Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Cesta k domovu dovede zájemce k vlastnímu snu

 
úterý, 6. června 2017, 21:12

Kdo postavil dům tvrdí, že ten druhý postaví líp. Ovšem první etapu je už možné vynechat, protože ten první dům za vás postaví společnost Cesta k domovu. Jak? Díky Národnímu informačnímu a poradenskému centru. To nově najdete na Výstavišti v Českých Budějovicích.

V útrobách pavilonu stojí dům, kterému lze nakouknout pod podlahu, pod omítku. Prostě odhalí vše od základů až po střechu, a to včetně vybavení interiéru i okolního prostoru domu. A lidé svůj vysněný dům, ještě než jej začnou stavět, nejdříve vidí ve 3D provedení. Národní informační a poradenské centrum ušetří stavitelům hodně času, starostí a hlavně peněz.

„Smyslem celého projektu je oslovovat zejména budoucí soukromé investory z řad stavebníků, kteří třeba využívají i financování formou hypotečního úvěru. Podle našich zkušeností se jedná o okruh lidí, kteří hodlají své investice vynaložit ekonomicky, ovšem i s ohledem na dodržení dané kvality materiálů i nabízených služeb,“ uvedl ředitel Cesty k domovu Libor Kolařík.

Na projektu a odhaleném domě v Národním informačním a poradenském centru svou výraznou stopu zanechal českobudějovický architekt Jan Klein. „Udělali jsme jakýsi rozebraný dům, který zároveň dobře vypadá. Bylo to velká výzva a já jsem rád, že mohu být u toho,“ vysvětlil. „Povedla se velice zajímavá expozice pro lidi, kteří opravdu vidí úplně všechno, z čeho je dům, jaké jsou použity prvky, systémy. Rozhodně je to pro ty, kteří chtějí stavět, výborná pomůcka, návod. Investor má možnost vidět a zhodnotit několik variant, alternativ všeho, co je při stavbě použito,“ dodal Jan Klein.

Služby společnosti Cesta k domovu ocení také mladší generace, která je přístupná novým technologiím. A zároveň je ochotná na své výstavbě se podílet i formou výstavby svépomocí. „Další skupinu tvoří náročnější klientela se zájmem o kompletní dodávku stavby a požaduje materiály a služby luxusní a je ochotna za tento servis zaplatit,“ podotkl Libor Kolařík. Podle něj je společnost schopna splnit všechny požadavky uvedených skupin investorů a stavitelů.

Národní informační a poradenské centrum je největší institucí svého druhu v České republice. Dokáže klientům poradit prakticky se vším, co se stavbou rodinných domků a usedlostí souvisí. Včetně moderních technologií, materiálů, ale i třeba dodavatelů. Podle Libora Kolaříka je tak možné výrazně ušetřit. „Při využití programu Cesta k domovu dochází k minimálně třetinovému snížení nákladů spojených s výstavbou a ušetřené prostředky lze vynaložit jinde. Ovšem to vše, při možnosti využití nejmodernějších technologií a poznatků,“ dodal Kolařík.

Důvodů, proč se obrátit na společnost Cesta k domovu a Národní informační a poradenské centrum, které je v pavilonu na českobudějovickém Výstavišti otevřeno každý pracovní den, je ale více. Tento institut se může pochlubit celorepublikovou působností a velmi širokým spektrem spolupracujících firem a dodavatelů. Nelze pominout ani skutečnost, že centrum je připraveno i na alternativu, že ho navštíví celá rodina budoucích stavitelů a investorů. Je pro ně připraven například bezplatný a velmi zajímavý víkendový program.

PR text
 


 

Kam dál?

Policisté hledají svědky nehody, při které srazila dodávka ženu na...

úterý, 6. června 2017, 19:33

Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala dnes, v úterý 6. června, kolem osmnácté hodiny v Českých Budějovicích....

PardálOVO bezové a jablečné Somersby patří k nejlepším pivům v...

úterý, 6. června 2017, 16:21

Budějovický Budvar uspěl v soutěži Pivo České republiky 2017 hned na dvou frontách. Nejlepším ochuceným pivem je PardálOVO...

Na šumavskou Kvildu pojede nízkopodlažní cyklobus pro vozíčkáře a...

úterý, 6. června 2017, 14:03

Na šumavskou Kvildu pojede letos nově nízkopodlažní cyklobus určený lidem s postižením či rodinám s dětmi v kočárcích. Na trasy...

Jihočeský kraj má ambici stát se chytrým regionem

úterý, 6. června 2017, 13:10

Směrem kupředu se Jihočeský kraj chce posunout v oblasti chytrých řešení. Zasadit se o to má v plánu první náměstek hejtmanky...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Otec hledá vodáky, kteří ve Větřní na...

  • Řidič dodávky, která se u Kamenného Újezdu...

  • U Nové Vsi došlo k tragické nehodě....

  • U českobudějovického Kauflandu se srazila...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: V Zooparku našli mrtvého tygra i ledňáčka. Českolipský soud dva ze tří obviněných poslal do vazby

Zásah, jaký nepamatují. Tak hovoří policisté o operaci Trofi, na které spolupracovali s Celní správou České republiky. Při raziích ve středních Čechách a Libereckém kraji byli zatčeni tři lidé. Dva z nich už poslal českolipský soud, který kauzu dozoruje, do vazby.

DRBÁRNA: Nedokáži si představit, že ve válečných oblastech jen fotím. Musí to mít nadstavbu, říká Jarmila Štuková

Asi jen málokdo by tipoval, že křehkou ženu, kterou je Jarmila Štuková, potkáte spíš než v klubu v přední linii v zemích, kde vypukla válka, nebo kde nastala přírodní katastrofa. Přesně do takových míst Jarmila jezdí a svými snímky vše podstatné dokumentuje. O své práci se rozpovídala v dalším díle pořadu Drbárna.

Policie navrhla obžalovat extajemníka SPD za nenávistné výroky

Policie navrhla obžalovat bývalého tajemníka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Jaroslava Staníka kvůli nenávistným výrokům ve Sněmovně. Jméno obžalovaného mluvčí pražské policie Jan Daněk neuvedl, policie se ale v minulosti o Staníka zajímala kvůli jeho nenávistným a rasistickým výrokům na adresu Židů, Romů a homosexuálů. Podle svědků výroky pronesl koncem loňského října ve Sněmovně, i podle Daňka byl trestný čin spáchán v této době.