Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "přístavy"

Hlubočtí dobrovolní hasiči dostali nový zásahový člun

pondělí, 27. srpna 2018, 14:52Společnost
 
Nový člun budou hasiči využívat nejen pro běžné zásahy, ale i při povodních

Nový zásahový člun za milion šest set tisíc korun získali dobrovolní hasiči v Hluboké nad Vltavou. Nové vybavení souvisí se stále rostoucím provozem na řece i intenzivnějším dohledem nad řadou akcí. Pomohl by třeba i při ekologické havárii, nebo...

 

Na Vltavě startuje plavební sezona. Příští rok bude Vltava splavná až k Orlíku

středa, 27. dubna 2016, 15:46DopravaČeskobudějovicko
 
Vyhlídková plavba na zahájení plavební sezony 2015 v Týně nad Vltavou

Dvacetimístná loď a speciální mobilní aplikace jsou hlavními novinkami letošní plavební sezony na Vltavě. Ta začíná 7. května festivalem Vltava Open v Týně nad Vltavou. Současně budou pokračovat práce na splavnění Vltavy. Už v příštím roce by se turisté...

 

Vlaky mezi Budějcemi a Prahou mají výluku

úterý, 11. února 2014, 09:17Doprava
 
Ilustrační foto

Cestující musí v těchto dnech počítat na železniční trati mezi Budějcemi a Prahou s komplikacemi v dopravě. V úseku České Budějovice - Ševětín je až do čtvrtka vždy od 8.30 do 14.30 hodin plánovaná výluka. A ode dneška do 23. dubna některé spoje jen...

 

Partnerství Budějc s francouzským Lorientem trvá už 15 let

pondělí, 19. března 2012, 17:40Společnost
 
Pamětní deska připomíná, že Lorient přispěl na obnovu poničeného mostu v Suchém Vrbném po povodních v roce 2002

Smlouva o partnerství mezi městy České Budějovice a Lorient ve Francii byla podepsána 12. června roku 1997.

 

Českobudějovicko má novou turistickou mapu i s přístavy na Vltavě

pátek, 1. července 2011, 15:27Zprávy
 
namesti

Novou turistickou mapu mají České Budějovice a celé Českobudějovicko. Jak agentuře v pátek řekl Marcel Goetz z Mapového centra, v mapě jsou zakresleny různé turistické cíle i přístavy na řece Vltavě.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "přístavy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "přístavy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.