Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vyhledávání

Nalezené články:

Jindřichohradečtí kriminalisté pátrají po devětatřicetiletém muži

středa, 25. dubna 2018, 17:20KrimiJindřichohradecko
 
Jindřichohradečtí kriminalisté pátrají po devětatřicetiletém muži

Policisté pátrají po devětatřicetiletém Milanovi Vladykovi původem z Prahy, který odešel v neděli 22. dubna ráno z Velké Lhoty na Jindřichohradecku. Od té doby se nikomu neozval a má vypnutý mobilní telefon.

 

Celkem jednatřicet injekčních stříkaček nalezli budějčí strážníci u celostátně hledaného mladíka

sobota, 21. dubna 2018, 18:31KrimiČeskobudějovicko
 
Ilustrační fotografie

Budějčtí strážníci v pátek 20. dubna ráno vypátrali mladíka, jehož fotografie figurovala v databázi celostátně hledaných osob. Sedmadvacetiletý muž z Českobudějovicka u sebe navíc měl jednatřicet kusů injekčních stříkaček.

 

Devětadvacetiletý muž měl nastoupit do vězení, ale slehla se po něm zem

pondělí, 16. dubna 2018, 16:23KrimiPrachaticko
 
Policie po tomto muži pátrá od roku 2016.

Po devětadvacetiletém muži pátrají prachatičtí policisté už od července 2016. Okresní soud v Prachaticích na něho vydal příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, policisté proto žádají o spolupráci i veřejnost.

 

Policie hledá sedmnáctiletou dívku, která utekla z jindřichohradeckého výchovného ústavu

pátek, 13. dubna 2018, 20:24KrimiJindřichohradecko
 
Pohřešovaná Sára Lundáková.

Jihočeští policisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešované dívce Sáře Lundákové, narozené v roce 2001, z Litoměřicka, která utekla z výchovného ústavu mládeže v Jindřichově Hradci. Od 15. března letošního roku po dívce pátrají kriminalisté. Aktuálně...

 

Policie má v hledáčku muže, který uniká spravedlnosti

pátek, 13. dubna 2018, 08:06KrimiPrachaticko
 
Policie má v hledáčku muže, který uniká spravedlnosti.

Prachatičtí kriminalisté od pátku 23. března pátrají po hledaném padesátiletém muži, který by měl nastoupit k výkonu trestu. Policisté žádají o pomoc také veřejnost.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • V budějckém Mercury centru zasahovali...

  • Dopravní nehoda zablokovala silnici u...

  • Stavba obchvatu Budějc by měla začít už v...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Když máte uprchlíky tak rádi, nastěhujte si je domů. Známý hejt si teď Češi můžou sami vyzkoušet

Do Česka přichází poněkud se zpožděním projekt „Uprchlíci, vítejte“. Ten zprostředkovává bydlení lidem na útěku v zemích, kde našli útočiště; pokud možno co nejblíž starousedlíkům, tedy rovnou u nich doma. S českou verzí projektu pomáhá Michal Sikyta, který byl před třemi lety u zrodu stejné platformy v Rakousku. „Nejsme sluníčkáři. My jenom nevítáme, ale nabízíme řešení,“ říká v rozhovoru pro HlídacíPes.org.

KOMENTÁŘ: Kauza Cambridge Analytica zahltila média. Kdo další zachází s našimi údaji?

Pravděpodobně nikdo nepřehlédnul kauzu úniku dat z Facebooku, která se neoprávněně dostala do rukou firmě Cambridge Analytica. Únik dat se týkal 87 milionu uživatelů z nichž 2,7 milionu jsou občané členských zemí EU. Začátkem dubna byl Mark Zuckerberg předvolán před americký senát, nicméně slyšení před tímto výborem nepřineslo žádný zásadní posun. Tomu, jak sociální sítě zachází s našimi údaji, se však opět dostalo zvýšené pozornosti nás všech.

Nemám pocit, že by tady byl ohrožen tisk, říká Andrej Babiš o zprávě týkající se svobody tisku

Opoziční strany souhlasí se zprávou organizace Reportéři bez hranic (RSF), podle které se v Česku zhoršila svoboda tisku. Kritizují hlavně to, že část médií přes svěřenské fondy vlastní premiér v demisi a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Piráti také varují před útoky politiků na veřejnoprávní média. SPD naopak tradiční média kritizuje, podle ní pošlapávají svobodu slova. Babiš v reakci na zprávu RSF řekl, že média jsou svobodná, a zkritizoval práci novinářů.