Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "v"

FOTO: Sto sedmdesát dva otužilců se vrhlo do Malše, podpořili Centrum Bazalka

Dnes, 15:56SpolečnostČeskobudějovicko
 
Sto sedmdesát dva otužilců se vrhlo do Malše, podpořili Centrum Bazalka

Včerejší odpoledne patřilo na Maláku čtvrtému ročníku akce pod heslem „Nebuďme chladní“ aneb ukončení otužilecké sezóny ponorem do řeky Malše. Skupinka Promrzle Pyjavice spolu s Centrem BAZALKA uspořádala charitativní zánor.

 

Konečná pro Konečného. Zastupitelé odvolali náměstka pro dopravu

Dnes, 14:22PolitikaČeskobudějovicko
 
František Konečný

František Konečný (ANO) byl odvolán z funkce náměstka primátora. Rozhodli tak zastupitelé na svém dnešním jednání. Hlavní důvod, proč koalice náměstka odvolala, na jednání nepadl. S největší pravděpodobností jde o spojitost s nedávnými informacemi...

 

Nemocnice Jindřichův Hradec slavnostně otevře rekonstruované Oddělení následné a rehabilitační péče stanice „B“

Dnes, 14:01SpolečnostJindřichohradecko
 
Nemocnice Jindřichův Hradec

Oddělení následné a rehabilitační péče Nemocnice Jindřichův Hradec ve čtvrtek 28. března slavnostně otevře v pavilonu A (bývalý dětský pavilon) nové rekonstruované prostory pro stanici „B“ a lůžka pro dlouhodobou intenzivní ošetřovatelskou péči.

 

Ředitelství silnic a dálnic požádá kvůli D3 u Tábora o vyvlastění pozemků, stavět nemůže

Dnes, 12:41DopravaTáborsko
 
Dálnice D3

Ředitelství silnic a dálnic požádá o vyvlastnění pozemků, kvůli kterým nemůže dostavět část dálnice D3 u Tábora. Ministerstvo dopravy zastavilo stavební řízení, v němž ŘSD žádalo o stavební povolení. Ministerstvo navrhuje, aby ŘSD požádalo o vyvlastnění...

 

Pád dubů na elektrické vedení zapálil dva tisíce metrů čtverečních trávy

Dnes, 11:25KrimiČeskobudějovicko
 
Požár u Hluboké

Hasiči z Budějc vyjížděli v sobotu krátce po jedné hodině odpoledne k nahlášenému požáru u Hluboké. Poplach byl vyhlášen také jednotce SDH obce Hluboká nad Vltavou, která byla na místě požáru jako první. Požár, který se na plochu dvou tisíc metrů...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "v"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "v"

Více profilů »

 
 

O čem píše Drbna.cz

Krev pro dítě s leukémií. Facebookem se šíří další hoax

Řada lidí v posledních dnech a hodinách sdílela výzvu na pomoc dítěti s leukémií, které potřebuje darovat krev. Zpráva se šíří velmi rychle, jde ale o další z hoaxů.

Konečná pro Konečného. Zastupitelé odvolali budějckého náměstka pro dopravu

František Konečný (ANO) byl odvolán z funkce náměstka budějckého primátora. Rozhodli tak zastupitelé na svém dnešním jednání. Hlavní důvod, proč koalice náměstka odvolala, na jednání nepadl. S největší pravděpodobností jde o spojitost s nedávnými informacemi ohledně výstavby Multifunkčního centra Dlouhá louka.

Kontroverzního Kušnarenka vyloučilo ze svých řad Ústředí muslimských obcí

Ústředí muslimských obcí se v neděli rozhodlo jednohlasně zrušit členství Leonida Kušnarenka. Dnes už bývalý předseda pražské muslimské obce v polovině března ve videu zveřejněném na svém facebookovém profilu nabídl členům obce pomoc s vyzbrojením. Jeho výzva podle Výkonné rady Ústředí muslimských obcí poškozuje celou muslimskou společnost a proto bylo jeho vyloučení nutné.