Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

S řidičákem na loď poplujete za novými zážitky

 
pátek, 11. května 2018, 18:25

Láká vás pohodová plavba na hladině jezera nebo jízda s větrem o závod na silném motorovém člunu? Rádi byste vyzkoušeli plachtění na moři nebo na Lipně? Absolvujte s týmem KWS České Budějovice kurz Vůdce malého plavidla. Takový řidičák na loď, to je záruka nových a nezapomenutelných zážitků.

Je to snadné. Na teoretickém kurzu Vůdce malého plavidla, na který KWS nabízí poslední volná místa v Českých Budějovicích v termínu 18. až 19. května, každého dokonale připraví na zkoušky. Praktické dovednosti na motorovém člunu a na plachetnici se budou dělat na lodích KWS v Českém Vrbném a na Lipně.

Pak zbývá složit zkoušku a Plavební správa absolventovi hned vydá Mezinárodní průkaz vůdce malého plavidla, se kterým bude moci plout na motorovém člunu a plachetnici do dvaceti metrů délky s neomezeným výkonem motorů a s neomezeným oplachtěním, vždy však na moři do jedné námořní míle, tedy necelé dva kilometry, od pobřeží.

Řidičák na loď oficiálně Mezinárodní průkaz Vůdce malého plavidla je doslova životní investicí, protože po jeho získání se již neobnovuje a člověk ho má napořád. A dobrodružství může začít ať už na Lipně, Orlíku nebo výlety z Českých Budějovic, ale nejen u nás nekonečno možností nabízí jezera, a moře nejen v Evropě.

Čtenáři Budějcké Drbny dostanou na kurz slevu

A pozor, pouze pro čtenáře Budějcké Drbny je sleva 500 korun na celý kurz Vůdce malého plavidla. Oproti původním 6900 korunám zaplatíte 6400 korun. Tým KWS se na vás už těší.

Více informací zájemci najdou na webových stránkách KWS. Objednávat můžete také přímo na emailu: kurzy@kws-sports.cz.

PR text
 


 

Kam dál?

Modrý běh v budějcké Stromovce podpoří lidi s autismem

pátek, 11. května 2018, 17:09

V českobudějovické Stromovce se v sobotu 12. května sejdou běžci, kterým jejich sportovní výkon přinese dvojí potěšení. Radost ze...

Jihočeský koordinátor dopravy zlevňuje a zkvalitňuje veřejnou dopravu

pátek, 11. května 2018, 15:58

Naším hlavním cílem je Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou dopravou v souladu s legislativou Evropské unie, České republiky a...

KULTURNÍ TIPY: Víkend nastartuje kapela Living room. Zpestří ho...

pátek, 11. května 2018, 14:40

Pohodovou náladu jako v obýváku navodí budějcké v Horké vaně kapela Living room, v sobotu 12. května se budou moci zájemci...

SOUTĚŽ: Láká fotbalové derby Dynamo – Táborsko. Hostům jde o hodně

pátek, 11. května 2018, 13:06

Ve druhé nejvyšší české fotbalové lize se chystá jihočeské derby. Fotbalisté SK Dynamo České Budějovice v neděli přivítají FC MAS...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Donald Trump teď platí státní recepce ze svého. Americká rozpočtová nouze se týká i ambasády v Česku

„Máme tu pizzy, 300 hamburgerů, hranolky, hodně, hodně hranolek! Všechno naše nejoblíbenější jídlo,” rozplýval se americký prezident před vítězi americké Národní studentské fotbalové ligy, které pozval na recepci do Bílého domu. Protože kuchaři museli kvůli rozpočtové nouzi na neplacenou dovolenou, “vaří” si teď Donald Trump sám.

Kvalita života v Brně je vyšší než v New Yorku, Praze nebo Londýně

Jak se žije v Brně? Lépe než v New Yorku nebo Londýně. Přesto si moravská metropole oproti předchozím letům v porovnání s jinými městy světa výrazně pohoršila. Žebříček měst s nejlepším prostředím životu vydává každoročně server Numbeo, který sbírá data od uživatelů a porovnává je u 226 měst světa. Brno letos skončilo na 89. místě, Praha na 97.

Fakulta umění a architektury hledá děkana. Na post se hlásí i Osamu Okamura

Už příští čtvrtek zvolí akademický senát fakulty umění a architektury liberecké Technické univerzity nového děkana. Vybírat se bude ze dvou jmen - Jana Stolína, který na fakultě působí dvacet let a Osamu Okamury, který přednáší například na pražské vysoké škole ARCHIP.