak i Hrad. Věc proto bude řešit ještě pražský městský soud. Zeman je ve sporu na vlastní žádost vedlejším účastníkem, k soudnímu jednání ale nechodí.