Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "skládky"

Čeští sportovci budou mít medaile z příští olympiády ze smetiště

středa, 26. prosince 2018, 18:25SportSpolečnost
 
Ilustrační foto

S nadsázkou se dá říci, že získají-li čeští sportovci na příštích olympijských a paralympijských hrách medaile, budou je mít ze skládky. Pořadatelé příštích her se je totiž rozhodli vyrábět z vyřazených telefonů.

 

V Budějcich jezdí speciální taxíky, vyváží smetí

středa, 12. prosince 2018, 10:24SpolečnostČeskobudějovicko
 

Stejně jako loni i letos magistrát posiluje svoz odpadu. Opět je možné na ulicích potkat "odpadové taxíky“, tedy auta svážející nahromaděný odpad.

 

Na Vltavě po několika dnech vyvezli nahromaděný odpad, popeláři denně bojují s bezohlednými řidiči a černými skládkami

pondělí, 26. listopadu 2018, 15:24SpolečnostČeskobudějovicko
 
Ilustrační foto

V Otavské ulici na sídlišti Vltava dnes až po třech týdnech popeláři vyvezli odpad. Za tu dobu se u kontejnerů vedle mateřské školky vytvořila menší skládka, kterou pracovníci museli odklízet lopatami.

 

Kvůli turistům v Hluboké nad Vltavou stoupají nároky na úklid města

pátek, 15. června 2018, 12:10SpolečnostČeskobudějovicko
 
Náměstí v Hluboké nad Vltavou.

Hluboká nad Vltavou není jen atraktivní lokalitou s jedním z nejkrásnějších českých zámků, který každoročně navštíví statisíce turistů z celého světa, ale i rychle se rozvíjejícím moderním městem. Není tak jen „výkladní skříní“ cestovních kanceláří, ale...

 

Na nové protihlukové stěně v budějckém sídlišti Vltava se den před kolaudací vyřádili sprejeři

čtvrtek, 14. června 2018, 06:34KrimiSpolečnostČeskobudějovicko
 
Ještě než stavbaři předali novou protihlukovou stěnu u výpadovky na Písek, která od frekventované čtyřproudové silnice odděluje sídliště Vltava v Budějcích, stačili ji "vyparádit" sprejeři.

Novou, téměř půlkilometrovou protihlukovou stěnu za osm a půl milionu korun, která vyrostla na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích u výpadovky na Plzeň, už hyzdí graffiti. Zatím neznámý pachatel či pachatelé ji posprejovali a tudíž poškodili ještě...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "skládky"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "skládky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hradecký kraj se kromě BusLine dohodl se všemi dopravci

Královéhradecký kraj se dohodl se sedmi z osmi autobusových dopravců na podmínkách nových smluv, podle kterých budou dopravci jezdit od 1. dubna. Shodu kraj zatím nenalezl se semilskou společností BusLine. Osm z jedenácti autobusových dopravců kraji vypovědělo k 31. březnu smlouvy na zajištění dotované linkové autobusové dopravy. Představuje to 97 procent dopravy v kraji. Dopravci chtějí od kraje více peněz, a to především na mzdy řidičů.

Jelen Standa se loni podruhé narodil. V Lánské oboře se má čile k světu

Kauzu jelena Standy, který v únoru loňského roku napadl jednoho z návštěvníků sledovala celá republika. Standa měl být za napadení utracen, díky petici se ale přestěhoval do Lánské obory, kde se mu podle slov ředitele daří velmi dobře a možná ho v příštím roce bude čekat i seznámení s jeho nastávající.

Ode dneška musí projít hovězí z Polska kontrolou

Dovozci musí od dnešního dne veškeré hovězí maso z Polska zkontrolovat v certifikované laboratoři. Dokud nebudou hotovy výsledky testů, maso nebude smět na trh. Ve středu to ohlásil ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Reagoval tak na nález 700 kilogramů polského hovězího nakaženého salmonelou, které bylo ve skladu ve středních Čechách. Veterináři by dnes měli zveřejnit mimořádná opatření, kterými se povinnost stane platnou. Policie se již od středy zaměřila na kontrolu nákladních vozidel, pokud budou mít podezření na problematické zboží, vyrozumí krajské veterináře.