Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Blogy

Blog Jitky Nováčkové: Atmosféra v hale nejde popsat slovy!

neděle, 10. května 2015, 18:36Blog Jitky Nováčkové
 

Praha se změnila v jedno velké hokejové hřiště. Začalo mistrovství světa v hokeji a denně na ulici potkáte tisíce hokejistů.

 

Jitka Nováčková: Covergirl a natřikrát zlomené srdce

pondělí, 27. dubna 2015, 20:20Blog Jitky Nováčkové
 

Fotit s těmi nejlepšími v Čechách je za odměnu. Tedy do té doby, než vám stylista zlomí srdce. Nejprve vás obleče do těch nejúžasnějších kousků, aby vám je na konci focení mohl všechny zase vzít. Hrozné.

 

Jitka Nováčková: Modelky nesmí usnout na vavřínech

neděle, 12. dubna 2015, 17:19Blog Jitky Nováčkové
 

Ahoj všem, konečně to počasí! Také u vás svítí sluníčko? My, co bydlíme na Ladronce, teď máme jasný program a brusle skoro nesundaváme z nohou :-)

 

Jitka Nováčková: Českou Miss je naše Nikol z Budějc!

neděle, 29. března 2015, 20:52Blog Jitky Nováčkové
 

Finále České Miss je pro mě každoročně tou nejlepší akcí roku. Proč? Jsem tam doma. Baví mě program, znám polovinu lidí v sále, v backstage (podle toho u mě potom boduje i afterparty) a baví mě sledovat, kam se soutěž každý rok posouvá.

 

BKBlog: Buďte originální!

středa, 25. března 2015, 17:16BK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky, tak dneska post o tom, co pro mě znamená BÝT ORIGINÁLNÍ a trocha inspirace... Než jsem začala psát tento článek, přemýšlela jsem, co nás vlastně dělá originálními a jak si toto slovo můžeme vyložit.

 

Jitka Nováčková: Jaké jsou ideální míry?

neděle, 15. března 2015, 20:13Blog Jitky Nováčkové
 

Ahoj, zabalit, odjet, Vídeň, vybalit, pracovat, pracovat, pracovat, zabalit, odjet. A takhle ještě dvakrát. Mám pocit, že uplynulých čtrnáct dní jsem jen přebalovala kufr.

 

Svět blogování: koníček, ale i kus skutečné práce

středa, 11. března 2015, 17:09BK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky, dneska menší úvaha o blogovaní a také trochu přiblížení tohoto koníčka a práce v jednom. Bude to můj názor na svět blogování po tři čtvrtě roce, co se v něm angažuji a cítím se být jeho součástí.

 

Jitka Nováčková: Londýnský Fashion Week, opera v Národním divadle a reklama pro Rexonu

neděle, 1. března 2015, 20:40Blog Jitky Nováčkové
 

Ahoj, právě jsem na cestě do Vídně a mám konečně chvilku na psaní. Ano, chápete správně, délka článku tedy závisí primárně na tom, kdy se mi udělá špatně a já se rozhodnu cestu zaspat. :-)

 

Život nechci promrhat s nohama na stole. Budu si ho užívat na plný pecky!

středa, 25. února 2015, 21:18BK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky, dneska se společně trochu zasníme a třeba objevíme skryté sny, které budou moci jednoho dne přejít v realitu, a u toho se budete moci inspirovat outfitem.

 

Tajné natáčení

pondělí, 16. února 2015, 16:23Blog Jitky Nováčkové
 

Ahoj všem. Je půlka února a tohle je pilotní díl mého pravidelného blogu. Nemám moc ráda slovo blog, říkejme deník, který budu psát jednou za 14 dní.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.