Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vítězem soutěže Manažer roku 2015 je Miroslav Dvořák, generální ředitel Motor Jikov Group

 
pátek, 22. dubna 2016, 12:32

Předseda představenstva a generální ředitel společnosti Motor Jikov Group Miroslav Dvořák a jednatelka a výkonná ředitelka společnosti Alca plast Radka Prokopová byli v pražském Paláci Žofín vyhlášeni absolutními vítězi soutěže Manažer roku 2015. 

Ocenění a blahopřání nejlepším manažerům před čtyřmi stovkami podnikatelů a významných hostů předali zástupci vyhlašovatelů soutěže - prezident Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SP ČR) Jaroslav Hanák, prezident Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky (KZPS) Jan Wiesner a prezident České manažerské asociace (ČMA) Pavel Kafka.

Zlatý odznak vítězným manažerům předal a i vítězům dalších kategorií poblahopřál prezident republiky Miloš Zeman, pod jehož záštitou se soutěž koná. Desítce nejlepších manažerů přišel na Žofín pogratulovat rovněž předseda vlády Bohuslav Sobotka, který ve svém krátkém projevu ocenil význam manažerů pro českou ekonomiku a společnost vůbec.

Pomyslnou štafetu svým nástupcům předali loňští vítězové, jimiž byli předseda představenstva a generální ředitel Skupiny ČEZ Daniel Beneš a Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka společnosti Petrof. Slavnostního předání se na pódiu zúčastnili i eurokomisařka Věra Jourová, předseda hospodářského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Ivan Pilný a další politické i manažerské osobnosti.

„Vítězství v soutěži Manažer roku si vážím, neboť přináší možnost porovnání lidí v branži. Pro ty, kteří uspějí, jde o jistou odměnu a potvrzení toho, že jejich práce a to, co dokázali, snese nejvyšší republikové srovnání,“ komentoval zisk prestižního ocenění Miroslav Dvořák.

K letošním vítězům se vyjádřili členové Národní komise soutěže Manažer roku, kteří vítěze vybírali. „Ekonomicky úspěšný rok 2015 potvrdil, že rozhodující podíl na něm měl opět průmysl. Proto jsem šťastný, že jak Manažer roku, tak Manažerka roku působí v průmyslu. Vyhráli s jasnou převahou,“ uvedl Jaroslav Hanák, předseda Národní komise a prezident SP ČR.

„Jsou to lidé, kteří fabriky vybudovali, řídí je a starají se o jejich růst, a to v podmínkách obrovské konkurence. Obdivuji jejich neutuchající aktivitu, nesmírnou obětavost a nasazení, vztahy ke kolegům a spolupracovníkům a smysl pro týmovou práci,“ uvedl Jan Wiesner, člen Národní komise a prezident KZPS.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Robert Bosch vyplatí svým zaměstnancům prémii za hospodářský výsledek

pátek, 22. dubna 2016, 09:37

Výrobní závod Robert Bosch vyplatí svým zaměstnancům prémii za hospodářský výsledek v uplynulém roce. V průměru letos dostane...

Českobudějovické ragbisty čeká utkání o přední příčky a setkání s...

pátek, 22. dubna 2016, 08:12

Historie nás zavazuje! Tak v takovém duchu bude probíhat nedělní ragbyové utkání Českých Budějovic a Vyškova. Kromě samotného...

Budějcké nádraží slouží už 108 let. Dokládá to jeho nadčasovou...

čtvrtek, 21. dubna 2016, 16:16

Také tento čtvrtek se podíváme s historikem Janem Schinkem na další zákoutí Českých Budějovic. V seriálu Drbna historička je...

David Novotný: Bližší je mi raná tvorba The Beatles, kdy ještě...

čtvrtek, 21. dubna 2016, 16:01

David Novotný z Českých Budějovic miluje The Beatles. Své fandovství dotáhl až do extrému, kdy si vytvořil vlastní song s vokály...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.