Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Táborsko

U Tábora se znovu objevila puma americká. Utekla do pole

pátek, 12. července 2019, 16:44KrimiTáborsko
 

Z jihu na Vysočinu a zase zpátky. Puma americká, která se od konce června pohybuje po Česku, byla znovu spatřena v Jihočeském kraji. Tentokrát ji viděli na kraji Tábora mezi obcemi Mladá Vožice a Daměnice.

 

Tábor připravuje stavbu víceúčelové sportovní haly. Vyjít by měla na 168 milionů korun

pátek, 12. července 2019, 07:16SpolečnostTáborsko
 

Tábor připravuje stavbu víceúčelové sportovní haly, jejíž odhadovaná cena je 168 milionů korun. Město vypíše na projekt zakázku. Podle starosty Tábora Štěpána Pavlíka až výběrové řízení ukáže, jaká bude skutečná cena stavby. Hala bude stát u...

 

Akce HAD odhalila nezletilé a mladistvé v barech. Několik podniků dostalo pokutu

pondělí, 8. července 2019, 09:51KrimiJindřichohradeckoTáborsko
 

Policisté se koncem června v rámci akce HAD vydali na kontrolu vytipovaných restauračních zařízení, klubů a sportbarů. Akce proběhla na území Táborska a Jindřichohradecka, kde policisté zkontrolovali zhruba dvacet provozoven.

 

Policisté ze Soběslavi pátrají po dvojici mužů z fotografie

čtvrtek, 4. července 2019, 18:03KrimiTáborsko
 

Soběslavští policisté pátrají po totožnosti mladých mužů, kteří se pohybovali v době okolo půl šesté ráno v neděli 9. června v Soběslavi v blízkosti kulturního domu Národ v Jirsíkově ulici.

 

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kdo se ujme veselého sympaťáka Rickyho?

středa, 3. července 2019, 15:26SpolečnostTáborsko
 

Ricky je jeden z těch pejsků, o kterém po příchodu do útulku víte, že najít mu novou rodinu nebude lehké. Modlíte se tedy alespoň za dobrou povahu. A ta se u Rickyho povedla. Troufáme si říct, že je dokonalá. Pejsek nenese pobyt v útulku dobře, a...

 

Rekonstrukce kanalizace v Táboře odhalila pohřebiště z 15. století

úterý, 2. července 2019, 12:44SpolečnostTáborsko
 

Rekonstrukce kanalizace v táborské ulici Na Parkánech odhalila pohřebiště z 15. století. Patrně jde o hroby jedněch z prvních obyvatel města založeném v roce 1420. Archeologický průzkum pohřebiště zbrzdí práce obnově kanalizace v ulici Na...

 

Táborští policisté pátrají po muži na fotografii. Může pomoct objasnit vyšetřovaný případ

středa, 26. června 2019, 14:48KrimiTáborsko
 

Táborští policisté pátrají po muži, jehož fotografii se jim podařilo získat při šetření jednoho z případů. Jeho svědectví by pomohlo k vyjasnění daného skutku.

 

Policie pátrá po ženě ze Soběslavi. Z domova odešla v sobotu a nemá u sebe mobil ani doklady

čtvrtek, 20. června 2019, 12:39KrimiTáborsko
 

Policisté pátrají po Marcele Petrů. Ta podle rodiny měla odejít v sobotu odpoledne ze svého bydliště v Soběslavi. Ještě v neděli byla viděna na různých místech ve městě. Nemá u sebe osobní doklady ani svůj mobilní telefon.

 

Opilý cyklista narazil do auta. Škoda je dohromady jedenáct tisíc

středa, 19. června 2019, 15:19KrimiTáborsko
 

Táborští policisté řešili koncem minulého týdne dopravní nehodu, kterou způsobil opilý cyklista. Podle policie nedal přednost projíždějícímu autu. Při nárazu do osobáku navíc utrpěl zranění hlavy. Škoda na autě je zhruba 10 tisíc korun....

 

Stavba táborského centra pro seniory bude stát zhruba 240 milionů korun

středa, 19. června 2019, 14:03SpolečnostTáborsko
 

Stavba táborského centra pro seniory bude stát přibližně 240 milionů korun. Původně město počítalo, že půjde o částku zhruba o třetinu nižší. Odborné posudky však potvrdily, že náklady budou vyšší. Město nyní zadalo zakázku a přibližně v září by...

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.