Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Gourmet factory - škola vaření, která vás bude bavit

 
pondělí, 30. listopadu 2015, 15:47

Sháníte originální dárek nebo chcete zlepšit své kuchařské umění? Nadělte sobě nebo svým blízkým poukaz do školy vaření Gourmet Factory!

Co je Gourmet Factory?

Připraven je pro vás projekt školy vaření, který je odlišný od dosavadních konceptů škol v regionu. Nabízí širokou nabídku tematických kurzů s profesionálními kuchaři. Každý zúčastněný si vyzkouší přípravu předem vypsaného menu na vlastní kůži a na veškerých připravených pokrmech si společně s ostatními při sklence kvalitního vína pochutná. Kurzy probíhají v duchu domácí pohody, o tu se postará vybraný šéfkuchař se svými pomocníky.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou určeny každému, kdo se chce naučit vařit něco netradičního a zažít příjemný večer. Vítáni jsou jak začátečníci, tak ti, kteří již vařit umí a chtějí se naučit něco nového.

Jaké kurzy jsou v nabídce?

Kurzy jsou zaměřeny jak na českou, tak na mezinárodní kuchyni (např. Itálie, Francie, Asie, Indie a další). Dále jsou v nabídce skupinové akce, teambuildingy nebo vaření pro děti. Seznam aktuálně vypsaných kurzů najdete na www.gourmetfactory.cz, kde můžete sobě, nebo svým blízkým, zakoupit dárkový voucher na vámi vybraný kurz. 

Gourmet Factory
Otavská 1453
370 11 České Budějovice (za Globusem v sídle společnosti Beneš nábytek)

e-mail: info@gourmetfactory.cz
telefon: 733 390 433
www.gourmetfactory.cz

Soutěž o voucher na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory!

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát poukaz na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pátku 4. 12. následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dalším kurzem vaření bude Česká kuchyně. Správně je tedy odpověď A.

Poukaz na libovolný kurz získala čtenářka Lucie Sejtková. Blahopřejeme!

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: S E.ON můžete soutěžit o 500 tisíc korun na rekonstrukci...

pondělí, 30. listopadu 2015, 14:40

Půl milionu korun na rekonstrukci bytu nebo domu? Takové peníze na ulici ležet nenajdete, získat je však můžete v soutěži...

FOTO: Za Mikulášem putovaly na Hlubokou stovky dětí

pondělí, 30. listopadu 2015, 13:25

Předčasné návštěvy Mikuláše, čerta a anděla se dočkaly děti v neděli v Hluboké nad Vltavou. Z náměstí směřoval čertovský průvod...

Dopravní podnik zve na tradiční jízdy Mikulášským autobusem

pondělí, 30. listopadu 2015, 10:32

Na sobotu 5. prosince připravil Dopravní podnik města České Budějovice pro děti i dospělé tradiční Mikulášské jízdy autobusem,...

Pětice výherců soutěže s Budějckou Drbnou si prohlédla Temelín

pondělí, 30. listopadu 2015, 09:48

Mimořádnou šanci podívat se do nitra největší české elektrárny zajistila Budějcká Drbna pro své čtenáře. V závěru října...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera zaznamenala na jatkách ve Všeticích ve středních Čechách brutální zacházení se zvířaty. Případem se už zabývá krajská veterinární správa, kam podnět podalo sdružení Zvířata nejíme, které záběry natočené letos v létě rozeslalo do médií.

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za výroky, které o žurnalistovi pronesl prezident Miloš Zeman. Dnes o tom rozhodl soud, verdikt však není pravomocný. Vnučka Terezie Kaslová nadále trvá na tom, aby omluvu zveřejnilo na webu jak ministerstvo, tak i Hrad. Věc proto bude řešit ještě pražský městský soud. Zeman je ve sporu na vlastní žádost vedlejším účastníkem, k soudnímu jednání ale nechodí.