Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "technické vybavení"

Centrální laboratoře ve strakonické nemocnici oslavily deset let pod společnou střechou

úterý, 11. prosince 2018, 10:25ZdravíSpolečnostStrakonicko
 

Přednáškové odpoledne a den otevřených dveří uspořádaly v úterý 4. prosince Centrální laboratoře Nemocnice Strakonice. Stalo se tak při příležitosti deseti let trvání od vybudování tohoto laboratorního komplexu.

 

Strakoničtí gymnazisté se matiky a fyziky nebojí, dopočítali se až ke 200 tisícům korun na učebnu

čtvrtek, 28. června 2018, 12:32VzděláníStrakonicko
 
Studenti strakonického gymnázia jsou častými účastníky fyzikálních olympiád. Jejich snahu odměnila Nadace ČEZ částkou na 200 tisíc na vybavení přírodovědných učeben.

Sáňkař brzdící na asfaltové cestě, potopení lodi v Bermudském trojúhelníku či molekuly uhlíku vyletující z pícky – s takovými úlohami se letos museli poprat účastníci fyzikálních olympiád. Na těch matematických zase řešili reálná i nereálná čísla, tětivy...

 

GW Train nesouhlasí s kritikou federace strojvůdců kvůli nehodě vlaků u obce Mříč

sobota, 5. května 2018, 13:15KrimiDopravaČeskokrumlovsko
 
Čtvrteční nehoda dvou vlaků.

Společnost GW Train nesouhlasí s kritikou Federace strojvůdců České republiky, která tvrdí, že za srážkou vlaků u obce Mříč na Českokrumlovsku stojí nedostatečné technické vybavení jedné ze souprav. Podle GW Train, která trať obsluhuje, její vlaky...

 

Nehodu vlaků u Mříče na Českokrumlovsku prý mohlo způsobit nedostatečné vybavení soupravy

pátek, 4. května 2018, 10:33KrimiDopravaČeskobudějovickoČeskokrumlovsko
 
Čtvrteční nehoda dvou vlaků.

Podle Federace strojvůdců České republiky stojí za srážkou vlaků u obce Mříč na Českokrumlovsku nedostatečné technické vybavení jedné ze souprav. Elektronické zabezpečení zastavilo jen jeden vlak, druhý kvůli chybějícímu zařízení pokračoval podle...

 

Pára pomůže s úklidem Českých Budějovic

neděle, 15. dubna 2018, 17:10SpolečnostČeskobudějovicko
 
Od pondělí 16. dubna začne v rámci letní údržby komunikací na chodnících v Českých Budějovicích fungovat naprostá novinka, a to parní čistič.

Novinka v podobě parního čističe začne o zítřka, pondělí 16. dubna, fungovat v rámci letní údržby komunikací na chodnících v Českých Budějovicích. Zařízení by si mělo umět poradit s odstraněním olejových skvrn, přilepených žvýkaček, zašlé špíny, či jinak...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "technické vybavení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "technické vybavení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňský rok. Nárokované částky prověří Český telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to uvedl na svém webu.

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do poloviny září mimořádně dostupnější. Stačí být členem věrnostního program Priceless Specials a získat dvojnásobně navýšený cashback v hodnotě 10 procent z každého nákupu u Orsay, partnera programu.

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání sice počítá, ale školy s těmito žáky často neumí pracovat. Pro zlepšení situace by byla potřeba větší informovanost společnosti o této problematice a lepší vzdělávání pedagogů. Na dnešní mezinárodní konferenci Potřeba změny ve vzdělávání nadaných to řekla předsedkyně Společnosti pro talent a nadání Eva Vondráková.