Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Důležitější je, aby účes slušel, než být za každou cenu IN

 
pondělí, 27. ledna 2014, 13:54

Zimní období s sebou přináší v souvislosti s péčí o vlasy nejen zplihlé kudrlinky bez lesku a ‚elektrizující‘ vlasy z pod čepice, ale zároveň i vrchol plesové sezóny s krásnými účesy a večerními šaty.

Hana Janošťáková, majitelka vlasového ateliéru BONA FIDE, který se nachází v budově Stavounionu v Českých Budějovicích (bývalé Pozemní stavby) nejen ví, jak o vlasy v tomto období pečovat, ale nabízí profesionální kadeřnické služby, relaxaci s kávou, čajem nebo internetem a hlavně originální účesové nápady.

Při návštěvě vlasového ateliéru BONA FIDE neočekávejte klasický frmol přehlušovaný vyzváněním telefonů, zvuku fénů, rozhlasu a pokračováním historky ‚z minulého‘ setkání od další zákaznice. Atmosférou připomíná ateliér spíše relaxační centrum, kde si zákazník užívá klidu a péče, která je mu poskytována.

„Věnuji se vždy pouze jednomu zákazníkovi. Jsem přesvědčena, že ke kadeřnici by si měl člověk přijít odpočinout a užít si toho, že se mu někdo věnuje, a ne si připadat jako v čekárně, kde čeká, až na něj přijde řada,“ přibližuje svůj přístup Hana Janošťáková.

Dle rad odbornice je v zimě především důležité vlasy dostatečně hydratovat, aby se předešlo vysušení, které může vést ke zplihlosti, ztrátě lesku a vzniku poletujících vlásků.

„Mezi mými zákazníky je k tomuto účelu velmi oblíbený Moringa olej z řady Biolage. Obsahuje unikátní výtažky ze stromu moringa, které vlasy chrání, vyživují do hloubky a zanechávají je zářivě lesklé,“ doporučuje Hana Janošťáková.

Do společenských účesů ráda vkládám živé květy

Při volbě společenského účesu se Hana Janošťáková řídí událostí, pro kterou je účes určen, typem vlasů, tvarem obličeje, druhem společenského oblečení a doplňků. Zajímavým parametrem je i výška partnera, protože dáma by sice měla být ozdobou páru, ale není vhodné, aby kvůli společenskému účesu a vysokým podpatkům výrazně převyšovala svého partnera.

Účesové trendy pro rok 2014 se nám zjistit nepodařilo, protože těmi se v ateliéru BONA FIDE inspirují, ale určitě neřídí. „Snažím se vždy vycházet z individuality každé zákaznice. To je pro mě důležitější než být za každou cenu IN, protože platí, že každému nemusí slušet vše, co je momentálním hitem. Patřím ke kadeřnicím, které se nebojí výrazných proměn jak střihu, tak barev, ráda zákazníkovi dodám odvahu k uskutečnění takové změny,“ motivuje k návštěvě ateliéru Hana Janošťáková.

Vlasový ateliér BONA FIDE
Žižkova 12/309
370 01 České Budějovice
Telefon: 777 04 03 01
www.bona-fide.cz

PR text

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Týrané tříměsíční štěně z Prachatic je v...

  • Mladá žena nezvládla řízení pod vlivem...

  • Internet zaplavily záběry, na kterých mladík...

  • Kateřina Pavlíčková se nevrátila ze školy....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Za šizení do Vltavy aneb Jaké to bylo, když spotřebitele...

Máslo nastavené lojem, tlučený pepř chlebovou kůrkou, sůl vápnem. Uhynulí lososi obarvení krví...

Soud v Jihoafrické republice rozhodl, že Krejčíř může být...

Čech Radovan Krejčíř může být vydán do České republiky. V pátek 16. března o tom rozhodl soud v...

Dejte nám auto, zaplatíme pokuty. Známý „ochránce kuřáckých...

Kontroverzní podnikatel Petr Kocourek, který stojí za projekty jako je kuřácký klub Libertas,...