Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Byznys

VŠTE

Novinky z VŠTE

 

Forpsi překonalo hranici 200 tisíc registrovaných .cz domén

čtvrtek, 10. května 2012, 13:47Byznys
 

Největší tuzemský poskytovatel domén a webhostingu Internet cz se sídlem ve Ktiši na Prachaticku zaznamenal rekordních dvě stě tisíc registrací domény s koncovkou .cz.

 

Soudy odmítly další žaloby podané firmou Forum Energy

pátek, 30. března 2012, 09:21Byznys
 

Minoritní akcionář Teplárny České Budějovice neuspěl se svými žalobami na Teplárnu. Jedná se zejména o další dvě tvrzené neplatnosti usnesení valných hromad, které již tradičně napadá soudními žalobami.

 

Město ušetří na volání z mobilních telefonů

pátek, 17. února 2012, 12:16Byznys
 

Nová rámcová smlouva mezi městem České Budějovice a firmou Telefónica O2 o zajištění telekomunikačních mobilních služeb výrazně zlevní volání.

 

Budvar odmítl vydat ministerstvu požadované doklady

středa, 8. února 2012, 08:28Byznys
 

Zajímavý vývoj nabírá situace kolem národního podniku Budějovický Budvar. Po úvodních, převážně nepodložených a spekulativních informacích, které rozvířily vlnu dohadů, protestů a populistických i uklidňujících proklamací, přichází informace...

 

Rozvířené vody kolem Budějovického Budvaru

pátek, 3. února 2012, 18:39Byznys
 

Audit, který od 1. února probíhá v Budějovickém Budvaru, rozvířil nejen jihočeské informační vody. V souvislosti s auditem se objevily spekulace o možném odvolání ředitele Jiřího Bočka a o záměru připravit prodej podniku. Za potenciálního...

 

Audit z ministerstva si posvítí na hospodaření Budvaru

středa, 1. února 2012, 17:37Byznys
 

Pivovar Budějovický Budvar zažívá v těchto dnech horké chvilky. Po čtvrteční návštěvě náměstka ministra zemědělství, kterou deník Právo nazval kontrolou, dnes začal v jediném národním podniku audit. „Je to tady vzhůru nohama. Všichni běhají...

 

Město sníží odměnu společnosti vybírající parkovné

pátek, 27. ledna 2012, 08:05Byznys
 

České Budějovice sníží odměnu soukromé společnosti Vinci Park CZ. Městu tak v příštích letech přibude do rozpočtu devět milionů korun.

 

Budvar založil dceřinou společnost na Slovensku

úterý, 24. ledna 2012, 07:19Byznys
 

V neděli 1. ledna 2012 zahájila ve Slovenské republice činnost společnost Budweiser Budvar SK, s.r.o. a stala se výhradním importérem piva z produkce pivovaru Budějovický Budvar na Slovensko. Budějckou Drbnu o tom informoval v pondělí 23. ledna...

 

Budějcký Samson spolupráce s pivaři ze zámoří těší

čtvrtek, 12. ledna 2012, 14:15Byznys
 

Jak jsme vás dnes již informovali, americká pivovarnická skupina Anheuser-Busch International odkoupila Budějovický měšťanský pivovar. Při této obchodní transakci se zámořské společnosti podařilo získat především část registrovaných ochranných...

 

Ochranná známka Budweiser Bier prodána Američanům

čtvrtek, 12. ledna 2012, 11:14Byznys
 

Americká pivovarnická společnost Anheuser-Busch, která se o název Budweiser s Čechy soudí již 34 let, koupila společnost Budějovický měšťanský pivovar. Tím zároveň získala část ochranných známek a pozemky se zdrojem vody pro výrobu zlatavého moku.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

ANKETA: Vláda se postavila proti volebnímu právu od 16 let

Poslanecký návrh Starostů, podle něhož by komunální politiky směli volit lidé už od 16 let věku, vláda na svém dnešním zasedání odmítla. Novinářům to po jednání kabinetu řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Proti snížení věkové hranice voličů o dva roky se postavila ministerstva vnitra a spravedlnosti, výhrady mělo i celkově neutrální ministerstvo financí. O předloze rozhodne Sněmovna.

Na hostivařské trati nastal další milník. Začala rekonstrukce železniční stanice Praha-Vršovice

Jeden z největších železničních projektů v zemi, čtyřmiliardová optimalizace traťového úseku z Prahy-Hostivaře na Hlavní nádraží, pokročil k dalšímu milníku – rekonstrukci stanice Praha-Vršovice.

Kterým eshopům s potravinami se raději vyhnout? Upozorňuje na to web potravinářské inspekce

Jak nakoupit potraviny a doplňky stravy snadno přes internet a přitom se nenapálit? To se snaží zajistit potravinářská inspekce, která zřídila novou sekci webu Potraviny na pranýři s názvem Rizikové weby.