Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "technické vybavení"

Centrální laboratoře ve strakonické nemocnici oslavily deset let pod společnou střechou

úterý, 11. prosince 2018, 10:25SpolečnostZdravíStrakonicko
 

Přednáškové odpoledne a den otevřených dveří uspořádaly v úterý 4. prosince Centrální laboratoře Nemocnice Strakonice. Stalo se tak při příležitosti deseti let trvání od vybudování tohoto laboratorního komplexu.

 

Strakoničtí gymnazisté se matiky a fyziky nebojí, dopočítali se až ke 200 tisícům korun na učebnu

čtvrtek, 28. června 2018, 12:32VzděláníStrakonicko
 
Studenti strakonického gymnázia jsou častými účastníky fyzikálních olympiád. Jejich snahu odměnila Nadace ČEZ částkou na 200 tisíc na vybavení přírodovědných učeben.

Sáňkař brzdící na asfaltové cestě, potopení lodi v Bermudském trojúhelníku či molekuly uhlíku vyletující z pícky – s takovými úlohami se letos museli poprat účastníci fyzikálních olympiád. Na těch matematických zase řešili reálná i nereálná čísla, tětivy...

 

GW Train nesouhlasí s kritikou federace strojvůdců kvůli nehodě vlaků u obce Mříč

sobota, 5. května 2018, 13:15DopravaKrimiČeskokrumlovsko
 
Čtvrteční nehoda dvou vlaků.

Společnost GW Train nesouhlasí s kritikou Federace strojvůdců České republiky, která tvrdí, že za srážkou vlaků u obce Mříč na Českokrumlovsku stojí nedostatečné technické vybavení jedné ze souprav. Podle GW Train, která trať obsluhuje, její vlaky...

 

Nehodu vlaků u Mříče na Českokrumlovsku prý mohlo způsobit nedostatečné vybavení soupravy

pátek, 4. května 2018, 10:33KrimiDopravaČeskobudějovickoČeskokrumlovsko
 
Čtvrteční nehoda dvou vlaků.

Podle Federace strojvůdců České republiky stojí za srážkou vlaků u obce Mříč na Českokrumlovsku nedostatečné technické vybavení jedné ze souprav. Elektronické zabezpečení zastavilo jen jeden vlak, druhý kvůli chybějícímu zařízení pokračoval podle...

 

Pára pomůže s úklidem Českých Budějovic

neděle, 15. dubna 2018, 17:10SpolečnostČeskobudějovicko
 
Od pondělí 16. dubna začne v rámci letní údržby komunikací na chodnících v Českých Budějovicích fungovat naprostá novinka, a to parní čistič.

Novinka v podobě parního čističe začne o zítřka, pondělí 16. dubna, fungovat v rámci letní údržby komunikací na chodnících v Českých Budějovicích. Zařízení by si mělo umět poradit s odstraněním olejových skvrn, přilepených žvýkaček, zašlé špíny, či jinak...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "technické vybavení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "technické vybavení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.