Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Miss Jihočeské univerzity je Veronika Stýskalová

čtvrtek, 27. února 2014, 17:40

Druhý ročník Miss Jihočeské univerzity, projektu, který se ze studentského úkolu rozrostl na velkou soutěž, se konal ve středu večer v ArtIGY. Oproti loňsku se nezměnilo místo konání, systém soutěže i převážná část poroty. Nové byly finalistky a úroveň soutěže, která šla nahoru.

Finále úvodního ročníku Miss Jihočeské univerzity se uskutečnil na začátku ledna loňského roku a výtěžek ve výši 54 189 Kč byl věnován občanskému sdružení ŠVAGR.

Letos se organizátorům podařilo vybrat 45 tisíc korun a peníze opět putovaly zmíněnému občanskému sdružení, které se zabývá integračními akcemi pro děti a mládež se zdravotním, mentálním a sociálním handicapem z ústavního i rodinného prostředí.

Během slavnostního večera čekalo na finalistky pět disciplín - country, přehlídka krátkých šatů spojená s rozhovorem, volná disciplína, přehlídka v plavkách a finálová přehlídka večerních šatů z dílny Lukáše Bartoně.

Na porotu složenou z významných osobností, jako rektora Jihočeské univerzity Libora Grubhoffera, úřadující Miss Jihočeské univerzity Jitky Volné, módního návrháře Lukáše Bartoně či zástupce firmy Hyundai - Fischer CZ Radka Papáčka, čekalo osm studentek Jihočeské univerzity studujících na pěti fakultách.

Program zpestřilo taneční vystoupení NG Dance Crew, vystoupení finalistky soutěže Česko Slovensko má talent Aleny Smolíkové a fenky Keysi v dogdancingu a světelná show v podání Davida Reichelta.

Soutěž ovládla rodačka ze západočeských Domažlic a studentka Ekonomické fakulty Veronika Stýskalová, která vyhrála hned tři kategorie. Ve veřejném hlasování o Miss Internet ji podpořilo nejvíce lidí. Svým charisma poté okouzlila porotu a odnesla si cenu Miss Sympatie, aby o pár minut později zjistila, že se stala i celkovou vítězkou.

Druhé místo nakonec obsadila Andrea Vachalíková studující rovněž Ekonomickou fakultu a třetí místo patří studentce Filozofické fakulty Štěpánce Dudové.

 
 
 


 

Kam dál?

Důležitější je, aby účes slušel, než být za každou cenu IN

pondělí, 27. ledna 2014, 13:54

Zimní období s sebou přináší v souvislosti s péčí o vlasy nejen zplihlé kudrlinky bez lesku a ‚elektrizující‘ vlasy z pod čepice,...

Ztráty a nálezy. Co dělat když........ Díl 3.

čtvrtek, 2. června 2011, 14:00

Někdy hraje roli roztržitost, někdy shoda neuvěřitelných náhod .stačí chvíle nepozornosti a ztratíme důležitý doklad nebo věc....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany, řekl novinářům ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Návrh na zrušení 17 z 26 organizací v Ostravě předložila moravskoslezská ČSSD, zdůvodnila ho špatným výsledkem strany v posledních komunálních volbách a obavou, že mají mezi členy takzvané černé duše. Ostravská ČSSD tvrzení označila za účelová, její předsedkyně Jana Vajdíková řekla, že většina z 293 dotčených členů do jiných organizací jít nechce, a strana tak zřejmě ve městě ztratí většinu členů.

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a drog k ekonomické trestné činnosti. Mafie se nyní vedle tradiční kriminality zabývají zejména praním špinavých peněz, daňovými podvody, zneužíváním dotací, zakládáním fiktivních firem či manipulacím s tendry, řekl ředitel Institutu pro kriminologii a sociální prevenci (IKSP) Miroslav Scheinost. K ruským a ukrajinským skupinám, které v ČR působí podle institutu v podstatě již od sametové revoluce, přibyly záhy české a po roce 2000 i albánské a vietnamské gangy.

Fiala navrhl schůzku opozice kvůli posledním Zemanovým výrokům

Předseda ODS Petr Fiala navrhl šéfům ostatních opozičních stran s výjimkou SPD schůzku před úterním jednáním Sněmovny. Chce s nimi řešit společný postup s ohledem na postoj prezidenta Miloše Zemana ke kauze Čapí hnízdo. Prezident ve čtvrtek řekl, že pokud nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman obnoví trestní stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO), využije svého ústavního práva abolice a trestní stíhání zastaví.