Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na budějcké výstaviště míří 5. ročník Svatebního veletrhu

 
pondělí, 9. ledna 2017, 13:48

Přehlídku novinek a trendů pro svatební sezonu 2017 nabídne jubilejní pátý ročník Svatebního veletrhu v Českých Budějovicích. Uskuteční se 14. ledna na budějckém výstavišti.

Potencionálním nevěstám se představí 14. ledna svatební odborníci na českobudějovickém výstavišti v multifunkčním pavilonu T. Ty by si neměly nechat ujít možnost výhodných nákupů od snubních prstýnků, až po zapůjčení svatebních šatů, které současný trh nabízí.

Na veletrhu půjde získat inspiraci, vyhlédnout si ideální šaty, doplňky, vysněné prstýnky, fotografa, koordinátorku a popřípadě místo na hostinu či obřad. Na jednom místě si objasníte možnosti, které jihočeský region přináší.

Veletrh je určen pro laickou i odbornou veřejnost. Hlavním tématem letošního veletrhu jsou venkovské svatby, hostiny a svatební obřady na statcích, farmách a ve stodolách.

Svatební veletrh obohatí zejména květinové dekorace a ukázkově naaranžované svatební stoly, slavobrány, ochutnávky dortů a pochutin.

„Součástí celého veletrhu je i doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídky svatebních a společenských šatů a spodního prádla. Dále se mohou těšit na videoprojekce, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalšího. O své rady a zkušenosti se formou rozhovorů s moderátorem podělí odborníci. Moderátorkou akce bude Adéla Jirkalová z rádia Kiss Jižní Čechy,“ říká organizátorka Svatebního veletrhu Štěpánka Bendová.

Dvě stě prvních žen vstupujících na veletrh obdrží květinu, svatební metr, magazíny či slevové kupóny.

Foto Michal Krninský
 


 

Kam dál?

Budějcké výstaviště bude hostit 4. ročník Svatebního veletrhu

čtvrtek, 7. ledna 2016, 09:15

Přehlídku novinek a trendů pro svatební sezónu 2016 nabídne již 4. ročník Svatebního veletrhu v Českých Budějovicích....

Ať žije vaničkování a plavání miminek

úterý, 17. března 2015, 10:44

Plavání kojenců je pro každou maminku a její děťátko pravděpodobně prvním „organizovaným koníčkem“. Každé dítě je na vodu od...

Šestinedělí - dá se zvládnout bez deprese?

úterý, 10. února 2015, 11:30

Budějcká Drbna se rozhodla rozšířit svá témata o novou sekci určenou převážně ženám - maminkám. Můžete se těšit na články o...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany, řekl novinářům ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Návrh na zrušení 17 z 26 organizací v Ostravě předložila moravskoslezská ČSSD, zdůvodnila ho špatným výsledkem strany v posledních komunálních volbách a obavou, že mají mezi členy takzvané černé duše. Ostravská ČSSD tvrzení označila za účelová, její předsedkyně Jana Vajdíková řekla, že většina z 293 dotčených členů do jiných organizací jít nechce, a strana tak zřejmě ve městě ztratí většinu členů.

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a drog k ekonomické trestné činnosti. Mafie se nyní vedle tradiční kriminality zabývají zejména praním špinavých peněz, daňovými podvody, zneužíváním dotací, zakládáním fiktivních firem či manipulacím s tendry, řekl ředitel Institutu pro kriminologii a sociální prevenci (IKSP) Miroslav Scheinost. K ruským a ukrajinským skupinám, které v ČR působí podle institutu v podstatě již od sametové revoluce, přibyly záhy české a po roce 2000 i albánské a vietnamské gangy.