Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Život a styl

Dáváte si předsevzetí? Tak vám držím palce!

středa, 31. prosince 2014, 14:58BlogyBK Blog Barbory Kotalíkové
 

Milí moji čtenáři! A máme tady Silvestra, Nový rok a celý nový rok s číslem 2015! Než jej přivítáme, pár slov ode mne...

 

Jde dohromady alkohol a hubnutí?

úterý, 30. prosince 2014, 21:22Zdraví
 

Zdraví, skvělá kondice, krása, vitalita. Hodnoty, po kterých toužíme všichni. Čteme „zaručené“ rady a návody, které mají společného jmenovatele - zdravý životní styl. Co ale konkrétně obnáší? Tomu se věnuje výživový poradce Radim Šupka ze...

 

BKBlog Barbory Kotalíkové: Vánoční dress code

středa, 17. prosince 2014, 19:12BlogyBK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky všichni! Určitě jste už dokonale nasáli vánoční atmosféru. Jak by také ne, když je všude kolem nás, že? :-) Patříte mezi ty, co jsou na Vánoce natěšení, nebo naopak vánoční období moc neprožíváte a raději byste je měli už za sebou?

 

Masáže od rodilých Thajek nově i v Budějcích

středa, 17. prosince 2014, 11:22Zdraví
 

Vánoce se blíží a vy stále nevíte, co dát vašim blízkým pod stromeček? Udělejte jim radost a darujte zdraví. Dopřejte jim příjemný relax při thajské masáži přímo od rodilých Thajek.

 

Nový projekt představí lidi, kteří jsou mojí inspirací

středa, 10. prosince 2014, 13:50BlogyBK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky mojí milí fanoušci, čtenáři a snílci. Vzhledem k tomu, že Vánoce jsou už opravdu za dveřmi, mám pro vás dárek. Chtěla bych vám dnes představit můj nový projekt na BK Blogu.

 

Předvánoční shon: Zpomalte a nechte se inspirovat

čtvrtek, 4. prosince 2014, 18:09BlogyBK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky, všechny vítám v mém nejoblíbenějším zimním měsíci, a tím je samozřejmě prosinec. :-) Počasí tomu jako obvykle nenasvědčuje a vánoční atmosféře nepřeje. Ale i přesto už jsou svátky za rohem.

 

Osm tipů, jak si užít Vánoce a nepřibrat

středa, 3. prosince 2014, 16:28Zdraví
 

Zdraví, skvělá kondice, krása, vitalita. Hodnoty, po kterých toužíme všichni. Čteme „zaručené“ rady a návody, které mají společného jmenovatele - zdravý životní styl. Co ale konkrétně obnáší? Tomu se věnuje výživová poradkyně a osobní trenérka...

 

Vyrážíme mezi lidi. Jak se na akci obléci?

středa, 26. listopadu 2014, 20:42BlogyBK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky moji milí čtenáři. Ten čas ale letí, že? Ani jsem se nestačila pořádně zaklimatizovat z mého příjezdu ze Španělska a už je tady zase středa.

 

Pár tipů, když nevíte, co zrovna na sebe

středa, 19. listopadu 2014, 16:20BlogyBK Blog Barbory Kotalíkové
 

Ahojky. Každý určitě známe ten pocit beznaděje, kdy si nevíme rady, co na sebe. Koukáme do šatníku a chytneme paniku, že za dvacet minut máme být na rande, v divadle či v práci. Já tento moment většinou zažívám, když se vypravuji na nějakou...

 

Poznejte Lipno s kolem nebo skútrem na elektřinu

sobota, 15. listopadu 2014, 09:20Život a styl
 

Chcete-li si ještě užít barevný podzim, a to šetrně a ohleduplně k životnímu prostředí, pak se nechte třeba o tomto víkendu zlákat na Lipno, kde můžete vyrazit do okolí na elektrokolech či elektroskútrech.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Dopravní nehoda u Vodňan, kde se osobní auto...

  • U Vodňan se čelně srazilo osobní auto s...

  • Nad Českem proletěl bolid. Dva největší kusy...

  • VIDEO: Po nárazu do stromu zemřel u Milevska...

Reklama