Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Důležitější je, aby účes slušel, než být za každou cenu IN

 
pondělí, 27. ledna 2014, 13:54

Zimní období s sebou přináší v souvislosti s péčí o vlasy nejen zplihlé kudrlinky bez lesku a ‚elektrizující‘ vlasy z pod čepice, ale zároveň i vrchol plesové sezóny s krásnými účesy a večerními šaty.

Hana Janošťáková, majitelka vlasového ateliéru BONA FIDE, který se nachází v budově Stavounionu v Českých Budějovicích (bývalé Pozemní stavby) nejen ví, jak o vlasy v tomto období pečovat, ale nabízí profesionální kadeřnické služby, relaxaci s kávou, čajem nebo internetem a hlavně originální účesové nápady.

Při návštěvě vlasového ateliéru BONA FIDE neočekávejte klasický frmol přehlušovaný vyzváněním telefonů, zvuku fénů, rozhlasu a pokračováním historky ‚z minulého‘ setkání od další zákaznice. Atmosférou připomíná ateliér spíše relaxační centrum, kde si zákazník užívá klidu a péče, která je mu poskytována.

„Věnuji se vždy pouze jednomu zákazníkovi. Jsem přesvědčena, že ke kadeřnici by si měl člověk přijít odpočinout a užít si toho, že se mu někdo věnuje, a ne si připadat jako v čekárně, kde čeká, až na něj přijde řada,“ přibližuje svůj přístup Hana Janošťáková.

Dle rad odbornice je v zimě především důležité vlasy dostatečně hydratovat, aby se předešlo vysušení, které může vést ke zplihlosti, ztrátě lesku a vzniku poletujících vlásků.

„Mezi mými zákazníky je k tomuto účelu velmi oblíbený Moringa olej z řady Biolage. Obsahuje unikátní výtažky ze stromu moringa, které vlasy chrání, vyživují do hloubky a zanechávají je zářivě lesklé,“ doporučuje Hana Janošťáková.

Do společenských účesů ráda vkládám živé květy

Při volbě společenského účesu se Hana Janošťáková řídí událostí, pro kterou je účes určen, typem vlasů, tvarem obličeje, druhem společenského oblečení a doplňků. Zajímavým parametrem je i výška partnera, protože dáma by sice měla být ozdobou páru, ale není vhodné, aby kvůli společenskému účesu a vysokým podpatkům výrazně převyšovala svého partnera.

Účesové trendy pro rok 2014 se nám zjistit nepodařilo, protože těmi se v ateliéru BONA FIDE inspirují, ale určitě neřídí. „Snažím se vždy vycházet z individuality každé zákaznice. To je pro mě důležitější než být za každou cenu IN, protože platí, že každému nemusí slušet vše, co je momentálním hitem. Patřím ke kadeřnicím, které se nebojí výrazných proměn jak střihu, tak barev, ráda zákazníkovi dodám odvahu k uskutečnění takové změny,“ motivuje k návštěvě ateliéru Hana Janošťáková.

Vlasový ateliér BONA FIDE
Žižkova 12/309
370 01 České Budějovice
Telefon: 777 04 03 01
www.bona-fide.cz

PR text

 


 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Do ochranné budovy kolem reaktoru nahnali 45 tun vzduchu. Temelín tak prošel bezpečnostní zkouškou

Ochranná budova kolem reaktoru splňuje všechna kritéria těsnosti. Takový je výsledek důležité bezpečnostní zkoušky, kterou dnes ráno na odstaveném prvním bloku dokončili technici v Jaderné elektrárně Temelín.

Plzeň vybavila vyřazenými počítači učebnu pro chudé děti v Keni

Plzeň darovala přes 70 vyřazených funkčních počítačů, komponenty pro datovou síť, kabely, flash disky a sluchátka do Keni. Poslouží komunitnímu centru Ostrov Naděje, které se stará o 500 dětí a studentů z velmi chudých poměrů. Centrum vybudovala obecně prospěšná společnost Centrum Narovinu, jejíž aktivity sahají do roku 1995. Díky počítačům z Plzně mohla vzniknout zcela nová učebna, informovala ČTK mluvčí magistrátu Eva Barborková.

PRŮZKUM: Šlehání pomlázkou není příjemné pro tři pětiny žen

Tradici, kdy muži šlehají ženy pomlázkou, si užívá a ráda se nechá vyšlehat necelá třetina žen. Naopak třem pětinám není tato tradice příjemná, ale "přežijí to". Necelá desetina žen pak na sebe nenechá sáhnout. Naopak muže šlehání pomlázkou baví, že je to "fajn tradice" míní 57 procent. Vyplývá to z průzkumu společnosti Behavio, kterého se zúčastnilo 245 mužů a 255 žen.