Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

S řidičákem na loď poplujete za novými zážitky

 
pátek, 11. května 2018, 18:25

Láká vás pohodová plavba na hladině jezera nebo jízda s větrem o závod na silném motorovém člunu? Rádi byste vyzkoušeli plachtění na moři nebo na Lipně? Absolvujte s týmem KWS České Budějovice kurz Vůdce malého plavidla. Takový řidičák na loď, to je záruka nových a nezapomenutelných zážitků.

Je to snadné. Na teoretickém kurzu Vůdce malého plavidla, na který KWS nabízí poslední volná místa v Českých Budějovicích v termínu 18. až 19. května, každého dokonale připraví na zkoušky. Praktické dovednosti na motorovém člunu a na plachetnici se budou dělat na lodích KWS v Českém Vrbném a na Lipně.

Pak zbývá složit zkoušku a Plavební správa absolventovi hned vydá Mezinárodní průkaz vůdce malého plavidla, se kterým bude moci plout na motorovém člunu a plachetnici do dvaceti metrů délky s neomezeným výkonem motorů a s neomezeným oplachtěním, vždy však na moři do jedné námořní míle, tedy necelé dva kilometry, od pobřeží.

Řidičák na loď oficiálně Mezinárodní průkaz Vůdce malého plavidla je doslova životní investicí, protože po jeho získání se již neobnovuje a člověk ho má napořád. A dobrodružství může začít ať už na Lipně, Orlíku nebo výlety z Českých Budějovic, ale nejen u nás nekonečno možností nabízí jezera, a moře nejen v Evropě.

Čtenáři Budějcké Drbny dostanou na kurz slevu

A pozor, pouze pro čtenáře Budějcké Drbny je sleva 500 korun na celý kurz Vůdce malého plavidla. Oproti původním 6900 korunám zaplatíte 6400 korun. Tým KWS se na vás už těší.

Více informací zájemci najdou na webových stránkách KWS. Objednávat můžete také přímo na emailu: kurzy@kws-sports.cz.

PR text
 


 

Kam dál?

Modrý běh v budějcké Stromovce podpoří lidi s autismem

pátek, 11. května 2018, 17:09

V českobudějovické Stromovce se v sobotu 12. května sejdou běžci, kterým jejich sportovní výkon přinese dvojí potěšení. Radost ze...

Jihočeský koordinátor dopravy zlevňuje a zkvalitňuje veřejnou dopravu

pátek, 11. května 2018, 15:58

Naším hlavním cílem je Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou dopravou v souladu s legislativou Evropské unie, České republiky a...

KULTURNÍ TIPY: Víkend nastartuje kapela Living room. Zpestří ho...

pátek, 11. května 2018, 14:40

Pohodovou náladu jako v obýváku navodí budějcké v Horké vaně kapela Living room, v sobotu 12. května se budou moci zájemci...

SOUTĚŽ: Láká fotbalové derby Dynamo – Táborsko. Hostům jde o hodně

pátek, 11. května 2018, 13:06

Ve druhé nejvyšší české fotbalové lize se chystá jihočeské derby. Fotbalisté SK Dynamo České Budějovice v neděli přivítají FC MAS...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lidé se pohoršují nad fotografií pořízenou u...

  • (NE)OBYČEJNÍ: Díky Beátce máme spokojenější...

  • U Vodňan se srazila dodávka s autem. Čtyři...

  • Muž posprejoval nadchod. Tvrdil, že má...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.