Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Cesta k domovu dovede zájemce k vlastnímu snu

 
úterý, 6. června 2017, 21:12

Kdo postavil dům tvrdí, že ten druhý postaví líp. Ovšem první etapu je už možné vynechat, protože ten první dům za vás postaví společnost Cesta k domovu. Jak? Díky Národnímu informačnímu a poradenskému centru. To nově najdete na Výstavišti v Českých Budějovicích.

V útrobách pavilonu stojí dům, kterému lze nakouknout pod podlahu, pod omítku. Prostě odhalí vše od základů až po střechu, a to včetně vybavení interiéru i okolního prostoru domu. A lidé svůj vysněný dům, ještě než jej začnou stavět, nejdříve vidí ve 3D provedení. Národní informační a poradenské centrum ušetří stavitelům hodně času, starostí a hlavně peněz.

„Smyslem celého projektu je oslovovat zejména budoucí soukromé investory z řad stavebníků, kteří třeba využívají i financování formou hypotečního úvěru. Podle našich zkušeností se jedná o okruh lidí, kteří hodlají své investice vynaložit ekonomicky, ovšem i s ohledem na dodržení dané kvality materiálů i nabízených služeb,“ uvedl ředitel Cesty k domovu Libor Kolařík.

Na projektu a odhaleném domě v Národním informačním a poradenském centru svou výraznou stopu zanechal českobudějovický architekt Jan Klein. „Udělali jsme jakýsi rozebraný dům, který zároveň dobře vypadá. Bylo to velká výzva a já jsem rád, že mohu být u toho,“ vysvětlil. „Povedla se velice zajímavá expozice pro lidi, kteří opravdu vidí úplně všechno, z čeho je dům, jaké jsou použity prvky, systémy. Rozhodně je to pro ty, kteří chtějí stavět, výborná pomůcka, návod. Investor má možnost vidět a zhodnotit několik variant, alternativ všeho, co je při stavbě použito,“ dodal Jan Klein.

Služby společnosti Cesta k domovu ocení také mladší generace, která je přístupná novým technologiím. A zároveň je ochotná na své výstavbě se podílet i formou výstavby svépomocí. „Další skupinu tvoří náročnější klientela se zájmem o kompletní dodávku stavby a požaduje materiály a služby luxusní a je ochotna za tento servis zaplatit,“ podotkl Libor Kolařík. Podle něj je společnost schopna splnit všechny požadavky uvedených skupin investorů a stavitelů.

Národní informační a poradenské centrum je největší institucí svého druhu v České republice. Dokáže klientům poradit prakticky se vším, co se stavbou rodinných domků a usedlostí souvisí. Včetně moderních technologií, materiálů, ale i třeba dodavatelů. Podle Libora Kolaříka je tak možné výrazně ušetřit. „Při využití programu Cesta k domovu dochází k minimálně třetinovému snížení nákladů spojených s výstavbou a ušetřené prostředky lze vynaložit jinde. Ovšem to vše, při možnosti využití nejmodernějších technologií a poznatků,“ dodal Kolařík.

Důvodů, proč se obrátit na společnost Cesta k domovu a Národní informační a poradenské centrum, které je v pavilonu na českobudějovickém Výstavišti otevřeno každý pracovní den, je ale více. Tento institut se může pochlubit celorepublikovou působností a velmi širokým spektrem spolupracujících firem a dodavatelů. Nelze pominout ani skutečnost, že centrum je připraveno i na alternativu, že ho navštíví celá rodina budoucích stavitelů a investorů. Je pro ně připraven například bezplatný a velmi zajímavý víkendový program.

PR text

Kam dál?

Policisté hledají svědky nehody, při které srazila dodávka ženu na...

úterý, 6. června 2017, 19:33

Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala dnes, v úterý 6. června, kolem osmnácté hodiny v Českých Budějovicích....

PardálOVO bezové a jablečné Somersby patří k nejlepším pivům v...

úterý, 6. června 2017, 16:21

Budějovický Budvar uspěl v soutěži Pivo České republiky 2017 hned na dvou frontách. Nejlepším ochuceným pivem je PardálOVO...

Na šumavskou Kvildu pojede nízkopodlažní cyklobus pro vozíčkáře a...

úterý, 6. června 2017, 14:03

Na šumavskou Kvildu pojede letos nově nízkopodlažní cyklobus určený lidem s postižením či rodinám s dětmi v kočárcích. Na trasy...

Jihočeský kraj má ambici stát se chytrým regionem

úterý, 6. června 2017, 13:10

Směrem kupředu se Jihočeský kraj chce posunout v oblasti chytrých řešení. Zasadit se o to má v plánu první náměstek hejtmanky...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Rodinná tragédie otřásla Budějcemi. Mluví se...

  • Při dopravní nehodě pěti aut u Kaplice...

  • Smrt muže a ženy v Budějcích byla asi vražda...

  • FOTO: Zeman a aktivistka. To nejlepší z...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

RECENZE: Je život opravdu hra? Pokud ano, jaká jsou...

Na pultech knihkupectví se objevila kniha s názvem Hra na boha. Autor Josef Gust v neotřelém...

Zdeněk Ondráček nepovede sněmovní komisi pro bezpečnostní...

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček nepovede sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce...

Poslanci rozhodnou na schůzi o vydání Babiše, budou řešit...

Sněmovní verdikt o vydání premiéra a předsedy ANO Andreje Babiše a místopředsedy hnutí Jaroslava...