Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Fitness jako doma? Individuální přístup s profesionálním vedením

 
pátek, 6. ledna 2017, 11:07

Výjimečný a jedinečný přístup, mnoholeté zkušenosti a „klid na práci“. To nabízí Fitness jako doma Míry Hlaváče. Ideální místo, kam zamířit, pokud jste si dali novoroční předsevzetí. Ptali jsme se ho, co Fitness jako doma nabízí klientům.

Co si představit pod názvem Fitness jako doma?
Fitness jako doma je projekt, který vznikl v září minulého roku hlavně pro lidi vyžadující individuální přístup s profesionálním vedením. Klient je v celém fitness sám se svým trenérem! Nikdo jiný v té době do fitness nesmí, tedy má naprosté soukromí. Je to jedinečný způsob trénování, který je v běžném fitku prakticky nemožný a i v celé České republice zcela ojedinělý. Prostory i zázemí fitness jsou čisté a krásné. V ceně jedné lekce je zahrnut veškerý komfort. Nic víc prostě neplatíte.

Pro koho je určený?
Je to cvičení určené hlavně obézním ženám, ale i mužům. Tuto exkluzivitu využívají hlavně lidé, kteří se stydí chodit do veřejných fitness center nebo se nechtějí uvazovat smlouvou a platit měsíční členství ani vstupné. Pokud klient onemocní, nechce se mu chodit přes léto nebo prostě nemůže přijít – neplatí žádné storno poplatky a ani dále žádné členství. Je to cvičení bez závazků. A o to jde. Klient není ničím svazován ani omezen. Má čistou hlavu.

Jaké máte zkušenosti?
Říkat, že mě sport baví a je to můj druhý život, je asi zbytečné. To bych nedělal tuhle práci. Nejsem ale člověk, který zůstane stát na jednom místě a stagnuje. Důkazem jsou zkušenosti, které jsem získal na školeních a v praxi se svými klienty. Zároveň píši každý měsíc články do tištěné Budějcké Drbny o zdravém životním stylu (Drb style). Díky tomu všemu jsem se dozvěděl, co lidé opravdu chtějí a co jim chybí. Mnozí mne kontaktovali, zda bych je nemohl trénovat doma. Je to trend, ale sám dobře vím, že v domácích podmínkách není možné klientovi dát to, co v plně vybaveném fitness. Proto jsem spojil domácí prostředí s fitness vybavením, kde vám nebude na záda dýchat cizí člověk. Vy se tak budete citít v pohodě, což je pro vaše cíle to nejdůležitější. 

Co o Fitness jako doma říct závěrem?
Rozhodně to, co vždy tvrdím. Vyžadujte za své tvrdě nabité peníze maximum. Nespokojte se s průměrem a chtějte kvalitu. Bohužel v jiných fitness centrech potřebují jak fitka, tak i trenéři svého klienta nejlépe na dlouhé roky. Já chci to jediné – kvalitně odvedený trénink, profesionální přístup, přátelské prostředí, ale hlavně výsledky. Proto také přeji všem do nového roku hlavně pohodu a klid. O své zdraví se postaráte sami, to je pouze ve vašich rukách. A nebo v mých. (úsměv)

Více na www.fitnessjakodoma.cz.

 


 

Kam dál?

Dárek pod stromeček s nádechem Thajska

pondělí, 19. prosince 2016, 16:18

Rádi byste udělali radost svým blízkým něčím, co ještě nevyzkoušeli? Darujte jim poukaz na masáž od rodilých thajských masérek...

Vtipný dárek k Mikuláši – karbonový, neboli uhlíkový laserový peeling

čtvrtek, 1. prosince 2016, 09:39

Zanedlouho se po městě vyrojí čerti a andělé. Víte, že v laserovém centru na Poliklinice Jih si hrají na Mikuláše každý den?...

Dárek pod stromeček s nádechem Thajska

pondělí, 28. listopadu 2016, 13:24

Rádi byste udělali radost svým blízkým něčím, co ještě nevyzkoušeli? Darujte jim poukaz na masáž od rodilých thajských masérek...

Black Friday – 40% sleva dárkových poukazů v Ban Thai Massage

středa, 23. listopadu 2016, 18:39

Dne 25. listopadu si můžete v salónu Ban Thai Massage zakoupit poukazy na thajskou masáž od rodilých thajských masérek nebo...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany, řekl novinářům ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Návrh na zrušení 17 z 26 organizací v Ostravě předložila moravskoslezská ČSSD, zdůvodnila ho špatným výsledkem strany v posledních komunálních volbách a obavou, že mají mezi členy takzvané černé duše. Ostravská ČSSD tvrzení označila za účelová, její předsedkyně Jana Vajdíková řekla, že většina z 293 dotčených členů do jiných organizací jít nechce, a strana tak zřejmě ve městě ztratí většinu členů.

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a drog k ekonomické trestné činnosti. Mafie se nyní vedle tradiční kriminality zabývají zejména praním špinavých peněz, daňovými podvody, zneužíváním dotací, zakládáním fiktivních firem či manipulacím s tendry, řekl ředitel Institutu pro kriminologii a sociální prevenci (IKSP) Miroslav Scheinost. K ruským a ukrajinským skupinám, které v ČR působí podle institutu v podstatě již od sametové revoluce, přibyly záhy české a po roce 2000 i albánské a vietnamské gangy.

Fiala navrhl schůzku opozice kvůli posledním Zemanovým výrokům

Předseda ODS Petr Fiala navrhl šéfům ostatních opozičních stran s výjimkou SPD schůzku před úterním jednáním Sněmovny. Chce s nimi řešit společný postup s ohledem na postoj prezidenta Miloše Zemana ke kauze Čapí hnízdo. Prezident ve čtvrtek řekl, že pokud nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman obnoví trestní stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO), využije svého ústavního práva abolice a trestní stíhání zastaví.