Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Svět blogování: koníček, ale i kus skutečné práce

 
středa, 11. března 2015, 17:09

Ahojky, dneska menší úvaha o blogovaní a také trochu přiblížení tohoto koníčka a práce v jednom. Bude to můj názor na svět blogování po tři čtvrtě roce, co se v něm angažuji a cítím se být jeho součástí.

Určitě se najdou mezi vámi takoví, co nám, blogerům, velmi fandí. Chápou naši práci, pochopili její smysl a důvod. Ale určitě se najdou i tací, co se na nás dívají skrze prsty, nerozumí nám, přijde jim to trapné, nepodstatné, sebestředné a mají další a další výhrady. :-)Když jsem si před lety chtěla založit blog (cca 5 let zpět), i já jsem měla smíšené pocity. Že je to trochu trapné (fotit se, prezentovat svůj styl) a hlavně prezentovat sebe jako člověka, který za tím vším stojí. Je to docela odvaha. Jdete prostě se svou kůží na trh. Tenkrát jsem to neudělala, ale zase si říkám, že vše má svůj správný čas. A někdy nejsou ty pravé chvíle pro určité věci.

Ale teď můžu říct - zaplaťpánbůh, že mě minulý rok něco osvítilo, na tyto pochybovačné myšlenky a pocity jsem nedala a dokázala se nad nimi povznést. Teď s klidným svědomím prohlašuji, že je skvělé, že svět blogů vůbec vznikl. A že my, obyčejní smrtelníci, lidé, kteří vedle sebe běžně žijeme, můžeme šířit svoje myšlenky svobodně skrze sociálně sítě a vzájemně se jimi inspirovat. Tím se komunikace mezi lidmi ve světě posunula zase o něco dál. Blogy jsou věc, která má smysl. Jsou inspirující, vzdělávací, ale i pracovní.

Víte, co je na tom opravdu krásné? Přece to, že se můžete spoustu informací dozvědět, s mnoha skvělými a inspirujícími lidmi se seznámit, řadu dobrých zkušeností a rad převzít. Díky blogům, Instagramu a Facebooku jsem zjistila, že nás, co milujeme módu, jídlo, cestování a život, je opravdu moc a moc. Kolik nás řeší mezilidské vztahy, situaci ve světě. Kolik je úspěšných lidí v businessu. A kolik snů každý z nás má... To mě žene neskutečně dál. Baví mě sledovat, pozorovat a učit se od všech těch, co se mnou komunikují, diskutují a  sou pro mě inspirací a motivací.A právě v tom, podle mého názoru, tkví podstata blogu a blogování. Každý si může najít ten svůj osobitý blog, který ho nejvíce baví a je jeho přesvědčení nejblíže. A to mi také přijde fajn, protože každému člověku se líbí něco jiného a tím pádem blogovat může každý a svoji cílovou skupinu si vždy najde. A ta ho bude ráda číst, sledovat a sdílet s ním vše autorem nabízené...

Já jsem začala blogovat, protože jsem ucítila potřebu světu něco sdělit, sem tam v něčem poradit, něco ukázat, zkrátka zanechat po sobě nějakou stopu. Každý má k blogovaní jiný postoj, každý používá jiný styl, každý si píše svůj příběh... A tím se každý stává výjimečným, ojedinělým, neopakovatelným.

Zajímal by mě i váš názor na blogování a celkově, co si o světě blogů myslíte. A jak se vám líbí moje články tady na Drbně? Podělte se s námi o váš názor... Víte, že každý váš koment je vzájemným obohacením a mně udělá určitě radost. Je to takový feedback za mojí práci. Díky!P.S.: V příštím postu vám napíšu, jak takový den blogerky vypadá. Budete možná dost překvapeni, že je to časově opravdu, ale opravdu hodně náročné. A že to, co vy finálně vidíte na vašem oblíbeném blogu nebo tady na Drbně, je kus skutečné práce.

Sledujte mě i na mém bloguFacebooku, nebo Instagramu.

KISS Vaše Baruš kiss

 


 

Kam dál?

Život nechci promrhat s nohama na stole. Budu si ho užívat na plný...

středa, 25. února 2015, 21:18

Ahojky, dneska se společně trochu zasníme a třeba objevíme skryté sny, které budou moci jednoho dne přejít v realitu, a u toho se...

BKBlog: Chci, aby se kolem nás šířilo víc pochopení, tolerance a lásky

středa, 11. února 2015, 20:55

Ahojky, jak se všichni máte? Vzhledem k tomu, že nevím, jestli mě sledujete na mém blogu www.bkblog.cz, tak jsem se vám rozhodla...

Tenisky se staly nedílnou součástí letošních trendů

středa, 28. ledna 2015, 19:08

Ahojky, všechny vás zdravím po delší době tady na Drbně. Pokud jsem vám chyběla, tak jste mě mohli sledovat na blogu. Jestli jste...

Jaké budou letos na jaře a v létě módní trendy?

středa, 14. ledna 2015, 18:48

Ahojky, tak koukám na kalendář - a je tu zase středa! :-) Ten čas ale letí... Dneska bych se chtěla trochu pobavit o trendech na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňský rok. Nárokované částky prověří Český telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to uvedl na svém webu.

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do poloviny září mimořádně dostupnější. Stačí být členem věrnostního program Priceless Specials a získat dvojnásobně navýšený cashback v hodnotě 10 procent z každého nákupu u Orsay, partnera programu.

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání sice počítá, ale školy s těmito žáky často neumí pracovat. Pro zlepšení situace by byla potřeba větší informovanost společnosti o této problematice a lepší vzdělávání pedagogů. Na dnešní mezinárodní konferenci Potřeba změny ve vzdělávání nadaných to řekla předsedkyně Společnosti pro talent a nadání Eva Vondráková.