Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Udělejte radost své ženě a darujte jí k Vánocům poukaz do salonu StudioCare

 
pondělí, 5. prosince 2016, 16:10

Chcete udělat na Vánoce radost své ženě? Dopřejte jí luxusní péči o její pleť s francouzskou kosmetikou Biologique Recherche. StudioCare v Českých Budějovicích nabízí dárkové poukazy na chvíle odpočinku a relaxace pro vaši drahou polovičku.

Říká se, že Francouzky vypadají o hodně mladší než je jejich skutečný věk. Francouzská kosmetika Biologique Recherche, spolu s Martinou Šádkovou z exkluzivního salonu StudioCare, dodá zdraví a krásu vaší pleti. Relaxace a regenerace pleti navíc probíhá v krásném a moderním prostředí studia v Českých Budějovicích.

Proč zvolit ošetření kosmetikou Biologique Recherche v salonu StudioCare?

Samostatná obnova pleti, zdravá a zářící pleť

Okamžité, výjimečné a vždy magické výsledky. Produkty dodávají pleti výživu potřebnou pro ideální regeneraci a metabolismus, které jsou složeny tak, aby se pleť regenerovala sama. Díky zlepšení stavu povrchu pleti se pokožka stává zdravější a zářivější.

Vysoká koncentrace nejčistších aktivních látek, více než 20 %

Vývoj pleťových přípravků na medicínské úrovni, obsahují jedny z nejvyšších a nejčistších koncentrací aktivních látek. Působí rychle, přirozeně a dosahují viditelných a trvalých výsledků.

Respekt původní struktury

Produkty uchovávají původní strukturu aktivních látek, která je jedinou cestou k zaručení jejich efektivity v okamžiku působení. Proto jsou aktivní látky získávané během studeného procesu přidávány až na konci výroby do produktů.

Žádná umělá parfemace

Produkty jsou neparfemované. Přídavná parfemace neposkytuje žádné výhody pro účinky přípravků a může aktivní látky znehodnotit. Klient mívá navíc alergické reakce na řadu běžně užívaných parfémových látek.

Je tedy jasné, že nezvolíte špatně, když navštívíte StudioCare v českobudějovické Klavíkově ulici. Nikdy totiž není pozdě začít pečovat o svou pleť, a to ani u mužů. Ale ti teď mají jedinečnou možnost udělat prostřednictvím dárkového poukazu své ženě, mamince, tchyni nebo přítelkyni radost a dopřát jí dokonalou relaxaci. 

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
PR text

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie žádá o pomoc při pátrání po Pavlíně...

  • Budějcký advent nabídne tradici i novinky....

  • Na Písecku byla potvrzena smrtelná...

  • Rozloučení je velmi silným okamžikem. A...

Reklama
 
 

Kam dál?

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Na náměstí přiletí z nebe anděl, pak bude Ztracený

pondělí, 5. prosince 2016, 14:46

Ne, nemusíte mít strach, jak se možná nabízí po přečtení nadpisu. Anděl, který každoročně přilétá na hlavní budějcké...

Všudypřítomnost erotických témat může sexualitu tlumit. Lidé pak jdou radši na ryby, říká sexuolog Radim Uzel

pondělí, 5. prosince 2016, 12:31

V pátek 2. prosince vystoupil známý sexuolog Radim Uzel se svou přednáškou na půdě Jihočeské univerzity. Přednáška se...

Nový showroom Opel na Nemanické

pondělí, 5. prosince 2016, 09:35

Pro všechny příznivce značky Opel připravila společnost Milan Král příjemnou novinku. Od 1. prosince otevřela moderní...