Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zprávy

Nejkrásnější maturantky České republiky v Hluboké nad Vltavou

pátek, 17. června 2011, 09:33Kultura
 

Hluboká nad Vltavou se ve dnech 10. a 11.6. 2011 stala centrem kempu soutěže Maturantka Roku 2011, které se účastní dívky letošního maturitního ročníku.

 

Dnes večer se v Alšově jihočeské galerii budete dotýkat obrazů

pátek, 17. června 2011, 09:25Zprávy
 

Na netradiční prohlídku zve Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou dnes od 18 do 21 hodin. Akce Galerijní noc nabídne propojení moderních audiovizuálních technik s tvorbou malířských mistrů 13. až 18. století.

 

Budějcká Drbna pomáhá rodičům najít dceru...

čtvrtek, 16. června 2011, 16:11Zprávy
 

Nikdy nikdo neví, co se mu v životě přihodí a kdy bude potřebovat pomoc on sám. Proto se na vás naši pozorní čtenáři obracíme v zastoupení rodičů o pomoc při pátrání po Viktoryia ANTROPAVA, ročník 1996, běloruské národnosti.

 

Petr Vok a Bílá paní se zítra ukáží v Jindřichově Hradci

čtvrtek, 16. června 2011, 14:54Zprávy
 

Série deseti divadelních představení pro děti základních škol, ve kterých vystupuje Petr Vok s věrným psem Vilémem, a společně s Bílou paní Perchtou seznamují děti s historií slavného rodu, je součástí Rožmberského roku patřícího k projektům...

 

Drbna na vodě !!!

čtvrtek, 16. června 2011, 10:00Zprávy
 

Ve středu večer vyrazil náš DRBNA TÝM na řeku Vltavu, aby pro vás připravil reportáž o tom jak to na naší vodácky nejvytíženější řece před sezonou vypadá. A co vlastně bude náš tým zajímat?

 

STÁVKA V DOPRAVĚ: Provoz na jihočeských autobusových nádražích je bez komplikací

čtvrtek, 16. června 2011, 07:33Zprávy
 

Provoz na jihočeských autobusových nádražích je ve čtvrtek ráno v době stávky v dopravě bez komplikací. Jak uvedli dispečeři dopravy, žádný zvýšený nápor nezaznamenávají.

 

Zábavné odpoledne představí v Českých Budějovicích netradiční sporty

čtvrtek, 16. června 2011, 07:25Kultura
 

Sportovně-naučné odpoledne Žij zdravě s VZP chystá Všeobecná zdravotní pojišťovna na pátek 17. června na náměstí Přemysla Otakara II. V Českých Budějovicích.

 

Řidiči pozor na komplikace v Nádražní ulici!

středa, 15. června 2011, 19:44Zprávy
 

Práce na překopu Nádražní ulice zde ve dnech od 16. června do 23. června částečně omezí provoz. Důsledekm tohoto omezení bude uzavírka obou vnitřních jízdních pruhů v úseku od ulice Pekárenská po železniční přejezd (vlečka do areálu Ferona). V...

 

Řidič s nákladním vozidlem vyjel do příkopu a narazil do vzrostlého stromu.

středa, 15. června 2011, 14:13Zprávy
 

Včera, krátce po poledni, jel 30letý řidič s nákladním vozidlem tov.zn. Volvo s návěsem po silnici II./ 141 ve směru od obce Temelín k obci Sedlec, kdy se míjel s dosud nezjištěným protijedoucím vozidlem, přičemž vyjel na pravou nezpevněnou...

 

Jiří Lábus uvede Hydrobestiář v galerii Hrozen...

středa, 15. června 2011, 13:45Kultura
 

Výstavu pastelů TŘEBOŇSKÝ HIDROBESTIÁŘ z cyklu ŽIVOČICHOPIS malíře Tomáše Paula můžete ode dneška až do soboty 9. července zhlédnout v českobudějovické Galerii Hrozen. Vernisáž se uskuteční dnes od 17 hodin, výstavu uvede člen Studia Ypsilon pan...

 
Reklama
 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: V hlavní roli budějcké náměstí....

  • Inspektoři zadrželi kamion s kebabem....

  • Jihočeská univerzita má nedostatek studentů...

  • Na náměstí Ochutnáme kouzlo Vánoc....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Andrej Babiš odletěl za svým synem do Švýcarska

Premiér Andrej Babiš v sobotu ráno odletěl za svým synem do Švýcarska. Informoval o tom ve svém videu, které umístil na sociální sítě. Z toho důvodu Babiš položil kytici na Národní třídě už o půlnoci.

Listopad 89 v Praze pohledem přesvědčeného komunisty: „Černé pivo teklo, život šel dál.“

„Kdyby to vydrželo ještě dva tři roky, kapitalismus na Západě by se zhroutil z nadvýroby,“ je přesvědčen dlouholetý člen ÚV KSČ, horník a otec komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Tedy muže, který v roce 1989 sloužil u pohotovostního pluku, a dnes se v KSČM profiluje jako bezpečnostní expert.

PRŮZKUM: Češi jsou tolerantní k sousedům jiného etnika, schvalují i registrovaná partnerství

Češi jsou v mnoha ohledech velice tolerantní. Nevadilo by jim mít za souseda Roma nebo Vietnamce, schvalují instituci registrovaného partnerství. Více jak polovina z nich ale někdy byla svědkem diskriminace. Pojem migrace je v české společnosti vnímán negativně, lidé se bojí teroristického útoku (48 % dotázaných) a nelegální migranty by odmítali i za případného použití násilí (72 % respondentů). Méně tolerantní jsou Češi na trhu práce, 56 % z nich zastává názor, že český občan by měl mít při žádosti o práci přednost před osobou jiného etnika. Vyplývá to z aktuálního průzkumu projektu Absolut Tolerance, který zpracovala agentura Rondo Data.