Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Důležitější je, aby účes slušel, než být za každou cenu IN

 
pondělí, 27. ledna 2014, 13:54

Zimní období s sebou přináší v souvislosti s péčí o vlasy nejen zplihlé kudrlinky bez lesku a ‚elektrizující‘ vlasy z pod čepice, ale zároveň i vrchol plesové sezóny s krásnými účesy a večerními šaty.

Hana Janošťáková, majitelka vlasového ateliéru BONA FIDE, který se nachází v budově Stavounionu v Českých Budějovicích (bývalé Pozemní stavby) nejen ví, jak o vlasy v tomto období pečovat, ale nabízí profesionální kadeřnické služby, relaxaci s kávou, čajem nebo internetem a hlavně originální účesové nápady.

Při návštěvě vlasového ateliéru BONA FIDE neočekávejte klasický frmol přehlušovaný vyzváněním telefonů, zvuku fénů, rozhlasu a pokračováním historky ‚z minulého‘ setkání od další zákaznice. Atmosférou připomíná ateliér spíše relaxační centrum, kde si zákazník užívá klidu a péče, která je mu poskytována.

„Věnuji se vždy pouze jednomu zákazníkovi. Jsem přesvědčena, že ke kadeřnici by si měl člověk přijít odpočinout a užít si toho, že se mu někdo věnuje, a ne si připadat jako v čekárně, kde čeká, až na něj přijde řada,“ přibližuje svůj přístup Hana Janošťáková.

Dle rad odbornice je v zimě především důležité vlasy dostatečně hydratovat, aby se předešlo vysušení, které může vést ke zplihlosti, ztrátě lesku a vzniku poletujících vlásků.

„Mezi mými zákazníky je k tomuto účelu velmi oblíbený Moringa olej z řady Biolage. Obsahuje unikátní výtažky ze stromu moringa, které vlasy chrání, vyživují do hloubky a zanechávají je zářivě lesklé,“ doporučuje Hana Janošťáková.

Do společenských účesů ráda vkládám živé květy

Při volbě společenského účesu se Hana Janošťáková řídí událostí, pro kterou je účes určen, typem vlasů, tvarem obličeje, druhem společenského oblečení a doplňků. Zajímavým parametrem je i výška partnera, protože dáma by sice měla být ozdobou páru, ale není vhodné, aby kvůli společenskému účesu a vysokým podpatkům výrazně převyšovala svého partnera.

Účesové trendy pro rok 2014 se nám zjistit nepodařilo, protože těmi se v ateliéru BONA FIDE inspirují, ale určitě neřídí. „Snažím se vždy vycházet z individuality každé zákaznice. To je pro mě důležitější než být za každou cenu IN, protože platí, že každému nemusí slušet vše, co je momentálním hitem. Patřím ke kadeřnicím, které se nebojí výrazných proměn jak střihu, tak barev, ráda zákazníkovi dodám odvahu k uskutečnění takové změny,“ motivuje k návštěvě ateliéru Hana Janošťáková.

Vlasový ateliér BONA FIDE
Žižkova 12/309
370 01 České Budějovice
Telefon: 777 04 03 01
www.bona-fide.cz

PR text

 


 

Kam dál?

Ztráty a nálezy. Co dělat když........ Díl 3.

čtvrtek, 2. června 2011, 14:00

Někdy hraje roli roztržitost, někdy shoda neuvěřitelných náhod .stačí chvíle nepozornosti a ztratíme důležitý doklad nebo věc....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany, řekl novinářům ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Návrh na zrušení 17 z 26 organizací v Ostravě předložila moravskoslezská ČSSD, zdůvodnila ho špatným výsledkem strany v posledních komunálních volbách a obavou, že mají mezi členy takzvané černé duše. Ostravská ČSSD tvrzení označila za účelová, její předsedkyně Jana Vajdíková řekla, že většina z 293 dotčených členů do jiných organizací jít nechce, a strana tak zřejmě ve městě ztratí většinu členů.

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a drog k ekonomické trestné činnosti. Mafie se nyní vedle tradiční kriminality zabývají zejména praním špinavých peněz, daňovými podvody, zneužíváním dotací, zakládáním fiktivních firem či manipulacím s tendry, řekl ředitel Institutu pro kriminologii a sociální prevenci (IKSP) Miroslav Scheinost. K ruským a ukrajinským skupinám, které v ČR působí podle institutu v podstatě již od sametové revoluce, přibyly záhy české a po roce 2000 i albánské a vietnamské gangy.

Fiala navrhl schůzku opozice kvůli posledním Zemanovým výrokům

Předseda ODS Petr Fiala navrhl šéfům ostatních opozičních stran s výjimkou SPD schůzku před úterním jednáním Sněmovny. Chce s nimi řešit společný postup s ohledem na postoj prezidenta Miloše Zemana ke kauze Čapí hnízdo. Prezident ve čtvrtek řekl, že pokud nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman obnoví trestní stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO), využije svého ústavního práva abolice a trestní stíhání zastaví.