Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pátrání po pětadvacetiletém muži skončilo tragicky. Jeho tělo našel rybář v Orlické přehradě

 
pondělí, 23. července 2018, 11:51

Rodina mladíka se obrátila s obavou o jeho život na policii počátkem července. Pětadvacetiletý muž tehdy odjel z domova svým autem, které zůstalo odstavené v blízkosti Podolského mostu. Písečtí policisté po mladém muži usilovně pátrali od 8. do 20. července, kdy byl bohužel nalezen bez známek života v Orlické přehradě.

V neděli 8. července se na píseckou policii obrátila rodina pětadvacetiletého mladíka z Písecka, která měla obavu o jeho život. Auto mladého muže zůstalo opuštěné u Podolského mostu.

Policisté zahájili pátrací akci, do které povolali také policejní potápěče. Mladíka se jim však nepodařilo najít až do pátku 20. července, kdy jeho tělo nalezl rybář v Orlické přehradě. Pátrání tak písečtí kriminalisté téhož dne odvolali.

„Pátrání má bohužel tragický konec. Muže bez známek života nalezl rybář v Orlické přehradě v katastru obce Jetětice. Šetřením na místě kriminalisté osobu ztotožnili s pohřešovaným mladíkem,“ popsala policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

„Pravděpodobně šlo o sebevraždu, více informací k případu ale podat nemohu,“ dodala mluvčí.

 


 

Kam dál?

Aktualizováno 18. července 2018, 14:40

Mladá žena a její roční dcera se nevrátily domů. Policie odvolala...

středa, 18. července 2018, 12:28

Rodina mladé ženy z Písku se včera, v úterý 17. července večer obrátila na policisty poté, co od odpoledních hodin pohřešuje...

Správa železniční dopravní cesty dá letos do oprav jihočeských...

úterý, 17. července 2018, 06:33

Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC) dá letos na opravy jihočeských nádraží 16 milionů korun. Dalších 7,7 milionu zaplatí za...

Písečtí kriminalisté vyšetřují pokus o znásilnění

sobota, 14. července 2018, 10:18

V ordinaci jednoho lékaře na Písecku mělo dojít k pokusu o znásilnění. Oznámení mladé ženy přijali písečtí kriminalisté, proti...

Nadupaná auta s divokým koněm ve znaku obsadí i českobudějovické...

pátek, 13. července 2018, 14:35

Silné americké stroje ovládnou jihočeské silnice. Milovníci skvostných silných aut značky Ford Mustang všech generací si totiž...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.