Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "vlastnické právo"

Poplatek za zřízení věcných břemen pro vlastníky rodinných domů se sníží na tisíc korun

středa, 6. června 2018, 12:14SpolečnostČeskobudějovicko
 
Ilustrační foto.

Při zřizování věcného břemene na inženýrských sítích musí žadatelé uhradit poplatek za omezení vlastnického práva k pozemkům města. Dosud poplatek činil minimálně deset tisíc korun, nově by ale mělo dojít ke snížení poplatku na tisícikorunu. Schválila to...

 

V Jihočeském kraji se církve domáhají majetku téměř sto šedesáti žalobami

úterý, 10. května 2016, 15:01SpolečnostZ kraje
 
Ilustrační foto

Církevní restituce - téma, které je dlouhodobě veřejností vnímáno jako kontroverzní a bylo a je předmětem politických sporů a značné kritiky občanů. Negativní ohlasy aktuálně vyvolávají stovky určovacích žalob, které katolické řády a farnosti podaly na...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vlastnické právo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vlastnické právo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

VIZUALIZACE: Brněnští senioři se v Domově Kosmonautů mohou těšit na novou terasu a komunitní sál

Senioři v Domově Kosmonautů ve Starém Lískovci se mohou těšit na nové prostory. Město schválilo projekt dvoupatrové přístavby s komunitním sálem, pobytovou terasou i kancelářskými prostory za bezmála 50 milionů korun. Do konce roku by měl být hotový projekt.

V Liberci se chystá natáčení seriálu s Kylem MacLachlanem a Sofií Helin. Hledá se kompars

Produkční společnost Cinenord Company připravuje seriál Atlantic Crossing. Příběh norské korunní princezny Marty Švédské během druhé světové války se bude natáčet už příští týden v Liberci. A hledají se komparsisté.

Češka zadržená s heroinem dostala v Pákistánu trest přes osm let

Pákistánský soud poslal na osm let a osm měsíců do vězení Češku zadrženou loni v lednu na mezinárodním letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu. Informovala o tom dnes pákistánská televize Geo. Češka dostala kromě trestu odnětí svobody také pokutu ve výši 113 tisíc pákistánských rupií (asi 18 200 korun).