Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vánoční večírek? Jedině v Hotelu U Solné brány 

 
čtvrtek, 26. listopadu 2015, 13:31

Chystáte vánoční večírek pro klienty či zaměstnance vaší firmy nebo se chcete potkat s širší rodinou? Stále ještě hledáte ideální místo, kde setkání uskutečnit? Už nemusíte, Hotel U Solné brány je na podobné akce skvěle vybavený a má s nimi bohaté zkušenosti. 

Hotel U Solné brány se nachází na ideálním místě, jen pár kroků z náměstí Přemysla Otakara II. a hosté tak nebudou mít nejmenší problém místo konání najít. S objednáním večírku však neváhejte, místa rychle ubývají. 

Nemusíte se bát, že by personál nezvládl větší nápor hostů. Zkušenosti totiž mají i z opravdu velkých akcí, jako například oslava 250 let firmy KOH-I-NOOR. „Na podobných akcích se často stává, že se o větší počet hostů stará jen málo číšníků. To se u nás nestane, nechceme nechat hosty dlouho čekat,“ ujišťuje majitel hotelu Petr Pelíšek. 

Samozřejmostí je také možnost uzavření místa jen pro zvané. Pokud se vánočního večírku zúčastní i hosté z daleka, je navíc možné domluvit se také na ubytování přímo v hotelu za zvýhodněnou cenu. 

Na večírku se samozřejmě může podávat servírovaná večeře, nebo můžete zvolit občerstvení v podobě rautových stolů. Menu lze upravit dle potřeb klientů a s tím souvisí i cenová vyváženost občerstvení. „Naše jídlo je návštěvníky vysoce hodnocené a lidé se k nám často vracejí,“ říká Petr Pelíšek. 

Pokud si budete chtít vánoční večírek ozvláštnit, zahraje vám při jídle pianista nebo si můžete pozvat vlastní menší kapelu. Využít můžete i dalších doplňkových služeb jako například projekce na plátno či na stěnu nebo degustace vín. 

Pro Hotel U Solné brány není problém ani zajištění kompletního cateringu na místě, které si sami vyberete. „Není problém vyslat kuchaře a číšníky do jiných prostor, než jsou ty naše. Postaráme se o veškeré věci spojené s cateringem a následným servisem prakticky kdekoli,“ doplňuje Petr Pelíšek. 

Pokud vás nabídka vánočních večírků v Hotelu U Solné brány zaujala, navštivte stránky www.hotelusonlnebrany.cz, kde naleznete všechny potřebné kontakty.

Hotel u Solné brány nabízí catering v Českých Budějovicích, ale dokáže i Český Krumlov, Tábor nebo Písek.

 


 

Kam dál?

V restauraci Masné krámy začal Rakousko - bavorský fest

středa, 25. listopadu 2015, 13:28

Českobudějovická restaurace Masné krámy připravila pro hosty gastronomický výlet do Rakouska a Bavorska. Šéfkuchař Luděk Hauser...

Na Gastrofestu odpočívám, řekl Tomio Okamura

pondělí, 16. listopadu 2015, 14:05

Vůně všemožných zemí světa nenechaly v klidu ani jednoho návštěvníka budějovického Gastrofestu. Přes čtyři sta kuchařů hostilo...

Akční nabídka RYNKU: Nakoupíte levněji hovězí plec bez kosti,...

pondělí, 9. listopadu 2015, 12:05

Ačkoliv je stále pro mnoho z nás při výběru potravin určující cena, v poslední době roste i trend, kdy se zákazníci vrací k...

Nová italská Pizza Agnese otevřena na Mariánském náměstí

čtvrtek, 29. října 2015, 11:05

Začátkem října se rozrostla budějcká nabídka pizzerií o novou s názvem Pizza Agnese. Sídlí na Pražské třídě a láká milovníky...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.