Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Talentovaný Jihočech Martin Škoda vydal už druhou kuchařku

 
čtvrtek, 22. prosince 2016, 13:26

Jeho jméno je vám pravděpodobně už známé. Teprve dvaadvacetiletý Martin Škoda z Českých Budějovic před nedávnem představil už svou druhou kuchařku – ŠKODA nevařit 2. Kuchařka plná akce, která může inspirovat lidi ve vaření bez ohledu na věk. Možná by byla také vhodným vánočním dárkem.

Čeká na vás 20 nabitých kapitol, které jsou řazeny podle nejrůznějších témat. Podle Martina jídlo spojuje, a tak právě parta různých lidí u všemožných příležitostí byla důvodem, proč byly nakonec recepty v kuchařce seřazeny právě takto. Každá kapitola obsahuje čtyři recepty, které fungují samy o sobě, ale také jako kompletní menu. Kromě české klasiky v knížce najdete i recepty ze světa. Třeba kapitola Fiestón na terase LIVE, která vznikla za účasti party zdivočelých kamarádů ze Španělska a Jižní Ameriky, je jich doslova plná.

Speciálně ke knížce, jako k úplně první kuchařce u nás, vznikl pod taktovkou populárního muzikanta Jirky Buriana zbrusu nový hudební singl a videoklip, který propojuje svět hudby a jídla. A víte, co je třešničkou na dortu? Knížka má tak šikovnou vazbu, že zůstane otevřená na stránce, kterou jste si zrovna nalistovali. Umaštěné ruce se jí tedy během vaření nemusí vůbec dotknout. 

Napsal(a) Veronika Drdáková

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie žádá o pomoc při pátrání po Pavlíně...

  • Budějcký advent nabídne tradici i novinky....

  • Na Písecku byla potvrzena smrtelná...

  • Rozloučení je velmi silným okamžikem. A...

Reklama
 
 

Kam dál?

POČASÍ S ALEŠEM: Teploty se měnit příliš nebudou

čtvrtek, 22. prosince 2016, 07:00

První zimní den nám přinesl teploty pohybující se pod bodem mrazu. K mírnému oteplení sice dojde, ale ne k výraznému.

Po útoku v Berlíně zpřísnila policie opatření i na jihu Čech. Bezprostřední nebezpečí ale nehrozí

středa, 21. prosince 2016, 15:01

V návaznosti na teroristický útok v Berlíně přijala rovněž česká policie bezpečnostní opatření, která by měla zabránit...

Krasobruslař Bidař vyhrál anketu Sportovec Jihočeského kraje

středa, 21. prosince 2016, 13:44

I v roce 2016 se v DK Metropol uskutečnilo před Vánoci slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců Jihočeského kraje. O...