Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "pohřešovaná žena"

Policisté odvolali pátrání po pohřešované ženě z Tábora

pátek, 12. dubna 2019, 14:17KrimiTáborsko
 
Pohřešovaná žena z Tábora

Táborští policisté pátrají po ženě z Tábora. V úterý 9. dubna odešla ze svého bydliště a od té doby je pohřešovaná. Mobilní telefon má vypnutý.

 

Kriminalisté pátrají po pohřešované ženě z Českých Budějovic

středa, 6. června 2018, 17:32KrimiČeskobudějovicko
 
Policie pátrá po této ženě.

Budějčtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc. Od konce prvního červnového týdne pátrají po pohřešované čtyřiačtyřicetileté ženě, která se nevrátila do svého domova.

 

Po osmasedmdesátileté seniorce pátrala policie. Zmatenou ženu si do péče převzali zdravotníci

neděle, 29. dubna 2018, 09:38KrimiČeskobudějovicko
 
Zdeňka Polívková

Jihočeští policisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešované seniorce Zdeňce Polívkové. Ženě je 78 let a v sobotu 28. dubna mezi 19:00 a 21:00 hodinou odešla ze Seniorcentra v ulici Husova v Českých Budějovicích a dosud se nevrátila zpět. 

 

AKTUALIZOVÁNO: Policie našla seniorku z Újezdce, ležela v řepkovém poli

pondělí, 27. června 2016, 17:48KrimiStrakonicko
 
Pohřešovaná seniorka

Třiaosmdesátiletou Kamilu Boudovou z Újezdce u Bělčic na Blatensku hledají jihočeští policisté od nedělního večera. Tu začala pohřešovat její rodina v dopoledních hodinách, kdy byla naposledy viděna v místě svého trvalého bydliště.

 

AKTUALIZOVÁNO: Pohřešovaná žena ze Strakonic se našla

sobota, 30. ledna 2016, 15:28StrakonickoKrimi
 
Pohřešovaná žena

O zahájení pátrání požádali rodinní příslušníci pohřešované. Tu měli naposledy vidět v pátek kolem desáté hodiny dopolední směřovat k lesnímu porostu Za Rájem ve Strakonicích. Od té doby se nikomu neohlásila.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pohřešovaná žena"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pohřešovaná žena"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Do ochranné budovy kolem reaktoru nahnali 45 tun vzduchu. Temelín tak prošel bezpečnostní zkouškou

Ochranná budova kolem reaktoru splňuje všechna kritéria těsnosti. Takový je výsledek důležité bezpečnostní zkoušky, kterou dnes ráno na odstaveném prvním bloku dokončili technici v Jaderné elektrárně Temelín.

Plzeň vybavila vyřazenými počítači učebnu pro chudé děti v Keni

Plzeň darovala přes 70 vyřazených funkčních počítačů, komponenty pro datovou síť, kabely, flash disky a sluchátka do Keni. Poslouží komunitnímu centru Ostrov Naděje, které se stará o 500 dětí a studentů z velmi chudých poměrů. Centrum vybudovala obecně prospěšná společnost Centrum Narovinu, jejíž aktivity sahají do roku 1995. Díky počítačům z Plzně mohla vzniknout zcela nová učebna, informovala ČTK mluvčí magistrátu Eva Barborková.

PRŮZKUM: Šlehání pomlázkou není příjemné pro tři pětiny žen

Tradici, kdy muži šlehají ženy pomlázkou, si užívá a ráda se nechá vyšlehat necelá třetina žen. Naopak třem pětinám není tato tradice příjemná, ale "přežijí to". Necelá desetina žen pak na sebe nenechá sáhnout. Naopak muže šlehání pomlázkou baví, že je to "fajn tradice" míní 57 procent. Vyplývá to z průzkumu společnosti Behavio, kterého se zúčastnilo 245 mužů a 255 žen.