Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vyhledávání

Nalezené články:

KULTURNÍ TIPY: Vypijte si Iné Kafe ve společnosti Separa nebo Cocotte Minute

pátek, 20. dubna 2018, 13:49KulturaČeskobudějovicko
 
Cocotte Minute

Kromě níže zmíněných akcí můžete vyrazit na Country večer na pohodu v DK Slavie, Underground Fabrika Fest (zahrají Idiot Bastard Son, The Rozladěn, EČ, Bohemica Indica, Motorová Prdel a Ďablovi včelaři), Slavné filmové a muzikálové melodie na Malou scénu...

 

Turistické stezky na Vyšebrodsku jsou odemčené

středa, 18. dubna 2018, 08:59SpolečnostČeskokrumlovsko
 
Turistické stezky na Vyšebrodsku jsou odemčené

Symbolické odemykání stezek Vyšebrodska letos proběhlo již popáté. Organizátoři z městského kulturního zařízení si tentokrát přichystali trasu okolo tří vrchů, která kopírovala hranici s Rakouskem a vedla bývalým pohraničním pásmem a míjela několik...

 

KULTURNÍ TIPY: Užijte si legendy českého popu, hard rocku i stand-up comedy

úterý, 17. dubna 2018, 14:14KulturaČeskobudějovicko
 
Citron

Jarní počasí sice láká zůstat venku, ale když dorazíte na některou z kulturních akcí tohoto týdne, odměnou vám bude nezapomenutelný zážitek. Třeba v podání Dalibora Jandy nebo kapel Citron a Tublatanka.

 

KULTURNÍ TIPY: Čeká vás metal, gore grind, punk i Larp v ulicích města

pátek, 13. dubna 2018, 14:29KulturaČeskobudějovicko
 
Malignant Tumour

Kromě koncertů legendárních kapel jako Dymytry nebo Ahumado Granujo proběhne i Muzikantský bál nebo unikátní interaktivní hra Game.

 

KULTURNÍ TIPY: Vychutnejte si oscarové songy, balkánské lidovky i AG Flek

úterý, 10. dubna 2018, 15:57KulturaČeskobudějovicko
 
Letní vosy

Absurdní divadelní komedie, orchestr Lords Of The Sound, dvojkoncert ve Velbloudu nebo Jihočeská filharmonie s kapelou AG Flek – to všechno vás čeká už v první půlce týdne. Tak na nic nečekejte a vyrazte za kulturou.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lavička na budějckém sídlišti nezůstala po...

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • VIDEO: Budějcký špitál má nový urgentní...

  • Policisté chystají velkou dopravně...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně se nově montují části vesmírných raket

Brněnská firma S.A.B. Aerospace má novou halu, v níž budou odborníci montovat mimo jiné velké části do vesmírných raket a satelitů. Pro práci budou využívat jeřáb s nosností dvě tuny. Speciální prostory mají unikátní parametry a podobné v Česku nejsou.

Za privatizaci OKD žalobce navrhl podmínky a zaplacení škody

Za zpracování nepřesného posudku vedoucího k nevýhodné privatizaci těžebního podniku OKD navrhl žalobce soudnímu znalci Rudolfu Douchovi tříletý podmíněný trest. Bývalí místopředsedové Fondu národního majetku (FNM) Pavel Kuta a Jan Škurek, kteří měli privatizaci na starosti, by měli dostat podmínku 2,5 roku. Všichni tři by měli společně nahradit škodu 5,7 miliardy korun, která podle obžaloby při privatizaci vznikla. V závěrečné řeči to dnes navrhl státní zástupce Tomáš Černý. Obžalovaní vinu odmítají.

Ocenění Manažer roku převzal na Pražském hradě mladý Jihočech. Cenu dostal za inovace a baterie

Již 25 let se pod hlavičkou České manažerské asociace uděluje prestižní ocenění Manažer roku. Cílem je vyhledat, objektivně vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu v České republice. Letošní cenu za inovace pro udržitelný rozvoj v oblasti chytré energetiky získal Pavel Podruh, zakladatel a jednatel společnosti Český ostrovní dům, zabývající se soběstačností architektury a vývojem nástrojů pro vlastní výrobu, ukládání a sdílení elektrické energie.