Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Jihočeským hasičům to při korejských světových hrách cinklo. A hned těmi nejcennějšími kovy

středa, 26. září 2018, 07:46SportSpolečnost
 
Zlaté medaile vybojovali jihočeští profesionální hasiči Michal Brousil a David Kubiš při světových hrách v Jižní  Koreji.

Dva jihočeští profesionální hasiči – Michal Brousil a David Kubiš – se zúčastnili třináctých Světových hasičských her, které se konaly v daleké Jižní Koreji. Na hrách se potkalo sedm tisíc hasičů z pětašedesáti zemí světa. A hasiči z jihu Čech se v...

 

V Budějcích opět řádí podomní prodejci. Nabízejí levnější energii

neděle, 16. září 2018, 07:16KrimiČeskobudějovicko
 
Podomní prodejci byli chyceni v budějcké ulice U Trojice

Přesně po týdnu, kdy řešili českobudějovičtí strážníci podomní prodejce, kteří na sídlišti Vltava nabízeli levnější energii, se případ opakuje. Podvodníci tentokrát řádili v centru města.

 

FOTO: Strakoničtí vojáci procvičují v Boleticích činnosti, které předcházejí střelbě

sobota, 8. září 2018, 18:10SpolečnostČeskokrumlovskoStrakonicko
 
Odpalovací zařízení 2P25 je připraveno k palbě.

Sedm desítek příslušníků 251. protiletadlového raketového oddílu a praporu podpory ze Strakonic cvičí v těchto dnech ve vojenském újezdu Boletice na Českokrumlovsku. Procvičují zde zejména činnosti, které předcházejí střelbě z protiletadlového raketového...

 

Studenti Bigy se těší na nové zázemí pro výuku i volný čas. Nechybí bezbariérový přístup

středa, 5. září 2018, 07:49VzděláníSpolečnostČeskobudějovicko
 
Ve škole bude bezbariérový přístup.

Rychlejší internet ve třídách, nové učebny či venkovní relaxační zóna, ale také bezbariérový přístup, nové zázemí internátu a zajištění větší bezpečnosti. Studenti sami rozhodli o umístění wi-fi připojení. To jsou vylepšení a novinky v Bigy, v Biskupském...

 

Národní park Šumava řeší víc vjezdů aut a motorek na místa, na která se jezdit nesmí

středa, 29. srpna 2018, 11:44KrimiSpolečnost
 
Ilustrační foto.

Správa Národního parku Šumava musí letos řešit výrazně víc problémů kvůli nepovoleným vjezdům aut a motorek na místa, kam je vjezd zakázán. Týká se to hlavně Vltavské cesty mezi Stožcem a Novou Pecí, kde strážci uložili již skoro sto pokut, meziročně...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Více profilů »

 
 

O čem píše Drbna.cz

Evropská komise nebude vyplácet dotace do vyřešení Babišova případu

Dokud nebude vyjasněna situace okolo možného střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše, nehodlá Evropská komise vyplácet firmám spojovaným s předsedou vlády žádné dotace. Prohlásil to dnes komisař EU pro rozpočet Günther Oettinger během debaty v Evropském parlamentu. Řekl rovněž, že od začátku srpna, kdy platí nová pravidla posuzování střetu zájmů, nebyly v souvislosti s firmou Agrofert žádné dotace vyplaceny.

Pátrání po čtyřleté Marušce pokračuje. Matka se brání proti nařčení otce, redakce získala znalecký posudek

Policisté od pátku 7. prosince pátrají po čtyřleté Marii Žiškové. Podle jejich informací se dívenka nachází neznámo kde s otcem Vladimírem Žiškou. Ten v současné době rozesílá prostřednictvím organizace Family for Liberty tiskové prohlášení, ve kterém napadá matku mimo jiné ze sexuálního zneužívání a týrání dcery. Ve vyjádření matky Marušky, které redakce Olomoucké Drbny získala, však její máma popírá, že by k něčemu takovému docházelo. Navíc redakce získala znalecký posudek, ze kterého vyplývá, že Vladimír Žiška nemá předpoklady k výchově dítěte.

Psychiatři: Syndromem vyhoření trpí každý pátý Čech

Syndromem vyhoření trpí podle odborníků každý pátý Čech. Nejohroženější jsou vrcholoví manažeři, lékaři, zdravotníci, učitelé, policisté a soudci. Informace dnes zazněly na tiskové konferenci Psychiatrické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Takzvaný syndrom vyhoření je reakcí na dlouhodobý stres, který se projevuje především únavou a ztrátou pocitu ze smyslu vykonávané práce.