Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Byznys

VŠTE

Novinky z VŠTE

 

Temelín odstaví druhý blok kvůli výměně paliva reaktoru

pátek, 11. května 2012, 18:46Byznys
 

V pátek ve 21 hodin přestane druhý blok temelínské jaderné elektrárny vyrábět elektřinu a zahájí pravidelnou odstávku pro výměnu paliva v reaktoru. Ta začne v sobotu a je plánována na 51 dní.

 

Forpsi překonalo hranici 200 tisíc registrovaných .cz domén

čtvrtek, 10. května 2012, 13:47Byznys
 

Největší tuzemský poskytovatel domén a webhostingu Internet cz se sídlem ve Ktiši na Prachaticku zaznamenal rekordních dvě stě tisíc registrací domény s koncovkou .cz.

 

Soudy odmítly další žaloby podané firmou Forum Energy

pátek, 30. března 2012, 09:21Byznys
 

Minoritní akcionář Teplárny České Budějovice neuspěl se svými žalobami na Teplárnu. Jedná se zejména o další dvě tvrzené neplatnosti usnesení valných hromad, které již tradičně napadá soudními žalobami.

 

Město ušetří na volání z mobilních telefonů

pátek, 17. února 2012, 12:16Byznys
 

Nová rámcová smlouva mezi městem České Budějovice a firmou Telefónica O2 o zajištění telekomunikačních mobilních služeb výrazně zlevní volání.

 

Budvar odmítl vydat ministerstvu požadované doklady

středa, 8. února 2012, 08:28Byznys
 

Zajímavý vývoj nabírá situace kolem národního podniku Budějovický Budvar. Po úvodních, převážně nepodložených a spekulativních informacích, které rozvířily vlnu dohadů, protestů a populistických i uklidňujících proklamací, přichází informace...

 

Rozvířené vody kolem Budějovického Budvaru

pátek, 3. února 2012, 18:39Byznys
 

Audit, který od 1. února probíhá v Budějovickém Budvaru, rozvířil nejen jihočeské informační vody. V souvislosti s auditem se objevily spekulace o možném odvolání ředitele Jiřího Bočka a o záměru připravit prodej podniku. Za potenciálního...

 

Audit z ministerstva si posvítí na hospodaření Budvaru

středa, 1. února 2012, 17:37Byznys
 

Pivovar Budějovický Budvar zažívá v těchto dnech horké chvilky. Po čtvrteční návštěvě náměstka ministra zemědělství, kterou deník Právo nazval kontrolou, dnes začal v jediném národním podniku audit. „Je to tady vzhůru nohama. Všichni běhají...

 

Město sníží odměnu společnosti vybírající parkovné

pátek, 27. ledna 2012, 08:05Byznys
 

České Budějovice sníží odměnu soukromé společnosti Vinci Park CZ. Městu tak v příštích letech přibude do rozpočtu devět milionů korun.

 

Budvar založil dceřinou společnost na Slovensku

úterý, 24. ledna 2012, 07:19Byznys
 

V neděli 1. ledna 2012 zahájila ve Slovenské republice činnost společnost Budweiser Budvar SK, s.r.o. a stala se výhradním importérem piva z produkce pivovaru Budějovický Budvar na Slovensko. Budějckou Drbnu o tom informoval v pondělí 23. ledna...

 

Budějcký Samson spolupráce s pivaři ze zámoří těší

čtvrtek, 12. ledna 2012, 14:15Byznys
 

Jak jsme vás dnes již informovali, americká pivovarnická skupina Anheuser-Busch International odkoupila Budějovický měšťanský pivovar. Při této obchodní transakci se zámořské společnosti podařilo získat především část registrovaných ochranných...

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”