Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Oblíbený hot dog můžete ochutnat v novém fast foodu Parky's

 
úterý, 17. září 2019, 18:12

Centrum města se rozšířilo o další místo, kam můžete zajít na něco na zub. Řeč je Parky's. Místo, kde se můžete vrátit do dětských let a ochutnat všemi oblíbený hot dog. Tím ale jejich nabídka nekončí. Jak se koncept do Budějc dostal a co všechno zde můžete ochutnat? To nám prozradil Patrik Junek.

Jak vás napadlo udělat v Českých Budějovicích tento koncept fast foodu?
Přišlo to realitvně jednoduše. V centru města je spousta zajímavých podniků, které nabízejí slušné produkty v rámci občerstvení, ale přece jen tomu městu z našeho pohledu něco chybělo. Poohlíželi jsme se tak po nějaké formě konceptu, který by se dal úspěšně prodat. No a koncept Parky`s nás oslovil nejvíc, už jen proto, že z města skoro vymizel všem dobře známý „pikador“  a Parky`s je postavený především na jeho určité obdobě zvané „hot-dog“, který my umíme poskládat z různých ingrediencí tak, abychom uspokojili všechny příznivce.

Otevřeno máte krátce, jaké jsou vaše začátky?
Upřímně řečeno, žádný med. Vzhledem k tomu, že v rámci svých životních aktivit jsme se v podstatě gastru nikdy nevěnovali, bylo pro nás překvapením, jak složité je takový fast food rozjet a udržet v chodu. Překvapením pro nás byla hlavně nutnost různých povolení atd.  Byrokracie je v této zemi opravdu frustrující, ale naštěstí jsme se na úřadech setkávali s ochotnými úředníky, takže vše dopadlo dobře.

Využíváte na propagaci sociální sítě?
Ano a největší míru zaujetí máme právě na Facebooku a Instagramu, ale na obou platformách fungujeme pravidelně, a také využíváme reklamy. Samozřejmě se snažíme, aby přilákali zákazníky do prodejny.

Už jste zmínil, že u vás můžeme dostat hot-dog. Na jaké další pochoutky k vám můžou zákazníci přijít?
Ano, hot-dog je u nás primárním produktem. Nabízíme 3 druhy párků – vídeňský, debrecínský a bratwurst. U párků ale rozhodně nekončíme. Ze zkušenosti víme, že jeden z nejoblíbenějších produktů u nás je rozhodně trhaná kýta. To mají lidé opravdu rádi. Dáváme ji do wrapu, hot-dogu, ale i do hamburgeru. Skvělé jsou také kuřecí stripsy, které nejsou z mletého kuřecího, jak to mnohdy ve fast foodech bývá, ale je to poctivý kuřecí řízek. No a zapomenout nemůžu ani na hamburger tzv.“dvouručák“, kde je výborné mleté hovězí. Zároveň teď aktuálně chystáme nějaké novinky v rámci podzimu a zimy, ale to se nechte překvapit.

Je něco v Parky's na co jste doslova hrdí?
Z našeho pohledu rozhodně kvalita produktů. Ochutnali jsme třeba spousty trhaného masa u konkurence a bez zbytečné sebekritiky musím říct, že naše trhaná kýta je jednoznačně, objektivně chuťově nejvyváženější. Podle toho jaké dostáváme nadšené zpětné vazby od zákazníků.Evidentně nejsme sami, kdo si to myslí. Záležet si také dáváme na porcích, protože jestli jsme se něčeho chtěli opravdu vyvarovat, tak je to ochuzení kvantity, protože na to je česká povaha opravdu citlivá.

Zmínil jste, že budou nějaké nové produkty. Chystáte ještě něco nového?
Ano. Momentálně nás nejvíce zajímá otázka rozvozu. Už máme vybranou firmu, se kterou bychom chtěli spolupracovat. Ještě řešíme, jak to správně uchopit tak, aby třeba právě hot-dogy byly teplé i po přepravní době. V létě jsme také měli poptávku po salátech a bezlepkové stravě, takže i o tuto věc se budeme zajímat ve spolupráci s Parky`s. naše priorita je uspokojit všechny zákazníky.

Budete otevírat i jiné provozovny?
Ano, i to máme v plánu, ale vše má svůj čas. Nic nechceme uchvátat.

 


 

Kam dál?

Ahoj Việt Nam: Festival vietnamských chutí se znovu hlásí o slovo

středa, 11. září 2019, 10:14

Festival vietnamské kultury a gastronomie Ahoj Việt Nam se na budějcké náměstí blíží mílovými kroky. V rámci bohatého programu se...

Světlé ležáky v testu prošly. Jsou bez plísní a pesticidů

pondělí, 26. srpna 2019, 17:22

Pro okolní svět je typickým českým pivem světlý ležák plzeňského typu, mezi konzumenty trochu nepřesně známý jako světlá...

Gulašiáda v Zahradnictví Střítež Boškovi proběhne již posedmé

pátek, 5. července 2019, 11:44

Rodinné zahradnictví Bošků ve Stříteži u Volyně pořádá v sobotu 13. července Letní slavnost. Součástí slavnosti je i Gulašiáda,...

Hranolky, které v Budějcích chyběly. Znáte Faency Fries?

čtvrtek, 27. června 2019, 11:34

Napadlo by vás, že tak obyčejné jídlo, jako jsou hranolky, vám může způsobit neskutečný chuťový zážitek a vy si na něm vybudujete...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera zaznamenala na jatkách ve Všeticích ve středních Čechách brutální zacházení se zvířaty. Případem se už zabývá krajská veterinární správa, kam podnět podalo sdružení Zvířata nejíme, které záběry natočené letos v létě rozeslalo do médií.

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za výroky, které o žurnalistovi pronesl prezident Miloš Zeman. Dnes o tom rozhodl soud, verdikt však není pravomocný. Vnučka Terezie Kaslová nadále trvá na tom, aby omluvu zveřejnilo na webu jak ministerstvo, tak i Hrad. Věc proto bude řešit ještě pražský městský soud. Zeman je ve sporu na vlastní žádost vedlejším účastníkem, k soudnímu jednání ale nechodí.