Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Život nechci promrhat s nohama na stole. Budu si ho užívat na plný pecky!

 
středa, 25. února 2015, 21:18

Ahojky, dneska se společně trochu zasníme a třeba objevíme skryté sny, které budou moci jednoho dne přejít v realitu, a u toho se budete moci inspirovat outfitem.

Právě zažívám stav, kdy si říkám, jak je krásné si v životě plnit sny a jít si za nimi. Ať už jsou malé či velké. Hlavně, že jsou moje, vaše. Přejeme si, aby naše touhy přešly v realitu. Jen některé se splní, některé třeba ne. Ale vaše víra, doufání a motivace spolu s pozitivní myslí vám určitě nějaká vaše přání pomohou uskutečnit.

Jsem pozitivně myslící člověk a vždy při řešení problému hledám a upřednostňuji pozitivní cestu. Moje hlava si ani nepřipouští nějaké negativní vlivy, že by něco nešlo, že to nevyjde, že se to či ono nemůže povést, známé „co by kdyby“. Prostě tak to bude, protože si to přeji. No, je to tak...

Jsou to třeba maličkosti. Pro příklad - jedu do Prahy, kde je opravdu vždy těžké zaparkovat, já si ale ani nepřipustím, že bych nenašla místo. Prostě si řeknu, že potřebuji zaparkovat tam a tam... A ono to skoro vždy vyjde!

A tak je to i s těmi sny... Pokud se chcete stát hollywoodskou movie star, založit si blog o gastronomii, sníte o práci ve vaší vysněné firmě, toužíte být návrhářkou či mít vlastní restauraci... konejte!!! Když budete sedět doma na zadku a jen o tom mluvit, splnění snu se dočkáte asi velmi těžko. Je někdy velmi obtížné sami sebe přinutit k činu. Já to znám... Kolikrát jsem se už vzdávala, ale něco mě vždy nakoplo a já se do toho zase pustila.

Třeba můj blog? Přemýšlela jsem o něm už před pěti lety, ale nevěřila jsem si, styděla se a váhala, zda na to mám. Teď přišla ta správná doba, já se konečně realizuji a strašně mě to baví. Psaní mě dokonce začalo tak bavit, že vím, že jednou, až budu mít mnoho dalších zkušeností a budu vyzrálou ženou, napíšu knihu.

Říkáte si, ta se nejspíš zbláznila!?! Ano, možná máte pravdu. Ale raději budu chvíli trochu bláznit a budu šťastná, než později litovat, že jsem to ani nezkusila. Co víc se může stát, když zkusíte a ono to nevyjde? Vrátíte se zpět na začátek a budete zkoušet něco jiného. Podstatné je, že se o něco pokoušíte, že žijete, že jen nepřežíváte.

Ano, jsem opravdu velký milovník života a nehodlám ho tady promrhat s nohama na stole. Proto budu cestovat, co mě budou nohy nést, milovat, dokud mé srdce bude tepat, pomáhat, pokud mi síly budou stačit a užívat života „na plný pecky“. Co vy na to? Jdete do toho se mnou? Splníte si vaše sny? Pokusíte se?

Už jsem si pár svých snů splnila - no, víc než pár, ale stále jsou tady sny nesplněné, po kterých toužím a věřím, že si i je budu postupně a pomalu odškrtávat.

A vaše sny? Po čem toužíte vy? A plní se vám vaše touhy? Inspirujte nás...

P.S.: Z celého srdce vám přeji, aby se vám sny plnily a nepřestávali jste v ně věřit. Víra je to nejdůležitější a pak - NĚCO PRO JEJICH SPLNĚNÍ UDĚLAT. Udělat ten první, nejtěžší krok...

Sledujte mě i na mém bloguFacebooku, nebo Instagramu.

KISS Vaše Baruš kiss

 


 

Kam dál?

BKBlog: Chci, aby se kolem nás šířilo víc pochopení, tolerance a lásky

středa, 11. února 2015, 20:55

Ahojky, jak se všichni máte? Vzhledem k tomu, že nevím, jestli mě sledujete na mém blogu www.bkblog.cz, tak jsem se vám rozhodla...

Tenisky se staly nedílnou součástí letošních trendů

středa, 28. ledna 2015, 19:08

Ahojky, všechny vás zdravím po delší době tady na Drbně. Pokud jsem vám chyběla, tak jste mě mohli sledovat na blogu. Jestli jste...

Jaké budou letos na jaře a v létě módní trendy?

středa, 14. ledna 2015, 18:48

Ahojky, tak koukám na kalendář - a je tu zase středa! :-) Ten čas ale letí... Dneska bych se chtěla trochu pobavit o trendech na...

Alfou a omegou všeho je pozitivní myšlení

středa, 7. ledna 2015, 17:05

Ahoj, milí čtenáři Budějcké Drbny! Tak jak se dnes máte? Vítám vás u mého prvního příspěvku v roce 2015. Vánoční výzdoba je už...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.