Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Blogy

ZÁPESNÍK #6: Nejdražší psí známka na světě

neděle, 8. dubna 2018, 08:00SpolečnostBlogy
 

Kambodža je už velké děvče. Roste jako z vody, má za sebou už všechna očkování a pan doktor nám při posledním očkování nabízel psí známku v hodnotě čtyřiceti korun, kterou jsme mohli mít, pokud bychom zaplatili čtyřicet korun. Jelikož jsem člověk...

 

ZÁPESNÍK #4: Psí zápasy

pátek, 30. března 2018, 19:34Blogy
 

Psí zápasy sleduju od té doby, co jsem si pořídil štěně fakt hodně často. Vypuknou většinou tehdy, když k nám přijde někdo se psem nebo když potkáme nějakého psa v parku. Je to vždycky neskonale krutá podívaná. Takové psí zápasy jsou skvělým...

 

ZÁPESNÍK #3: První návštěva zoo

neděle, 25. března 2018, 07:59Život a stylBlogyBlogy
 

Minulej víkend jsme si řekli, že si uděláme výlet na nějaký pěkný místo, kde se můžou lidi projít a pséčci proběhnout. Nebo naopak, prostě jak kdo chce. Sestava výletníků byla následující. Kuba, se kterým píšu pro Drbnu, jeho čuba Samantha, moje...

 

ZÁPESNÍK #2: Nehlaďte ji, žere lejna

neděle, 18. března 2018, 08:00BlogySpolečnost
 

Mít štěně je super. Akorát si musíte odmyslet, že zpočátku vyměšuje výhradně doma, okusuje nábytek, žere trus ostatních psů a zvratky lidí z víkendu, krade kusy oblečení a tajně si je v pelíšku cupuje. Na ulici se pak roztomilé štěndo čas od času...

 

ZÁPESNÍK #1: Jak jsem získal policejního psa

sobota, 10. března 2018, 10:45Blogy
 

Ahoj, jsem Ivo Spisar a od tohoto roku píšu pro Drbnu. V redakci jsme se rozhodli, že zkusíme spustit blog o životě štěněte, se kterým asi měsíc žiju. Říkali jsme si, že prima název blogu by byl „Něco něco čili život štěněte,“ ale to už tady...

 

Blog Jitky Nováčkové: Okurková sezóna a tréninkový srpen

neděle, 26. července 2015, 19:00Blog Jitky Nováčkové
 

Právě mi začíná okurková sezóna! Co to znamená? Mám zhruba měsíc volno od reálné práce. Teď by měl přijít čas na dovolenou a léto u vody. A jak to u modelek vypadá v praxi?

 

Blog Jitky Nováčkové: Karlovarský festival? Bez oplatek a bez konkurence

neděle, 12. července 2015, 19:01Blog Jitky Nováčkové
 

Už čtyři roky za sebou jsem si festival ve Varech nechtěla nechat ujít. Bohužel se mi ale termíny pokaždé kryjí s jiným programem, a tak bohužel dodržuji další tradici - nikdy se nezdržím v kuse víc než půlden. Občas „půlnoc“.

 

Blog Jitky Nováčkové: Z Prahy na nejmagičtější místo letadlem za hodinu

neděle, 21. června 2015, 20:00Blog Jitky NováčkovéČeskobudějovicko
 

Vím, že zrovna v tomhle období je vám magický místo šum a fuk, protože na léto sháníte dovolenou u moře. Ale stejně to zkusím. Třeba si na mě vzpomenete v zimě, nebo až prostě pojedete kolem. Kolem čeho?

 

Blog Jitky Nováčkové: Sobotní půlmaraton? Smekám...

středa, 10. června 2015, 11:11Blog Jitky NováčkovéČeskobudějovicko
 

Ahoj, zase pozdě a zase potmě sepisuji další díl. Tentokrát to vezmu hodně hopem, protože brzo vstávám a očekává se ode mě na place, že budu vypadat dobře :))

 

Blog Jitky Nováčkové: City Girl na červeném koberci

úterý, 26. května 2015, 18:09Blog Jitky Nováčkové
 

V jednom týdnu čtyřikrát pracovně na otočku do Německa bylo na mě trochu moc, i když mě vážně baví moje práce. Dokonce už i přátelé si ze mě dělají legraci, protože součástí mého auta jsou dvě věci - drobky od čokolády a cinkaní energy drinků.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.