Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vánoční večírek? Jedině v Hotelu U Solné brány 

 
čtvrtek, 26. listopadu 2015, 13:31

Chystáte vánoční večírek pro klienty či zaměstnance vaší firmy nebo se chcete potkat s širší rodinou? Stále ještě hledáte ideální místo, kde setkání uskutečnit? Už nemusíte, Hotel U Solné brány je na podobné akce skvěle vybavený a má s nimi bohaté zkušenosti. 

Hotel U Solné brány se nachází na ideálním místě, jen pár kroků z náměstí Přemysla Otakara II. a hosté tak nebudou mít nejmenší problém místo konání najít. S objednáním večírku však neváhejte, místa rychle ubývají. 

Nemusíte se bát, že by personál nezvládl větší nápor hostů. Zkušenosti totiž mají i z opravdu velkých akcí, jako například oslava 250 let firmy KOH-I-NOOR. „Na podobných akcích se často stává, že se o větší počet hostů stará jen málo číšníků. To se u nás nestane, nechceme nechat hosty dlouho čekat,“ ujišťuje majitel hotelu Petr Pelíšek. 

Samozřejmostí je také možnost uzavření místa jen pro zvané. Pokud se vánočního večírku zúčastní i hosté z daleka, je navíc možné domluvit se také na ubytování přímo v hotelu za zvýhodněnou cenu. 

Na večírku se samozřejmě může podávat servírovaná večeře, nebo můžete zvolit občerstvení v podobě rautových stolů. Menu lze upravit dle potřeb klientů a s tím souvisí i cenová vyváženost občerstvení. „Naše jídlo je návštěvníky vysoce hodnocené a lidé se k nám často vracejí,“ říká Petr Pelíšek. 

Pokud si budete chtít vánoční večírek ozvláštnit, zahraje vám při jídle pianista nebo si můžete pozvat vlastní menší kapelu. Využít můžete i dalších doplňkových služeb jako například projekce na plátno či na stěnu nebo degustace vín. 

Pro Hotel U Solné brány není problém ani zajištění kompletního cateringu na místě, které si sami vyberete. „Není problém vyslat kuchaře a číšníky do jiných prostor, než jsou ty naše. Postaráme se o veškeré věci spojené s cateringem a následným servisem prakticky kdekoli,“ doplňuje Petr Pelíšek. 

Pokud vás nabídka vánočních večírků v Hotelu U Solné brány zaujala, navštivte stránky www.hotelusonlnebrany.cz, kde naleznete všechny potřebné kontakty.

Hotel u Solné brány nabízí catering v Českých Budějovicích, ale dokáže i Český Krumlov, Tábor nebo Písek.

 


 

Kam dál?

V restauraci Masné krámy začal Rakousko - bavorský fest

středa, 25. listopadu 2015, 13:28

Českobudějovická restaurace Masné krámy připravila pro hosty gastronomický výlet do Rakouska a Bavorska. Šéfkuchař Luděk Hauser...

Na Gastrofestu odpočívám, řekl Tomio Okamura

pondělí, 16. listopadu 2015, 14:05

Vůně všemožných zemí světa nenechaly v klidu ani jednoho návštěvníka budějovického Gastrofestu. Přes čtyři sta kuchařů hostilo...

Akční nabídka RYNKU: Nakoupíte levněji hovězí plec bez kosti,...

pondělí, 9. listopadu 2015, 12:05

Ačkoliv je stále pro mnoho z nás při výběru potravin určující cena, v poslední době roste i trend, kdy se zákazníci vrací k...

Nová italská Pizza Agnese otevřena na Mariánském náměstí

čtvrtek, 29. října 2015, 11:05

Začátkem října se rozrostla budějcká nabídka pizzerií o novou s názvem Pizza Agnese. Sídlí na Pražské třídě a láká milovníky...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: "Čističi" Facebooku se musejí dívat na zabíjení zvířat i dětí

Nekonečný přísun videí zobrazujících násilí na lidech i na zvířatech, katastrofální pracovní podmínky i trvalý tlak ze strany nadřízených. S tím vším se podle reportáže webu The Verge potýkají pracovníci amerických center pro odstraňování zakázaného obsahu z facebooku. Náplň práce se zjevně podepisuje na psychice "moderátorů", u kterých se objevují deprese nebo post-traumatická stresová porucha (PTSD).

Čaputová chce na Slovensku korespondenční volbu prezidenta

Slovensko by ještě letos mohlo schválit zavedení korespondenční volby prezidenta pro Slováky žijící v zahraničí. Dnes to při návštěvě Prahy řekla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Slováci nyní mohou korespondenčně hlasovat v parlamentních volbách, hlavu státu dosud mohli vybírat pouze ve volebních místnostech na Slovensku nebo na zastupitelských úřadech.

Češi nevěří institucím, EU není výjimkou

Češi mají obecně malou důvěru v instituce – ať už se jedná o ty národní nebo o Evropskou unii. Plyne to z exkluzivního průzkumu agentury Median pro projekt Moje Evropa.