Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Budějcká Drbna pomáhá rodičům najít dceru...

 
čtvrtek, 16. června 2011, 16:11

Nikdy nikdo neví, co se mu v životě přihodí a kdy bude potřebovat pomoc on sám. Proto se na vás naši pozorní čtenáři obracíme v zastoupení rodičů o pomoc při pátrání po Viktoryia ANTROPAVA, ročník 1996, běloruské národnosti.

Ta je opakovaně na útěku a protože o ní již delší dobu rodiče nemají žádné zprávy, mají o ní strach. Pakliže jste dívku na fotografii někde viděli, nebo jí potkáváte, dejte nám o tom vědět na jakýkoli kontakt, který najdete na našem portálu, popř. napsat na e.mail:

lyudmila.stasyuk@centrum.cz

Viktorija by se údajně měla pohybovat ve společnosti další dívky jménem Katharina Bahs (2 foto) a to v okolí Českých Velenic a Gmündu.

Za rodiče děkuje redakce BD

 


 

Kam dál?

Petr Vok a Bílá paní se zítra ukáží v Jindřichově Hradci

čtvrtek, 16. června 2011, 14:54

Série deseti divadelních představení pro děti základních škol, ve kterých vystupuje Petr Vok s věrným psem Vilémem, a společně s...

Drbna na vodě !!!

čtvrtek, 16. června 2011, 10:00

Ve středu večer vyrazil náš DRBNA TÝM na řeku Vltavu, aby pro vás připravil reportáž o tom jak to na naší vodácky nejvytíženější...

STÁVKA V DOPRAVĚ: Provoz na jihočeských autobusových nádražích je bez...

čtvrtek, 16. června 2011, 07:33

Provoz na jihočeských autobusových nádražích je ve čtvrtek ráno v době stávky v dopravě bez komplikací. Jak uvedli dispečeři...

Řidiči pozor na komplikace v Nádražní ulici!

středa, 15. června 2011, 19:44

Práce na překopu Nádražní ulice zde ve dnech od 16. června do 23. června částečně omezí provoz. Důsledekm tohoto omezení bude...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.